menu תפריט קטגוריות

כמה עולה מטבח אצל נגר

כמה עולה מטבח אצל נגר פרטי, שאלה שכל מי שמתכוון לרכוש מטבח, חייב לשאול את עצמו. אז לפני שאתם סוגרים מטבח, צרו קשר עם נגרייה שמייצרת מטבחים מותאמים ללקוח.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 14/01/2020


נקודות להשוואה כמענה לשאלה כמה עולה מטבח אצל נגר

איכות החומרים, איכות הפרזול, איכות והקפדה על דיוק בביצוע ושירות אישי של נגר שמייצר את המטבח. אלו חלק מנקודות המפתח להשגת התאמה מדויקת לדרישות הלקוח, והיתרונות בהזמנת מטבח ישירות מנגר, המתמחה בייצור מטבחים.

כמה עולה מטבח אצל נגר

כמה עולה מטבח אצל נגר פרטי היא שאלה מורכבת. מטבח שיוצר במיוחד עבורכם על ידי נגר פרטי מביא עמו יחסים אישיים, וזמינות לתיקונים שינויים ותוספות עתידיות. זאת אינה מכירה חד פעמית, אלה השלב הראשון בלבד בתהליך מתמשך של שירות מותאם אישית לכל לקוח.

המחיר ההתחלתי לעיתים יכול להיות גבוה יותר ברכישת מטבח מנגר פרטי אך הערך המוסף הוא גבוה באופן משמעותי ומתבטא בהתאמה מדויקת לרצון הלקוח. אנו זמינים תמיד לביצוע שינויים או תוספות בהתאם לצרכים משתנים של הלקוח.

שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע אחרים

פעמים רבות נגרים עושים שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע אחרים, שיש, שיפוצניקים וכדומה, שאלו על בעלי המקצוע איתם הנגר עושה שיתופי פעולה, מספיק לשאול את הנגר האם הוא סומך על המקצועיות שלהם? כמה שנים הוא עובד איתם?, והאם הם בעלי זמינות כאשר הם נקראים ליצור שינויים ותוספות למטבח הקיים? תשובות לשאלות אלו יספקו לכם מידע רב לגבי שיתופי פעולה שאותו נגר עולה, ואלי אפילו גם על הנגר עצמו, שהרי "תגיד לי מי חבריך ואומר לך מי אתה".

האם מטבח זה רק ארונות מטבח?

על השאלה כמה עולה מטבח אצל נגר פרטי ניתן לענות כאשר מגדירים את סגנון המטבח שנבחר והחומר ממנו הוא עשוי. אך ישנם משתנים נוספים המשפיעים על מחירו הסופי של המטבח. האם מחליפים רק את ארונות המטבח? האם צריך להזמין גם ארון שירות למטבח? האם יש צורך בביצוע עבודות ריצוף או קרמיקה? עבודות חשמל? עבודות אינסטלציה להתאמת המטבח החדש? שיש חדש?

גם אם הבחירה היא בארונות מטבח צנועים יחסית שעלותם 12 אלף ש"ח. למחיר זה צריך להוסיף את מחיר השיש שנע בין 500 ש"ח למטר ויכול להגיע גם ל-4500 ש"ח למטר. במידה ובוחרים לערוך שינויים ושדרוגים במטבח לקראת הרכבת ארונות המטבח החדש (קרמיקה, ריצוף, תוספת נקודות חשמל, שינוי נקודות תאורה, שינוי מיקום מכונת כלים וכו`). במקרים אלה העלות של ארונות המטבח היא רק חלק מהעלות הכוללת שיכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים.

כמה עולה ארון מטבח אצל נגר

השפעת הסגנון העיצובי והחומר על מחיר המטבח

ניתן לייצר מטבחים ממגוון חומרים וסגנונות שלהם השפעה ישירה על מחיר המטבח.

לדוגמא מחיר של מטבח מודרני בגימור פורמייקה נמוך באופן משמעותי ממחיר מטבח בסגנון כפרי אשר עשוי מעץ מלא. שני סגנונות אלה הם באופן כללי הקצוות כאשר מטבח כפרי מעץ מלא הוא היקר ביותר והפורמיקה היא הפשוטה ביותר. בין שני חומרים וסגנונות אלה ניתן למצוא מטבח בגימור פורניר שהוא זול יותר מעץ מלא אך יקר יותר ממטבח פורמיקה.

לעיתים הבחירה תהיה מטבח פולימר בסגנון כפרי. מטבח פולימר מוריד את עלות המטבח ועדיין מאפשר שמירה על הסגנון הכפרי בזכות אופי תהליך הגימור.

בדרגת ביניים נוספת ניתן למצוא מטבח מודרני אשר נקרא מטבח אפוקסי והגימור שלו מתבצע על ידי תהליך צביעה בתנור ויצירת שכבת ציפוי אחידה ועמידה במיוחד. זהו מטבח מודרני פופולרי ביותר אך לא ניתן ליצור ממנו מטבחים בסגנון כפרית.

חומר נוסף המשמש ליצירת דלתות מטבח הוא זכוכית. מטבח זכוכית הוא מטבח ברף העליון של המחירים ויכול להגיע כמעט לעלות מטבח מעץ מלא. מטבח זכוכית מגיע עם דלתות שקופות או חלביות.

כמה עולה מטבח אצל נגר

נקודות חשובות להשוואה בין מטבח מנגר פרטי למטבח תעשייתי

אז מה הנקודות המשמעותיות להשוואה ולמה באמת כדאי להזמין מטבח בנגרייה המתמחה במטבחים? כאשר אתם מנסים לברר כמה עולה מטבח אצל נגר תמצאו כי בחלק מהמקרים לא קיים הבדל גדול או לא קיים הבדל בכלל, אולם קיימות נקודות משמעותיות שבגללן יותר ויותר אנשים בוחרים להזמין מטבח מנגר ולא מחברה גדולה (אשר לרוב אינה מייצרת רק משווקת).

על אף קמפיינים שיווקיים אגרסיביים ביותר של יבואנים ויצרני מטבחים, עדיין יש יתרון משמעותי ברכישת מטבח אשר מיוצר במיוחד עבורכם על פי המידה המדוייקת והעיצוב אותו בחרתם.

דיוק בביצוע התקנה והאחריות

על אף הערות וטענות, הנשמעות בעיקר על ידי חברות העוסקות בשיווק מטבחים. כאשר מזמינים מטבח ישירות מנגר מיומן ומנוסה. רמות הדיוק ביצור (אינן נופלות ואף) עולות על זה של מטבח המיוצר בשיטות תעשייתיות.

אכן בתעשיית המטבחים נעשה שימוש באוטומציה מלאה בתהליכי היצור. אך תמיד בסופו של דבר יש צורך בהתאמה של המטבח למיקומו בבית הלקוח. על פי רוב מי שמתקין את ארונות המטבח התעשייתי גם היקר והאיכותי ביותר הוא "נגר מתקין" במתמחה בהתקנת מטבחים בלבד.

מנגד כאשר אתם רוכשים מטבח מנגר פרטי. הנגר לוקח את המידות, מתכנן ומייצר את ארונות המטבח במדויק בהתאם למידות המטבח שלכם (במקרה כזה אתם יכולים להזמין ולהוסיף גם ארון שירות למטבח תואם). ולבסוף מתקין את ארונות המטבח, במקרה כזה יש גוף אחד, חברה אחת, שעושה עבורם את העבודה גם מספקת לכם את האחריות.

הערה על דיוק ואוטומציה - יש לזכור כי הייצור (גם בנגרייה פרטית) נעשה כיום בעזרת מיכון ייעודי לייצור מטבחים, שאמנם אינו אוטומטי, אך הינו בעל רמת דיוק גבוהה ביותר, לביצוע החיתוכים ושאר עבודות הנגרות כך שרמות הדיוק נשמרות באופן דומה לרמות הדיוק של ייצור מטבחים תעשייתיים.

כמה עולה מטבח אצל נגר

כמה עולה מטבח אצל נגר בהתייחס לרמות איכות החומר והפרזול

מובן כי לאיכות החומר ממנו בחרתם להזמין את המטבח השפעה ישירה על מחיר המטבח הסופי. אולם בשני המקרים גם אצל נגר פרטי וגם בהזמנת מטבח מוכן, כאשר בוחרים מטבח בעל פרזול או עיצוב מיוחד המחיר יעלה. זאת היא דוגמא ליכולת של נגר פרטי להתאים את מחיר המטבח לדרישות והאמצעים העומדים לרשות הלקוח, על ידי שינויים דינמים במבנה סגנון ופרזול המטבח.

נגרייה פרטית תוכל לדייק בדרישות שלכם מבלי להיות מוגבל לעיצובים מוכנים מראש. כיום מרבית החומרים האיכותיים מהם מייצרים מטבחים זמינים גם בנגרייה פרטית.

ההשפעה של הפרזול

הפרזול גם הוא גורם המשפיע ישירות על מחירו של המטבח אולם כיום ניתן לשלב גם במטבח המיוצר על ידי נגריית מטבחים פרטית, את האלמנטים החדשניים ביותר בתחום הפרזול.

מובן כי כאשר רוכשים מטבח שמיוצר במיוחד עבורכם. אתם יכולים לתכנן במטבח את הפרזול המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלכם..

לסיכום ניתן להצביע על כך כי בהזמנת מטבח בנגרייה המתמחה בייצור מטבחים ניתן אפילו לחסוך בעלויות המטבח ולצד זה להבטיח קבלת שירות אישי ישירות מהנגר החל משלב ההזמנה, דרך הייצור וההתקנה וכמובן האחריות לאיכות המטבח.

כמה עולה מטבח אצל נגר

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -