menu תפריט קטגוריות

יתרון NLP ודמיון מודרך בחיי היומיום

בעזרת כלי ה-NLP והדמיון המודרך, נתחבר לפילוסופיית חיים המאמינה שבידינו לעשות את השינוי, שהשינוי ניתן להיעשות בכל רגע בו נחליט שאנחנו רוצים אותו, ושיש בנו את כל היכולות והמשאבים לעשות את השינוי המיוחל.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 09/02/2013


יתרונות NLP ודמיון מודרך בחיי היומיום

כאשר אנחנו מבקשים להגשים את מטרותינו / חלומותינו בהווה או בעתיד.
כאשר אנחנו מבקשים לקום בבוקר שמחים ואופטימיים אל עוד יום מלא עשייה, אהבה והישגים, ולסיים אותו עם תחושה שפשוט היה יום טוב, תחושה שאפשר ללכת לישון רגועים, שמחים ואופטימיים כדי לקום מחר שוב בדיוק באותה תחושה וכן הלאה.

לשם כך יש מספר כלים פשוטים שניתן ליישמם בקלות, להתאמן בהם כך שעם הזמן הם יהפכו לאוטומט, בדיוק כמו הליכה, נשימה, חשיבה ועוד.

להיות כאן ועכשיו

כמה פעמים ביום אנחנו באמת נמצאים בכאן ועכשיו? מרגישים כאן ועכשיו?
גם כשאנחנו חושבים על העבר הוא מתרחש ברגע זה. גם כשאנחנו עסוקים בעתיד הוא מתרחש ברגע זה. מתוך כך הכול קורה עכשיו.
הדרך הטובה ביותר ליישם היא מודעות.
מודעות למה שאנחנו רואים עכשיו, למה שאנחנו שומעים עכשיו, למה שאנחנו מרגישים עכשיו, למה שאנחנו חושבים עכשיו, למה שאנחנו עושים עכשיו. לחיות את הכאן ועכשיו.

מתוך מודעות זו נאפשר לעצמנו התבוננות עצמית, כזו שתהיה נוכחת.
כזו שתבדוק כמה מתוך הזמן שלנו אנחנו עסוקים בעבר או בעתיד - וכמה אנחנו באמת חווים את הרגע הזה שבו אנחנו נמצאים עכשיו, להעניק לו את מלוא תשומת הלב ומתוך כך לחוות את החיים שלנו, שבנו.
התחילו בקטן, אפשרו לעצמכם מספר פעמים ביום מתוך מודעות להיות בכאן ועכשיו, באופן מלא, לחוות את הרגע במלוא החושים. ציינו לפניכם מה אתם רואים, שומעים ומרגישים, תנו זמן ומקום לפעולות שאתם עושים ודאגו כל הזמן להחזיר את עצמכם למודעות של כאן ועכשיו. היו בזה. מתוך כך יגדל זמן הנוכחות שלכם עם כל יום שיעבור, ומתוך כך תרגישו חיים, שלמים ורגועים יותר.

חיבור ליכולות ולמשאבים

הנחת היסוד הבסיסית היא שיש לנו ובנו את כל מה שאנחנו צריכים כדי להצליח. יש בנו את כל המשאבים, היכולות, הכוחות והכישורים כדי להשיג לעצמנו את מה שאנו מבקשים בחיינו. מתוך כך כל שנותר הוא להתחבר לרגעים בהם היינו כבר במקום הזה, השגנו, הצלחנו, קיבלנו, נתנו.
להתחבר לאותו רגע באופן מלא בשילוב כל החושים כאילו הרגע הזה קורה כאן ועכשיו. להביא את הזיכרון של הרגע הזה ולחוות אותו, לראות אותו מתוך העיניים שלנו, לשמוע אותו מתוך האוזניים שלנו, להרגיש אותו בגופנו.

החיבור העוצמתי שייווצר באותו רגע יאפשר לנו מספר דברים. ראשית, נוכל לעגן את הרגע הזה בכל נקודה שנבחר בגופנו על היד או על הרגל, או בכל מקום אחר, ולהפעיל אותו בשעת הצורך.
בנוסף, ברגע שנהיה מחוברים באופן מלא לאותו רגע עוצמתי, תת המודע שלנו יעלה את כל הדרכים, הפתרונות והאפשרויות בהם פעלנו, ומתוכם נוכל להוציא את הלמידות המשמעותיות, הדרכים, הפתרונות, כדי להשיג את המטרה הנוכחית.

הידיעה המוחלטת שהצלחנו כבר, היא זו שתעצים אותנו ותאפשר לנו לדעת שמה שהצלחנו לעשות בעבר נוכל גם עכשיו ובעתיד לעשות שוב ושוב.

לקיחת אחריות

חשוב להבין שבידינו האחריות. אחריות למה שאנחנו עושים או למה שאנחנו לא עושים. אחריות על מה שאנחנו חושבים או לא חושבים. אחריות על ההחלטות שאנחנו מקבלים, או לא. על מערכות היחסים שלנו עם אחרים ועם עצמנו. אחראיות על גופנו, על הצמיחה וההתפתחות האישית שלנו.

עצם ההבנה היא משמעותית. כך נוכל לוותר על עשו לנו, לקחו לנו, זה לא בגללנו וכו` - ונתחיל לבדוק איך אנחנו תרמנו למצב הזה, מה נוכל עכשיו לעשות אחרת, ובאילו יכולות ומשאבים נשתמש כדי להשיג את התוצאה הרצויה.
כפי שאמר בנימין ד`יזראלי: "אנו יוצרים את עתידנו וקוראים לזה גורל".

עבודה עם NLP ודמיון מודרך

כאשר אנחנו בוחרים לעבוד עם כלי ה-NLP והדמיון המודרך, אנחנו בוחרים להשתמש במה שיש לנו ובנו. בוחרים לעבוד עם המשאבים והיכולות שלנו, עם המחשבות שלנו, הסרטים שאנחנו מייצרים בחיינו, האמונות והתבניות המגבילות אותנו &ndash לאמץ את המתאים, ולשחרר את המגביל.

בעזרת כלי ה-NLP והדמיון המודרך, נתחבר לפילוסופיית חיים המאמינה שבידינו לעשות את השינוי, שהשינוי ניתן להיעשות בכל רגע בו נחליט שאנחנו רוצים אותו, ושיש בנו את כל היכולות והמשאבים לעשות את השינוי המיוחל.
כל זה בעזרת טכניקות מדויקות, הנחות יסוד, שינוי הסרטים והמחשבות וחיבור ליכולות ולמשאבים.
כפי שאמר תיאודור רוזוולט: "בני אדם אינם שבויים של גורלם, אלא רק של דמיונם".

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -