צור קשר

מערכות אנרגיה סולארית

לחץ לפרטי כותב המאמר

מערכת אנרגיה סולארית היא הדבר החם ביותר בתחום ניצול אנרגיית השמש בשנים האחרונות. מערכות האנרגיה הסולאריות עברו שיפורים, שדרוגים ופיתוחים רבים ומגיעות קיום ליכולות שלא חשבו שיגיעו בעבר

בארץ ובעולם, קיימות חברות רבות אשר עובדות על פיתוח ואספקה של מערכות סולאריות ורכיבים סולארים מתקדמים. גם אתם, בין אם ברשותכם עסק או אפילו פרטיים, עשויים למצוא עצמכם עם מערכת כזו על גג ביתכם בבוא הזמן, מדובר בפטנט ששומר על הסביבה ומסתבר שגם יחסוך לכם הוצאות חשמל בעתיד.
כשמדברים על מערכות אנרגיה סולארית, מדברים על פיתוחים של שנים רבות ועל פטנט ששינה את אופן התנהלותם של עסקים רבים בעניין הוצאות החשמל והתחלת ייצור חשמל באופן עצמאי. מערכת אנרגיה סולארית מותקנת בדרך כלל על משטחים גדולים כמו גגות של מחסנים או מפעלים, אזורי חקלאות נרחבים, גגות של בניינים ואפילו פרגולות בבתים פרטיים. למערכת מספר מרכיבים עיקריים באמצעותם מפיקה את החשמל תוך שימוש באנרגיית השמש. כעת נסקור בקצרה את הרכיבים אשר מהווים את הליבה של המערכת.
המרכיב העיקרי ביותר במערכת האנרגיה הסולארית הוא הפאנל הסולארי, או בשמו הנוסף "מודול" סולארי. הפאנלים הסולאריים מותקנים על אותן הגגות ונפרסים בהתאם לגודל המערכת ולרמת צריכת החשמל שנדרשת על פי הלקוח. הפאנלים הסולארים בנויים מתאים פנימיים באמצעותם הם שואבים את האנרגיה מהשמש אשר הופכת לאחר מכן לחשמל לשימוש ביתי, עסקי או תעשייתי. קיימים בשוק מגוון פאנלים וחברות אשר מציעות סוגים שונים מהפשוטים ביותר ועד למתקדמים ביותר, הכל תלוי בתקציב הלקוח, האיכות, וההספק אותו הוא מעוניין להשיג.
האנרגיה שנצברה בפאנלים הסולארים מומרת על ידי ממירים סולארים לחשמל המתאים לשימוש ביתי ובכך אין לנו צורך להשתמש בשירות של חברת החשמל. בסופו של דבר תוכלו למדוד את כמות החשמל על ידי מונה וכך תדעו מהו הספק המערכת ואם הוא יורד עליכם לבדוק גורמים מזיקים שהצטברו על הפאנלים כמו אבק, לכלוך, פיח ועוד.יש לשמור על תחזוקה שוטפת של המערכת כי המערכת הסולארית כמו כל מערכת אחרת, דורשת תחזוקה שוטפת דיי פשוטה שיכולה להתבצע על ידיכם או על ידי החברות שמתקינות לכם את המערכת. ישנן חברות שמציעות לכם חבילת שירות הכוללת תחזוקה שוטפת על פי כל כללי היצרן, השימוש בחומרים המתאימים כך שלא תדאגו ותהיו בספק באיזה חומר להשתמש. שימוש בחומרים לא נכונים עלולים ליצור נזק בטווח הארוך.
מערכת אנרגיה סולארית היא מערכת גדולה ומורכבת להתקנה ועל כן, דרושי אישורים והיתרים מהמועצות המקומיות ומחברת החשמל על מנת להפוך את כל התהליך לתקין, בטוח ומאושר. על המתקין לסדר את כל האישורים וההיתרים ולדאוג שכל הגורמים המפקחים והאחראים מאשרים לו את ההתקנה ותקינות המערכת. האזור עליו מותקנת המערכת :פרגולה, גג, מחסן או מפעל עליו להיות מאושר לפני הכל, כך שאם יש איזו שהיא בעיה עם אישור של פרגולה היא חייבת להיות מאושרת כחוק קודם לכן. תהליך הרישוי הסולארי עבור מישהו שלא עשה זאת בעבר יכול להוות מטרד בגלל ההתעסקות עם המסמכים והפנייה לגורמים הרבים. כמו כן, תוכלו לגלות שישנן חברות שמציעות לסדר עבורכם את הרישוי הסולארי ובגלל שהן עושות זאת פעמים רבות, עבורן מדובר בתהליך פשוט וכך תרוויחו זמן ללא כאבי ראש מיותרים.
ההחלטה האם להתקין מערכת tסולארית, עבורכם יכולה להיות מאוד כדאית. אם יש ברשותכם עסק, מפעל או מחסן מדובר בהשקעה כדאית ובטוחה במיוחד אם יש ברשותכם עודפים של חשמל אותם תוכלו למכור לחברת חשמל. המערכת הסולארית עוד תעבור שדרוגים ושיפורים ובעתיד בהחלט יש מה לצפות ממנה גם מבחינת ההספק שתייצר, מבחינת העיצוב, הגמישות ואפשרות ההתקנה שלה על כל משטח אפשרי.

חזור למאמרים

בין לקוחותינו - רשימה חלקית
כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

כרטיסי עסק מומלצים

קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים


פרסום כרטיס עסק חינם כמו שלא היה מעולם, פרוסייטס עולם חדש של כרטיסי עסק חינם. למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס פרסום
פרסום פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 80% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

פרסום בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

פרסום

Copyright © 2011 prosites.co.il . All rights reserved.