menu תפריט קטגוריות

אנרגיה סולארית – איך לא חשבו על זה קודם...?

לחץ לפרטי כותב המאמר

אנרגיה סולארית היא אחד הפתרונות היצירתיים ביותר ובמקביל גם הפשוטים ביותר להפקת אנרגיה ירוקה


למעשה, כאשר חושבים על כך, חייבים לשאול איך לקח כל כך הרבה זמן לחשוב על הפתרון של הפקת אנרגיה מהשמש – הרי מדובר במקור החום, הקרינה והאנרגיה הגדול ביותר במאות מיליוני הקילומטרים שסביבינו, היא נמצאת מעלינו כל היום ולא יתכן שלא נרגיש בנוכחותה או העדרה כאשר נצא החוצה!

למרבה המזל, גם אם קצת באיחור, לפני מספר עשורים מיטב המוחות המדעיים הבינו שהשמש היא מקור אנרגיה ירוקה בלתי נדלה, ואף פיתחו מערכות אנרגיה סולארית המאפשרות קליטה של קרני שמש והמרתן לכדי חשמל סולרי. והתוצאה של פיתוחי מערכות סולאריות ליצור חשמל אלו – כיום אנרגיה סולרית היא אחד ממקורות האנרגיה הירוקה החשובים והמבטיחים ביותר...

אנרגיה סולארית – הפוטנציאל, כמו השמש, עצום בגודלו

אין ספק אם כן כי אנרגיה סולרית היא מקור אנרגיה ידידותי לסביבה במיוחד. אולם מהו הפוטנציאל הגלום בו? האם בעתיד חשמל סולרי זול ולא מזהם יוכל להחליף את זה המיוצר כיום על ידי נפט ופחם יקרים, מזהמים ולא יעילים?

ובכן, כעיקרון ניתן לומר שהפוטנציאל לשלב אנרגיה סולרית כמעט בכל תחום קיים – כיום מערכות אנרגיה סולארית משולבות במגוון תחומים בשוק הציבורי, העיסקי והפרטי. לפיכך ניתן למצוא עיירות שלמות בהן מותקנות מערכות אנרגיה סולארית, מפעלים שלמים אשר מבוססים על חשמל סולרי, חממות, מערכי טיהור מים ואפילו לווונים וטלסקופיים חללים. במקביל, שלל פיתוחים להגברת יעילות וניסיונות לשלב מערכות אנרגיה סולארית במקומות ומתקנים שונים מתקיימים מדי יום במעבדות של מכוני המחקר. למשל, האם ידעתם למשל שבימים אלו ממש על שולחן התכנונים של אחדות מחברות התעופה החשובות בעולם מונחים שרטוטים למטוסי נוסעים מונעי אנרגיה סולארית? מה אפשר לומר – הפוטנציאל, כמו השמש, עצום בגודלו...

אנרגיה סולארית בישראל – הסנדלר הולך יחף

מחקרים ופיתוחים של מערכות אנרגיה סולארית מתקיימים בארצות רבות ברחבי העולם. אולם אחת החלוצות בתחום הפיתוח היא לא אחרת מאשר מדינת ישראל. אכן, רבים מהפיתוחים המשמעותיים ביותר בתחום של חשמל סולרי הגיע ממעבדות האוניברסיטאות ומכוני המחקר שבארצנו הקטנה. אולם במפתיע, דווקא כאן נראה כי השלטונות כמעט אדישים לחשיבות טכנולוגיית זו. כך למשל, האם ידעתם כי חברות ישראליות עומדות מאחורי פיתוח ובניית תחנות כוח סולאריות בארצות שונות בעולם, כולל ארצות הברית?

אולם למרות הידע הרב שנצבר בקרב מדענינו, והשטחים הנרחבים במדבריות ארצנו עדיין את מרבית החשמל שבארץ לא מיוצר על ידי תחנות אנרגיה סולרית נקייה וזולה, אלא על ידי תחנות כוח המבוססות על נפט ופחם (המייצרות חשמל יקר ומזהם).

מה ניתן לעשות על מנת להגביר את המודעות בקרב מנהיגינו לצורך בפיתוח התחום של חשמל סולרי בישראל? בתור התחלה ניתן להצטרף לשאר העולם המתוקן, ולהתקין מערכת אנרגיה סולארית ביתית. במידה ואנשים רבים יצטרפו לרשת הסולארית מנהיגינו לא יוכלו להתעלם יותר מרצון הציבור, ובתקווה יקחו אחריות על החלוציות הטכנולוגית המתפתחת בשקט-בשקט בארץ, ויפעלו לשילוב מערכות חשמל סולארי גם במגזרים הציבוריים והעסקיים. כי השינוי מתחיל בתוכנו....

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

רשימת עסקים מומלצים על ידי פרוסייטס all_inbox
עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -