עורך דין מוצרי אריזה מנוף סל נגר אביזרי רכב גרר בטיחות אדריכלים מוניות בניית אתרים אירידולוגיה פיברומיאלגיה קרטונים פוליאוריאה רקמה ממוחשבת הנדימן שתלים יודאיקה הכל   לצפייה בקטגוריות מובילות בפרוסייטס לחץ

למה עורכי דין צריכים להשתמש ביחסי ציבור?

לחץ לפרטי כותב המאמר

כידוע זן עורכי הדין הותיקים הולך ונכחד, לאט לאט כל אחד נהפך לעורך דין ומה אז? השוק יהיה כל כל מוצף שעורך דין חדש יתקשה למצוא לקוחות ועורך דין ישן יתקשה לשמר את הלקוחת מפאת התחרות במחירים. אז מה עושים?


יחסי ציבור נותנים לעורכי דין ערך מוסף מעל המתחרים

כאשר עורך דין מופיע בתיק מסויים בתקשורת, נותן את דעתו באחד מאתרי האינטרנט המובילים ובנוסף מככב במקומות מיוחדים וגם שם הוא מביע את דעותיו הוא נתפס כבעל דיעה, "כמומחה בתחומו", ולכן הלקוחות מבקשים אך ורק את שירותיו.

ישנם עורכי דין בכל מיני תחומים, היתרון של משרדינו הוא שאנו לוקחים לקוח אחד בכל פעם.

עורך דין אחד בכל תחום. לעולם לא היו שנים או יותר. המטרה היא לקדם את העורך דין בתחומו בכל אמצעי התקשרות ללא יריבות של עורך דין שני, הרבה משרדי יחסי ציבור אינם מתחייבים לקחת עורך דין אחד בתחומו, למעשה הם לוקחים כמה שיותר עורכי דין ולכן אין כאן הוגנות או מחוייבות לעורך דין אחד.

לבנות את השם של עורך דין בתקשורת זאת עבודה לא קלה אך נותנת הרבה ערך מוסף ויכולה לקדם עורך דין מאפס לסטטוס של משרד עורך דין מוביל ומצליח.

יש לנו דוגמא של עורך דין אשר השקיע ביחסי ציבור ,כאשר התחיל לא היה לו כסף למזכירה והוא החליט לשלם עבור יחסי ציבור למשרדו.

לאחר כשלושה חודשים השכיר מקום , לאחר מכן העסיק מזכירה, כעבור שנה שכר משרד עם חמישה חדרים לעורכי דין שכירים וכעת השמים הם הגבול.

כל זאת הוא עשה בזכות ההתמדה שלו , היצירתיות והנכונות לשתף פעולה עם משרד יחסי ציבור.

בתור בדיחה היה מספר לנו כי הוא מתלבש יפה כאשר הוא יורד לזרוק זבל, לעולם הוא לא יכול לדעת במי הוא יתקל.

חשוב מאד לציין כי השימוש בכלי התקשורת חייב להיות שימוש נכון עם המסר הנכון.

כיצד להתלבש לתוכניות, כיצד לדבר,כיצד לענות לשאלות מתקילות, משרד יח"צ מקצועי חייב וצריך ללמד את הלקוח את הז`אנר.

משרידנו מתחייב מלבד סגירת אייטמים בתקשורת, גם להכין את הלקוח לאמצעי המדיה כדי שידעו להעביר את המסר הנכון.יחסי ציבור זינגל והרצברג
יחסי ציבור לעורכי דין
שירי - 054-5909160
ענבר - 054-4667661
נשמח לפנייתכם.

חזור למאמרים

עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2011 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -