menu תפריט קטגוריות

קרטון למשלוחים - כשהעובי והגודל ממש כן קובעים

אופיר ספקים הנה חברה המייצרת ומשווקת את כל סוגי הקרטון למשלוחים. החברה מתמחה בייצור והתאמת קרטון משלוחים לכל סוגי התעשיות, המסחר וחברות השילוח.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 22/05/2018


אנו מספקים מידית קרטון משלוחים במידות סטנדרטיות וניתן להזמין קרטונים למשלוחים על פי הזמנה מיוחדת בהתאמה לגודל המוצר.

משתנים המשפיעים על קרטון למשלוחים - עובי, חוזק ועמידות

החוזק של הקרטון למשלוחים נובע מעוביו של הקרטון, סוג הקרטון וגודל שטח הפנים של כל צד. אנו מספקים לכם ארגזי קרטון למשלוחים בעלי עמידות גבוהה ואת גודל ועובי הקרטון למשלוחים יש להתאים למוצר שעליכם לשלוח.

חשוב לציין שגם כאשר יש לארוז את המוצר לצורכי אחסון ומשלוח מאוחר יותר. הרי שעל מנת למנוע פגיעה במוצר מומלץ לאחסנו מיד בסוף תהליך היצור או ההרכבה, בקרטון למשלוחים לשמירה על איכותו וכן לאפשר שינוע ושילוח בזמן מאוחר יותר ללא צורך באריזה מחודשת. תרומה משמעותית לייעול.

אנו ממליצים על שימוש באריזות קרטון למשלוחים גם בשל העובדה שקרטונים אלה ניתנים למחזור לאחר השימוש ובכך תורמים לשמירה על איכות הסביבה

המלצות להזמנת מוצרי אריזה נלווים לשימוש עם קרטון משלוחים

  • בכל מקרה של שימוש בקרטון למשלוחים אם על ידי גורמים פרטיים או על ידי יצרנים ומשווקים, חברות הובלות, וחברות ההפצה, שילוח ואחסון.
  • מומלץ להזמין יחד עם כל סוג של קרטון למשלוחים את המדבקה המתאימה (כגון מדבקות אזהרה שביר או מדבקות הלם וכמובן מדבקת זיהוי מוצר) וכן סרט הדבקה ממותג לסגירת הקרטון.
  • חשוב לציין שכאשר מדובר במוצרים רגישים הרי שההמלצה היא להכניסם למעטפת פצפץ או להשתמש בגליל פצפץ לפני שמכניסים אותם לקרטון השילוח.
  • לעתים (כאשר המוצר אינו כבד במיוחד ואינו ממלא את נפח הקרטון) אנו ממליצים למלא את קרטון השילוח בבוטני קלקר או פתיתי קלקר בהתאם לגודל המוצר לתוספת הגנה ומניעת תזוזות בעת השילוח.
  • כמובן שאת קרטון המשלוחים מומלץ לסגור ולחזק בסרט הדבקה חזק (זמין לרכישה גם בתוספת לוגו החברה או סרט הדבקה שביר).
  • סרטי קשירה, קליפסים ומותחנים לאריזת קרטונים לשילוח בגודל או משקל חריג.

אופיר ספקים החברה המובילה ליצור והספקה של קרטונים למשלוחים ומוצרי אריזה נלווים. החברה מתמחה במתן פתרונות כוללים לכל צורכי האריזה האחסון והשילוח. אנו מאפשרים ללקוחותינו להתאים את האריזה למוצר שלהם בדיוק המרבי ולייעל בכך את תהליכי האחסון והשילוח.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -