menu תפריט קטגוריות

DVD לרכב – איך נבחר את הטוב ביותר

נגני DVD לרכב הפכו לאחרונה לרכיב פופולארי מאוד ברכביהם של אילו המרבים לנסוע, ובמיוחד אם יש גם ילדים בנסיעה היכולה להפוך עד מהרה למשעממת עבורם. אם אתם שוקלים את האופציה הזו לרכבכם שלכם, ראשית יהיה עליכם להחליט האם לקנות אחד עם חיבור זינה חשמלי לרכב או כזה הפועל על סוללות. בנוסף, יהיה עליכם להחליט לגבי גודל המסך בעיקר ב DVD לרכב בעל מסך כפול. מעבר לשני שיקולים אילו, יש לתת את הדעת גם לגבי אביזרים היקפיים הקשורים יותר לנוחות שימוש, למשל שקעים לאוזניות חיצוניות, שלט רחוק וערכת התושבת לרכב.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 24/05/2019


כאמור, יש לתת את הדעת בעניין חיבור זינת החשמל המועדפת בהתאם לצרכים האישיים. לדוגמא, DVD לרכב יכול להתחבר לשקע המצית או לשקע חשמלי סטנדרטי, אם האופציה המועדפת תהיה התחברות לשקע המצית, והמשתמשים העיקריים יהיו הילדים היושבים במושב האחורי, כדאי מאוד לדאוג לכך שכבל הזינה יהיה ארוך דיו ובהתאם למרחק האמיתי שבין שקע המצית והמושב האחורי הרחוק ביותר. במקרים אחרים בהם ההעדפה היא נגן DVD לרכב המופעל באמצעות סוללות, יהיה עלינו לנסות ולבחור דגם בעל אורך חיי סוללה ארוך. וכאן הכוונה היא ללא פחות מחמש שעות עבודה בסוללות, דבר שיאפשר לנוסעים לצפות בלפחות שני סרטים לפני שיתעורר הצורך בטעינת הסוללות או החלפתן.
 
כפי שכבר נאמר, תכונה נוספת עליה נצטרך לתת את הדעת בבחירת נגן ה DVD לרכב היא גודלו הפיזי של המסך או המסכים. כאן העיקרון המנחה הוא העובדה כי מסכים גדולים נוטים לספק את חווית הצפייה הטובה ביותר ולכן יהיו הבחירה המועדפת בעיקר באותם מקרים בהם מדובר על מספר נוסעים הצופים באותו מסך. בהקשר זה יש לזכור כי מסכים גדולים יהיו כבדים יותר ובנוסף יהיה עלינו לוודא כי ברכב יש מספיק מרחב לשני מסכים, במידה ובחרנו בנגן בעל מסך כפול. בנוסף, יש לזכור כי מסך בעל מידות גדולות במיוחד צורך הרבה יותר כוח חשמלי, כך שאם נרצה לשמר את הסוללות לאורך זמן נצטרך לשקול בחירה במסך בעל מידות בינוניות או קטנות. ללא כל קשר לגודלו של המסך, תמיד יהיה עדיף לבחור במסך בעל רזולוציה גבוהה לקבלת תמונה נקייה וברורה יותר, נתון משודרג זה ישפר אף הוא את חווית הצפייה ואפילו באופן משמעותי.  

ניתן למצוא נתונים וגורמים נוספים בתכונות ה DVD לרכב אשר בעקיפין מוסיפים לאיכותו, מה גם שכמה מהתכונות האלו חשובות בעוד שאחרות קשורות יותר לנוחות השימוש בו. לדוגמא, חלק מהמערכות מגיעות עם ערכת הרכבה או תושבת לרכב המאפשרת את חיבור המסכים לחלק האחורי של משענות הראש שבמושבים הקדמיים, דבר המאפשר בקלות למספר נוסעים לצפות בסרטים בו זמנית על אותו מסך. אם אכן נבחר לתלות את המסכך בחלל הרכב, הרי ששלט רחוק יוסיף לחוויית השימוש רק בשל העובדה כי הנוסעים יוכלו לשלוט בווליום או להחליף סרט מבלי לקום מהמושב. דוגמא נוספת לשיפור אפשרי היא שקעים לאוזניות, העדיפו DVD לרכב עם לפחות אפשרות אחת לחיבור אוזניות כך שהמשתמש הצופה בסרט יוכל להקשיב לפס הקול מבלי להפריע לנוסעים אחרים.  

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -