menu תפריט קטגוריות

קונים ברשת בזול ומשלמים ביוקר

מי מאיתנו לא עושה קניות ברשת האינטרנט? בגדים, צעצועים לילדים, ריהוט לבית וכד`. קניות ברשת האינטרנט חוסכות לכולנו לא מעט כסף אבל... לא תמיד! כאשר מדובר במחשבים ניידים, טלפונים סלולרים, כבלים ובעצם כל מכשיר דיגיטלי כזה או אחר יכול להיות שהתשלם בסוף הוא ביוקר.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 09/02/2020


ההפתעות שמחכות למי שקונים ברשת מחשבים ומוצרי חשמל

לבדוק לפני גם כשקונים באינטרנט בקליק

קונים ברשתכולנו כבר מזמן הפכנו לצרכני קניות ברשת האינטרנט, אם מדובר על קניות בסופר, כאלה שאפשר להזמין הכל ישירות מהאינטרנט, מבלי לצאת מהבית, או קניות של בגדים שאפשר להזמין מחו"ל, במחירים זולים יותר מבארץ. ועוד רשימה ארוכה של מוצרים ודברים שאפשר להזמין דרך האינטרנט ולחסוך בעלויות.

אבל…! כאשר מדובר בתחום המכשור הדיגיטלי קניות ברשת הופכות לפעמים ליקרות יותר, גם אם המחיר בחו"ל נראה זול יותר מבארץ.

לדוגמא, במקרים מסוימים, הזמנת מחשבים ניידים מחו"ל במחירי מציאה, מתבררת כמלכודת דבש. כאשר יש תקלה ויש צורך לפנות למעבדה לתיקון מחשבים ניידים, ללא אחריות תקפה בשל רכישה מחו"ל.

אז ממה אנחנו בעצם צריכים להיזהר או לקחת בחשבון, לפני שקונים ברשת, רוכשים ומזמינים מכשירים דיגיטליים מהאינטרנט?

מכס על קניות באינטרנט

כידוע בארץ קיים חוק המכס שאוסר לעבור 75 $ בהזמנה מחו"ל כשקונים ברשת. ברגע שמחיר הרכישה עבר את הסכום הזה, תשלמו מכס בהתאם וכל מה שכביכול "חסכתם" ישולם כמכס.

לדוגמא הזמנתם מחשב נייד ללימודים או עבודה. מחשב אשר עומד בכל הדרישות שלכם. כמובן שמחשב נייד עולה יותר מ- 75$. תצטרכו להוסיף את המכס על המחשב עצמו. בנוסף תוסיפו על זה אגרת שחרור מהמכס וכמובן אגרת מחשב, כי בכל זאת השתמשו במחשב כדי לבצע את כל התשלומים והמיילים.

אחרי כל המס והאגרות, יכול להיות שהגעתם עם המוצר למחיר המקורי שלו בארץ. ובמקרים רבים אף יוצא מצב שתגיעו למחיר גבוהה יותר ממה שהייתם משלמים בארץ.

אז בפעם הבאה שאתם רוצים להזמין מחשב נייד או כל מוצר אחר שעולה יותר מ- 75 $ קחו בחשבון את כל העלויות הנלוות של המכס בארץ.

אחריות על מוצרים שקונים ברשת

קונים ברשתאחד הנושאים הכי רגישים כשאנחנו מזמינים לדוגמא מחשבים ניידים מחו"ל, הוא כל נושא האחריות והתיקונים. לרוב אנחנו נקבל את המחשב הנייד, והכל בסדר ועובד מצויין במשך תקופה מסוימת.
אבל….! ברגע שמגיעה התקלה הראשונה… כאן אנחנו מתחילים להסתבך.

האופציה לשלוח את המחשב הנייד לתיקון במקום שבו קנינו אותו לא תמיד קיימת. ואם היא קיימת לא תמיד אפשרות זאת זולה. אם אנחנו רוצים לממש את האחריות בארץ. רוב היצרניות ויבואנים המובילים בשוק, לא מוכנים לקבל ולטפל תחת אחריות, במחשבים שלא נקנו בארץ. במרבית המקרים האחריות שלהם תקפה אך ורק במקום ממנו קניתם את המחשב.

מה עושים כשהמחשב הנייד שקניתי באינטרנט מתקלקל? לרוב אנחנו בסוף מתפשרים והולכים לטכנאי מחשבים או מעבדת מחשבים בארץ המתמחה בתיקון מחשבים ניידים. אך אלה אינם קשורים לאחריות. במקרה זה אנו משלמים לו על תיקון או שאנחנו מחליטים להוסיף עוד קצת כסף ולקנות מחשב חדש עם אחריות בארץ…
לפחות למדנו לקח לפעמים הבאות.

זהירות! מתח גבוהה - קונים ברשת מטענים וכבלים.

עניין חשוב שצריך לשים לב אליו הוא נושא המתח החשמלי. תמיד מפתה להזמין כבל טעינה למחשב נייד ולטלפון נייד, בכמה דולרים בודדים. לפעמים בפחות מדולר, במקום בעשרות ואפילו מאות שקלים בארץ.

אך מה שצריך לשים לב הוא כל עניין המתח החשמלי. עוצמת המתח המסופק על ידי חברות החשמל משתנה בין מדינה למדינה. מה שמחייב אותכם לשים לב תמיד למתח של אותו כבל או מוצר שקניתם.

לדוגמא במידה והזמנתם כבל למחשב נייד, ואותו כבל צורך הרבה יותר חשמל ממה שמסופק בארץ. מצב זה יכול לגרום לקצר, שכמובן יגרום לכך שהמטען יפסיק לפעול וברוב המקרים יגרום נזק למחשב…

לכן חשוב לשים לב כי בהרבה מהמקרים לצד רכישת המטען, אנחנו נצטרך לקנות ממיר, שבעצם ממיר את רמת הוולט שתתאים לארץ. במידה ומדובר במכשיר בעל צריכת חשמל גבוהה תצטרכו לקנות ממיר במחיר גבוהה יותר.

אז בפעם הבאה שאתם מתפתים לקניות ברשת במחירים הזולים בחו"ל, ורוצים לקנות מחשב נייד חדש, או להתחדש בפלאפון משוכלל. כדאי שתיקחו בחשבון את כל העלויות הנוספות שיכולות להיווצר מסביב.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -