menu תפריט קטגוריות

בדיקת שיער

בדיקת שיער מגלה מחלות, ניקוי הגוף מרעלים מונע אותן!

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 01/08/2010


מה היא בדיקת שיער?

רבים מגיעים כיום למסקנה שיש ברפואה הטבעונית-צמחונית נופך רפואי נוסף, מה שאין ברפואה הקונוונציונלית. בשיטה בה נוקטת ד"ר שושנה קנדל ניתן להגיע לדיאגנוזה מקיפה ביותר ע"י, קבוצת שיער, ניתן לשלוח גם בדואר כאשר החולה בחו"ל או תינוק וזקן שאינו יכול להגיע. ניתן להגיע לדיאגנוזה הרבה יותר מקיפה, ללא צער, ובזמן קצר יחסית, ע"י בדיקת שיער.

ע"י בדיקת שיער ניתן להגיע למירב האבחונים ולדיאגנוזה מקיפה במיוחד, כדי לקבל את כל המידע הזה בדרך רפואית רגילה היה צורך להתאשפז בביה"ח למשך כחצי שנה ולעבור עשרות בדיקות מתישות ובלתי נעימות ואילו בשיטת בדיקת השיער ניתן לעשות זאת ללא כאב והתוצאות מושגות בזמן של שבועות מספר.

דרך בדיקת השיער ניתן לגלות הפרעות בתפקודי אברים ומערכות הגוף. בלוטות, מחסור בויטמינים, מינרלים, מלחים וגם גורמי אלרגיות ובעיות פסיכוסומאטיות. כ"כ ניתן לגלות מחלות תורשתיות, בעיות עור, אברי נשימה, בעיות מעיים והשמנת יתר.

ע"י בדיקת שיער ניתן לאבחן עודף או חוסר בחמרים בסיסיים. וכן מחסומים באברים הפנימיים וכפועל יוצא מכך ניתן לאבחן מחלות שונות. הרכב השערות שונה כמו שגם חיצוניותם שונה. אינו דומה שער מקורזל ושער ישר. שער עבה ושער דק הרכבם שונה כך גם בצבעי השערות.

חוסר או עודף של מרכיבים  גורמת גם להשמנה ובנוסף לשורה ארוכה של מחלות שניתן בקלות למנוע כמו כאבי ראש, מחלות פרקים, עצבנות, מתח, חוסר שינה, מחלות כרוניות ועוד.

דוגמאות לחוסרים או עודפים בגוף המשפיעים נפשית ופיזית על בריאותנו:

חוסר במגנזיום משפיע על מצבי רוח; חוסר מולובדניים וחוסר כרומיום יכולים להוביל לחוסר ירידה במשקל; בעיות אנורקסיה קשורה לחוסר אבץ ועודף מתכות רעילות; חוסר בסידן יכול להביא בין היתר לבעיות שינה - מה שמקשה עלינו לעשות פעילות ספורטיבית; עודף בארסן ועופרת מובילים לכאבי בטן ובעיות עיכול.

בדיקת השיער מאתרת בעיות ביו-כימיקליות לפי מצב המינרלים בגיל מוקדם ונותנת תשובות לבעיות כרוניות כאשר סיבותיהן קשות למציאה.

בדיקת השיער נותנת מענה לבעיית תזונה אם קיימת, להימצאות מתכות רעילות בגוף, לסוגי המינרלים להם אנו זקוקים, לאיבר פנימי שזקוק לתמיכה ועוד. הבדיקה מספקת את הכלים לאבחן ממה סובל המטופל ולהתאים לו את הטיפול המתאים.

הטיפול הטבעי כולל  ניקוי הגוף מרעלים,צמחי מרפא המחזקים את האברים ומערכות הגוף. ישנם צמחי מרפא המנטרלים ומרחיקים טוקסינים (רעלים) נמצאים בגוף בשיעורים הגבוהים מהמותר. אנו עושים גם שימוש ברפואה הומאופטית, מזון מרוכז ויטמינים, ודיאטה מאוזנת וטבעית.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -