menu תפריט קטגוריות

אנרגיה סולארית בישראל ובעולם – המהפכה הירוקה

לחץ לפרטי כותב המאמר

אנרגיה סולארית תופסת יותר ויותר מקום הן בהלך הרוח והן הלכה למעשה. פתרונות אנרגיה ירוקה וחברות המתמחות בהתקנת אנרגיה סולארית ביתית כמו גם מסחרית מתפתחות בהתמדה ומאפשרות לכל אחד ואחת מאיתנו לקחת חלק בשימור הכדור. לא יהיה זה יהיר לומר כי אנחנו נמצאים בעיצומה של המהפכה הירוקה.


מוקדים רבים ברחבי העולם פועלים ללא לאות, בשיתוף עם גורמים ממשלתיים, מסחריים ופרטיים, על מנת להפוך את כדור הארץ לנקי יותר, וישראל בכללם. פתרונות אנרגיה סולארית בישראל כבר קיימים וישראל נחשבת לאחת המדינות הפעילות ביותר בתחום זה. לפי תוכניות של משרד התשתיות הישראלי, נכון לשנת 2010, יוקצו יותר ויותר משאבים לניצול אנרגיה סולרית וכבר עכשיו נעשים מאמצים לייצר פתרונות ליצירת אנרגיה ידידותית באזור הנגב, המבורך בשטחים פתוחים. ליוזמות הללו מצטרפים גם משרדי ממשלה נוספים ומינהל מקרקעי ישראל.

 
יתרה מכך, בכל מה שנוגע אל חשמל סולארי ישראל נחשבת לחלוצה בפיתוח פתרונות וכבר עשתה לעצמה שם בכל רחבי העולם. חברות אנרגיה סולארית ישראליות פועלות בכל רחבי הגלובוס ומעניקות טכנולוגיות חדשות פרי פיתוח מקומי למדינות כגון קליפורניה, ספרד ואריזונה.
 
אנרגיה סולארית – מה קורה בעולם?
 
גם ארצות הברית מתחילה להראות את אותותיה בהקשר של אנרגיה ירוקה. על פי נתונים שנתפרסמו רק לאחרונה עולה כי 13 אחוזים מתפוקת החשמל מבוססים על אנרגיה מתחדשת. ממשרד האנרגיה האמריקני עולה כי בהשוואה לשנה שעברה, חלה עלייה של כמעט 8 אחוזים בניצול אנרגיה ירוקה, ביניהם אפשר למנות ניצול אנרגיית רוח וכן מינוף מערכות סולאריות לייצור חשמל. ותפוקת החשמל עלתה ב-3.5 אחוזים הודות לשימוש במתקני אנרגיה סולארית ירוקה.
גם ספרד לוקחת חלק במהפכה הירוקה, והיא נחשבת למדינה המובילה באירופה בתחום זה, אולם חשוב לציין כי היא מובילה בעיקר בניצול אנרגיית הרוח.
 
גם הודו נרתמת למהפכה הירוקה; על הפרק עומד פרויקט אנרגיה סולרית המוגדר פרויקט אדיר מימדים, כיאה למדינה שהיא חצי יבשת. הודו סובלת כבר זמן רב ממחסור בחשמל וכיום היא פועלת על מנת להגביר את ייצור החשמל באמצעות אנרגיה סולארית, וכך בעצם להביא להפחתה של פליטת פחמן לאוויר.   
הפרויקט, שנאמד ב- לפחות 20 מיליארד דולר,  אמור להתפרש על פני מספר שנים, והחזון – להכניס מערכות סולאריות לייצור חשמל בהיקף חסר תקדים. במסגרת הפרויקט יחויבו משרדים מממשלתיים לעשות שימוש באנרגיה סולארית עד 2012, על ידי הצבת מתקנים סולאריים על גגות המשרדים, ובנוסף, יעניקו תמריצים בהודו לבתי אב פרטיים, אשר יפיקו אנרגיה סולארית ביתית.
 
יוזמה נוספת שמתרחשת ממש בימים אלו הוא פרויקט Desertech. תכליתו של פרויקט בינלאומי זה הוא למנף את השמש הקופחת על מדבריות צפון אפריקה לצורך הפקת חשמל סולארי למדינות אירופה. פרויקט זה הוא יוזמה של מספר חברות אנרגיה סולארית מובילות בעולם, וייתכן וגם ישראל תיקח חלק בפרויקט העצום הזה.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

רשימת עסקים מומלצים על ידי פרוסייטס all_inbox
עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -