menu תפריט קטגוריות

ביטוח מחשב נייד לאחר תום האחריות

ביטוח מחשב נייד על ידי מעבדת מחשבים - ריפר לאב מספקת לכם ביטוח מחשבים ניידים וביטוח למחשבים נייחים. כולל אחריות על תיקון מחשבים אשר מתבצע במעבדה - אל תוותר על השקט הנפשי שלך.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 09/02/2020


 ביטוח מחשב נייד על ידי מעבדת מחשבים מוכרת

ביטוח מחשבים - שירות ללקוחות בעלי מחשבים ללא קשר לאחריות בעת הרכישה.

רכישת ביטוח מחשבים במעבדת מחשבים המספקת את שירותי התיקונים הניתנים במסגרת האחריות, על ידי יבואני מחשבים מובילים מבטיחה לכם את הארכת חייו של כל מחשב. טיפול מקצועי על ידי מעבדה שמספקת לכם הן ביטוח מחשב נייד והן את הטיפול הנובע מתוקף התעודה מבטיח טיפול מקצועי ואמין לכל אורך תקופת הביטוח.

להמשיך את תקופת האחריות על ידי ביטוח מחשבים ישירות במעבדה המספקת את תיקוני האחריות.

ביטוח מחשב ניידמכירים את התחושה הזו שנגמרה לך תקופת האחריות למחשב שרכשת? מה תעשה במקרה של תקלות חוזרות במחשב? האם כדאי להוציא עוד כסף על תיקונים? איך אני יכול להבטיח המשך שימוש במחשב מבלי להסתכן בהוצאות בלתי צפויות?

רק אצלנו במעבדת המחשבים ריפר לאב תוכלו לזכות באפשרות של הרחבת אחריות למחשב האישי/עסקי שלך בעלות סמלית. אנו מספקים לכם ביטוח מחשבים אשר ניתן לחדשו לתקופות חוזרות של שנה ללא הגבלה. ביטוח מחשבים ישירות על ידי מעבדת מחשבים יאפשר לכם להמשיך וליהנות מתפקוד תקין של המחשב גם זמן רב לאחר תום תקופת האחריות וזאת מבלי להסתכן בהוצאות גדולות.

מעבדת מחשבים ריפר לאב מספקת את שירותי התיקון, הניתנים לאחר רכישה תחת אחריות יבואן ויצרן למחשבים נייחים ומחשבים ניידים (כולל ציוד היקפי) של החברות המובילות ויבואני מחשבים מהגדולים במשק.

כחלק מהשירות, אנו מאפשרים לרוכשי מחשבים חדשים וכן לבעלי מחשבים שאינם חדשים, אשר מעוניינים לרכוש ביטוח למחשב נייד יחיד או ביטוח למחשבים מרובים פרטיים ועיסקיים לייצר את תנאי השימוש האופטימליים שיבטיחו שימוש שותף במחשבים לאורך זמן בהתאם לתנאי תעודת הביטוח.

מסלול ביטוח מחשבים נייחים וביטוח מחשב נייד

ביטוח מחשביםמעבדת מחשבים ריפר לב בנתה עבור לקוחותיה תוכנית ביטוח מחשבים אשר מאפשרת גם לכם להמשיך וליהנות מהשקט הנפשי אותו אתם חווים בתקופת האחריות הצמודה לרכישת המחשב.

מאחר ומעבדת מחשבים ריפר לאב מספקת את אחריות היבואן ליצרני מחשבים רבים העמדנו לרשותכם פוליסת ביטוח למחשבים בעלות מינימלית. רק 120 ש"ח לשנה (נכון לעת כתיבת מאמר זה) ואתם מכוסים לכל תקלה, שבר או נזק פרט למצב גניבה או אובדן המחשב או חלקים ממנו.

בעת רכישת ביטוח מחשבים תהנו בנוסף ממגוון הנחות גדולות על שדרוגים, ותיקונים או רכישת חלקים שאינם מכוסים על ידי הביטוח.

בנוסף אנו מספקים ללקוחות שרכשו ביטוח מחשבים שירות מוזל של איסוף והחזרה בפריסה ארצית.  לדוגמא אם ברשותכם ביטוח למחשב נייד ואתם מתגוררים בצפון אתם זכאים לשירות איסוף והחזרה של המחשב מביתכם לבדיקה ותיקון במעבדה. מחיר השירות (נכון לעת כתיבת שורת אלה) הוא 50 ש"ח בלבד ללא קשר למיקומו של המחשב המבוטח.

מעבדת מחשבים מתקדמת - ריפר לאב

במעבדת המחשבים ריפר לאב מעוסקים טובי הטכנאים בארץ אשר מתמחים בכל סוגי המחשבים. גם מחשבים ישנים אך בעיקר טכנאים בעלי ניסיון וידע בטיפול במחשבים המתקדמים ביותר אשר נמכרים כיום בשוק.

המעבדה המצוידת באמצעים מתקדמים לאיתור תקלות וביצוע תיקונים ברמות רכיב ותת מערכות כך שיש באפשרותנו פעמים רבות לחסוך מכם את הצורך בביצוע תיקונים יקרים על ידי החלפת תת רכיבים שבמרבית המקרים אינם ניתנים לאיתור וטיפול ללא אמצעים מתקדמים.

טכנאי מעבדת ריפר לאב הנם בעלי התמצאות והתמחות ברכיבי חומרה של השמות הגדולים של יצרני וספקי המחשבים : HP, DELL,  ASUS, Lenovo, LG ועוד.

הערות חשובות על ביטוח מחשבים:

ביטוח למחשב נייד ניתן גם למחשבים אשר נרכשו בחו"ל ללא אחריות או שתקופת האחריות תמה.

ביטוח האחריות אינו מכסה במקרה של , נזק בזדון , גניבה , קורוזיה , שבר וכדומה. 
חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -