כרטיס העסק של מתקין מערכות ומסכים מקצועי

קטגוריה : מתקין מערכות ומסכים מקצועי

הסלוגן של מתקין מערכות ומסכים מקצועי -מקצועיות ואיכות לאורך שנים.


שם העסק: מתקין מערכות ומסכים מקצועי
איש קשר: אבי בר
כתובת העסק: באר יעקב 
טלפון: 0547979720
לחץ על התמונה להגדלה
לחץ על התמונה להגדלה

אימייל העסק: avibz1976@gmail.com
תחומי עיסוק: חברה להתקנת מערכות שמע, מסכים, חיבור מערכת קולנוע ביתית ורמקולים שקועי קיר מיוחדים הכוללים : רמקולים סמויים , רמקולי חוץ מיוחדים, ורמקולים מעוצבים בהתאמה אישית . בחברה מחלקה המתמחה בפתרונות הקרנה לאירועים פרטיים ולאירועי ענק עסקיים , אנו נלווה את הלקוח החל ממתן יעוץ מקצועי ועד לתשלום במחירים מעולים. מקצועיים בתכנון האודיו והוידאו - התקנת מערכת קולנוע ביתית תוך הקפדה מקצועית על מיקום הרמקולים והמערכת , אם דגשחברה להתקנת מערכות שמע, מסכים, חיבור מערכת קולנוע ביתית ורמקולים שקועי קיר מיוחדים הכוללים : רמקולים סמויים , רמקולי חוץ מיוחדים, ורמקולים מעוצבים בהתאמה אישית . בחברה מחלקה המתמחה בפתרונות הקרנה לאירועים פרטיים ולאירועי ענק עסקיים , אנו נלווה את הלקוח החל ממתן יעוץ מקצועי ועד לתשלום במחירים מעולים.
מקצועיים בתכנון האודיו והוידאו - התקנת מערכת קולנוע ביתית תוך הקפדה מקצועית על מיקום הרמקולים והמערכת , אם דגש בתחום האסטטיקה והפרקטיות.
אנו נלווה אתכם ברכישת המוצרים לצרכים האמתיים שלכם ובמחירים הוגנים, תוך הקפדה על מוצרים איכותיים ביבוא סדיר עם שרות ללקוח גם לאחר שנים של שימוש במוצר. (ראה המלצות לקוחות כאן

עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2011 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -