menu תפריט קטגוריות

אנטי וירוס למחשב

אנטי וירוס למחשב היא תוכנה שנועדה להגן על המחשב מפני תוכנות זדוניות העלולות לפגוע בתפקוד שלו ואף להשבתה שלו כגון : וירוס , סוס טרויאני , תוכנות ריגול ותוכנות זדוניות נוספות.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 09/02/2020


מחשב ללא אנטי וירוס חזק ואמין זה כמו רכב ללא חגורת בטיחות.

כל מחשב זקוק למערכת ההגנה של אנטי וירוס.

אנטי וירוסשימוש במחשב ללא אנטי וירוס משולה כמו נהיגה ללא חגורת בטיחות נוסעים בהתחלה ללא סיכון וחושבים שזה בסדר עד שקורה הגרוע מכל ומתחילים להצטער ולומר "איך לא חשבתי מספיק" ?

תמיד מומלץ לפנות למעבדת מחשבים המתמחה בתיקון מחשבים ניידים ומחשבים נייחים על מנת שתיעץ לכם לגבי מערכת ההגנה הרצוייה למחשב שלכם. לפי מאפייני השימוש. עשו זאת בהקדם אם עדיין לא מותקנת מערכת הגנה על המחשב שלכם.

תפקיד האנטי וירוס הוא להגן על המחשב מפני הורדה של תוכנות מלוכלכות אשר מושתלים בהן ללא ידיעתך וירוסים, ונוזקות אשר עלולים לפגום או לפגוע בתפקוד המחשב.

אנטי וירוס מבצע סריקות במחשב (על פי זמני סריקה שתבחר) ומודיע לך אם יש חשש לתוכנת ריגול או תוכנה זדונית אחרת, אצלך במחשב. אנטי וירוס פועל להסרת התוכנות הזדוניות.

וירוסים ונוזקות רבות רבות חודרות למחשב היום בשיטת פישינג. לעיתים תוכלו לראות זאת קורה במקביל להורדה והפעלת תוכנות פופולריות ופשוטות המורדות באופן חינמי מרשת האינטרנט. תוכנות כגון: סקייפ, מסנג`ר, פוטושופ וכדומה, תהליך חדירת הנוזקות יכול להתרחש גם בשלב בו אתם גולשים בתמימות באתרים כגון פייסבוק, אינסטגראם וכדומה.

גם כאשר קיימת תוכנת אנטי וירוס יש לשים לב…!

אנטי וירוסגם עליכם להיזהר ולא להתפתות לכל האתרים המציעים הורדות חינמיות & ndash זו יכולה להיות מלכודת של וירוסים.

תוכנות אנטי וירוס להורדה - משנה זהירות.

קיימים ברשת מספר אתרים המציעים תוכנות אנטי וירוס להורדה חינמיות או להתקנה עם תקופת ניסיון של חודש עד 3 חודשים.

לא פעם ביצענו תיקון של מחשבים ניידים אשר מערכת ההפעלה קרסה לגמרי והיה צורך לגבות את החומר ולפרמט את המחשב, לכן יש להתייחס לאנטי וירוס בכובד ראש.

דאגו לאנטי וירוס מעודכן במחשב שלכם, אם אינכם יודעים לבצע את הפעולה שאלו את טכנאי המחשבים, זוהי פעולה קצרה אשר תדאג ותבטיח לשמור לך על המחשב (חובה גם להשתמש במערכת הפעלה מעודכנת כהשלמה לאבטחת המחשב).

בכל מקרה - אנו ממליצים להתייעץ עם מעבדת מחשבים שבה פועלים טכנאי מחשבים בעלי ניסיון לגבי סוגי האנטי וירוס המומלצים כיום בהתאם לשימושים שאתם עושים במחשב, ולרכוש ממנו אנטי וירוס מקורי &ndash מי שקונה מזוייף משלם אחר כך ביוקר.

ריפר לאב - מעבדת מחשבים

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -