menu תפריט קטגוריות

קונה רכבים לפירוק - היתרונות

אם אתה מעוניין למכור את הרכב שלך לפירוק, פנה אלינו בטלפון 052-3390787 ונגיע עד אליך עם הצעה – גרר בן קונה רכבים לפירוק

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 20/06/2014


ישנם בישראל עשרות ואולי מאות אלפי רכבים שעולים בכל יום על הכביש, מהם רכבים חדשים ומהם רכבים ישנים. הרכבים הישנים עושים בדרך כלל בעיות לבעליהם בתדירות גבוהה יחסית ובסופו של דבר מגיע זמנם לעבור הלאה לידיים חדשות בכדי שבעליהם יוכל להשתדרג ברכב חדש יותר. ברוב המקרים פשוט מפרסמים את הרכב, מציגים אותו למכירה ולבסוף יש עסקה. אך ישנם רכבים אשר לא ניתן למכור בדרך הרגילה בכדי שהם יוכלו להמשיך ולעלות על הכביש אלא צריך למכור אותם לפירוק בכדי שלפחות על החלקים משהו ישולם.


למה צריך לפרק?


פנייה למישהו אשר קונה רכבים לפירוק יכולה להיות ממספר סיבות: רכב שצריך תיקון משמעותי והחלקים מאוד יקרים ולא שווה להשקיע את הכסף, רכב שעבר תאונה והוא "טוטאל לוס" ואין מה לעשות איתו חוץ מלמכור את חלקיו, רכב בלי שוק &ndash אף אחד לא מוכן לקנות אותו, רכב שאתם לחוצים למכור ולא משנה כמה תקבלו עליו, רכב בן מעל 20 שנה המיועד לגריטה בסכום נמוך יחסית למה שאפשר לקבל על החלקים, ועוד מספר סיבות שבגינן אין מה לעשות עם הרכב חוץ מלפרק אותו.


תרומה לסביבה


רכב שעומד סתם כך לא ממש תורם לשמירה על כדור הארץ אלא אפילו להיפך. ברכב כזה יש חומרים מתנדפים כמו דלקים, שמנים וכדומה ואם הוא ימשיך לעמוד ולא יפורק החומרים הללו ימשיכו להתנדף ולזהם את הסביבה


לא צריך להעביר טסט


בשביל למכור למישהו את הרכב בשביל שהוא יוכל להמשיך ולנסוע חובה שיהיה לו טסט בתוקף ואם עבר זמן הטסט או שהוא קרוב חייבים ללכת למכון רישוי בשביל לבצע את הבדיקה ולקבל את האישור. בפנייה למישהו אשר קונה רכבים לפירוק חוסכים את כל הטרטור וכל מה שצריך הוא להביא את הקונה ולקבל ממנו כסף מזומן על הרכב וכמובן לדווח עליו ככזה שנמכר וירד מן הכביש.

הפן הבטיחותי


להשאיר רכב סתם כך ברחוב זמן רב מזמין צרות וסיכונים ולכן אם אנו מוכרים את הרכב לפירוק אנו חוסכים לעצמינו ובעיקר לסובבים אותנו סיכונים.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -