menu תפריט קטגוריות

מאלפי כלבים - אילוף כלבים בפנסיון

ממש כמו בני אדם: גם גורי כלבים צריכים לקבל חינוך ואהבה כדי לגדול ולהיות כלבים ממושמעים. שואלים את עצמכם איך עושים זאת ומה הדרך הטובה ביותר לחינוך גורים ואילוף כלבים? כאן תמצאו תשובות על אילוף כלבים בפנסיון ומאלפי כלבים המתמחים בחינוך גורים.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 24/10/2019


חינוך גורים - מדוע זה כל כך חשוב?

אילוף כלביםהדרך הטובה ביותר להמחיש לכם היא: תחשבו על תינוק קטן שנולד, בחודשים הראשונים הוא זקוק להמון חום ואהבה, אנו ההורים משתדלים להרגיל את התינוק לסדר יום הכולל שינה, אוכל יציאה מהבית לפי שעות קבועות החלפת חיתול וכדומה.

ככל שהתינוק גדל והופך לילד קטן כך אנו מתחילים ללמדו מה מותר ומה אסור. אצל גורים התהליך מתבצע קצת יותר מהר, מרגע היוולדו ועד גיל 3 שבועות/חודש הגור נמצא עם אימו (יונק), בהגיעו לגיל חודש הגור מתחיל להיגמל מהנקה ומתחיל לאכול אוכל מוצק, בגיל זה ניתן לשלוח אותו לאימוץ. בין גיל חודש לגיל חודשיים הגור זקוק לחום, אהבה ומשחקים אך עדיין אינו בשל לתהליך חינוך. בהגיעו לגיל חודשיים זה הזמן הטוב ביותר להתחיל עם חינוך הגור ולהקנות לו הרגלים נכונים שילוו אותו לאורך כל חייו.

חינוך גורים מתבצע החל מגיל חודשיים ועד גיל ארבע חודשים.

בתהליך חינוך גורים, הגור לומד איך להתמודד עם פחדים הכוללים רעשים חזקים, שהייה בבית לבד. בנוסף לימוד עשיית צרכים מחוץ לבית, מניעת נשיכות והרס של חפצים בבית, נסיעה ברכב, אינטראקציה עם ילדים וכלבים אחרים ועוד. אחד התהליכים החשובים היא בניית שגרת יום, כמו שעות בהם הגור מקבל אוכל. מהם השעות שהבעלים חוזרים הביתה, כמות הטיולים הוא יקבל וזמן הטיול וכדומה. כאשר התהליכים מבוססים לרוב על חיזוקים חיוביים.

אל תתבלבלו חינוך גורים ואילוף כלבים בוגרים הם 2 דברים שונים, מומלץ לפני שחושבים אילוף כלבים עתידי לחנך את הגור על הדברים שנכתבו קודם.

אילוף כלבים בפנסיון

מה זה אילוף כלבים בפנסיון

רבים יעידו כי אילוף כלבים בפנסיון הוא האילוף האפקטיבי ביותר הנשאר לטווח ארוך. אילוף זה נמשך כ - 3 שבועות לפעמים קצת יותר, כאשר הכלב שוהה בפנסיון אשר דואג לצרכיו האישיים כמו שתיה, אוכל, טיולים ומשחקים לפריקת אנרגיה ומקום לינה. במהלך השהות של הכלב המאלף עובד איתו בצורה אינטנסיבית ומלמד פקודות כמו: שב, הישאר, ארצה, אלי, רגלי, חופשי וכדומה. ישנם מאלפים אשר יזמנו את הבעלים לשיעור משותף וילמדו את הבעלים מהם הפקודות שהכלב למד ואיך לשלוט בכלב. בסופו של יום על הבעלים לשמר אצל הכלב את החומר הנלמד ולא לוותר.

מהם היתרונות של אילוף כלבים בפנסיון

  • עבודה אינטנסיבית - בפנסיון המאלף עובד עם הכלב 3 פעמים ביום ובתום תקופת הלימוד הכלב חוזר מאולף וממושמע. לעומת אילוף פרטני שהמאלף מגיע לבית הלקוח פעם או פעמים בשבוע שכל מפגש הוא כשעה.
  • אפקטיביות - אילוף בפנסיון אפקטיבי יותר מכיוון שאין גורמים מפריעים הכלב כל כולו באילוף. 
  • תקופת זמן של האילוף - אילוף בפנסיון הוא כ 3 שבועות לעומת אילוף פרטני שיכול להימשך בין 4 שבועות ל - 8 שבועות.
  • מבטיח הטמאה לטווח ארוך

מהם החסרונות של אילוף כלבים בפנסיון

  • ניתוק הכלב מבעליו - בעלי כלבים רבים חוששים לשלוח את הכלב תקופה של 3 שבועות.
  • לא מתאים לכלבים חדשים - לפני שליחת כלב חדש לאילוף בפנסיון, יש לדאוג שהכלב נמצא עם הבעלים החדשים לפחות כחודש טרם נשלח לאילוף.
  • מחיר - אילוף בפנסיון יקר יותר (אך אפקטיבי יותר) לעומת אילוף פרטני או בקבוצות.

 


 מאלפי כלבים ואילוף כלבים בפנסיון


 

חוות הדוד משה

חוות הדוד משה בבעלותו של משה אנגלברג בעל ותק של יותר מ - 50 שנה בתחום אילוף כלבים וניהול פנסיון כלבים, אשר במרכזה עומדים 3 פרמטרים מרכזיים אשר מבטיחים הפנמה של תהליך האילוף לטווח ארוך בצורה אופטימלית.

המאלפים המרכזיים הם: משה אנגלברג - מאלף הכלבים הותיק ביותר בישראל. משה הוא הראשון שהכשיר כלבים למבחן היוקרתי "שוצהונד", בנוסף מכשיר כלבים לתעסוקה מבצעית בצה"ל, מכשיר כלבי נחייה לעיוורים ואחד ממקימי ההתאחדות הישראלית לכלבנות והחוג הישראלי לאילוף כלבים. איתי סטסין - את דרכו התחיל בארץ הולדתו צרפת, שם היה בעל פנסיון כלבים ומאלף כלבים אשר הכשיר כלבים עבור התחרות היוקרתית מונדאו רינג. כאשר עלה לארץ חזר לאלף כלבים עבור עבודות במשטרה, מג"ב ושב"ס ופרטיים. בחוות הדוד משה ניתן לבחור בכמה סוגים של אילוף כלבים: כיתת אילוף - קבוצות קטנות של עד 5 כלבים. אילוף פרטני. אילוף כלבים בפנסיון.

 

 

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -