menu תפריט קטגוריות

מוניות אחדות במקום רכב פרטי הזדמנות להתייעלות וחיסכון

חשוב להדגיש כי אנו מתייחסים לשימוש ברכב פרטי מול הזמנת מונית ממוניות אחדות בעיקר בסביבה עירונית אך בירור מעמיק יבהיר שבנסיבות מסוימות ניתן להשליך את המסקנות על עדיפות השימוש במוניות גם על נסיעות בין עירוניות

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 23/05/2019


הבעלות והחזקת רכב פרטי אינה עדיפה על השימוש בשירותי מוניות אחדות

מוניות אחדות 100 אחוז זמינות

מוניות אחדותהשאלה האם להזמין מונית ממוניות אחדות או להשתמש ברכב פרטי עולה פעמים רבות הן על ידי גורמי ניהול בחברות וארגונים והן על ידי אזרחים פרטיים. מחקרים רבים מנסים לברר את השאלה האם כדאי להזמין מונית ולמה? ולצד זאת נעשים מחקרים בתחום הסוציולוגיה (מדעי החברה), מחקרים המנסים לברר מדוע במקרים כה רבים ההחלטה המתקבלת הפוכה מההסבר הכלכלי המתייחס יעילות הנובע מההשקעה במחיר ובזמן.

חשוב להדגיש כי אנו מתייחסים לשימוש ברכב פרטי מול הזמנת מונית ממוניות אחדות בעיקר בסביבה עירונית אך בירור מעמיק יבהיר שבנסיבות מסוימות ניתן להשליך את המסקנות על עדיפות השימוש במוניות גם על נסיעות בין עירוניות.

שאלת המחיר לנסיעה ברכב פרטי מול הזמנת מונית ממוניות אחדות

האם כדאי כלכלית? האם הזמנת מונית ממוניות אחדות משמשת כגורם התורם לייעול? ניצול משאבי זמן וכסף גם לחברה או ארגון שניצול משאביו נמדד על פי מדדי יעילות וגם לאדם הפרטי?
מרבית המחקרים העוסקים בנושא התעבורה והשימוש בתחבורה ציבורית מראים באופן חד משמעי על הכדאיות הכלכלית העדיפה לשימוש בתחבורה ציבורית ובשירות מוניות כגון זה המסופק על ידי מוניות אחדות, על פני השימוש ברכב פרטי.

אמנם בישראל רמת השירות של התחבורה הציבורית, הרכבות והאוטובוסים, לעיתים אינה מאפשרת התנהלות בהתאם לממצאים המחקריים בשל חוסר יעילות של מערכות אלה בעיקר בעיות של לוחות זמנים וצפיפות. אך ארגונים וחברות רבות ואף אזרחים פרטיים הגיעו למסקנה שבשונה משירותי הרכבת והאוטובוסים שירותי המוניות מאפשרים לפעול בהתאם למסקנות המחקרים ובעיקר כאשר מדובר במרכז הארץ.

השימוש היומיומי בשירותי מוניות אחדות

מוניות אחדות תחנת מוניות בפתח תקווה באזור המרכז בו הצפיפות הגבוהה של האוכלוסייה, אזורי המסחר והשירותים ומרכזי תעסוקה באזור המרכז מביאה לשתי תופעות משמעותיות. צפיפות כלי רכב על הכביש ובעיות חנייה חמורות ביותר. כאשר מביאים את שתי הנתונים האלה בחשבון ומוסיפים לו את עלות השימוש ברכב לפי ק"מ או שעת מנוע עולה מסקנה ברורה. עדיפות חד משמעית לשימוש במוניות.

כאשר יש לעבור מנקודה אחת לשנייה בתוך גוש דן ואפילו בנסיעות מחוץ לגוש דן כמעט תמיד תהייה עדיפות להזמנת מונית. עדיפות הן בעלות הישירה (מחיר הנסיעה מול חישוב מחיר הפעלת הרכב הפרטי) והן בשאלת חיסכון בזמן.

יש לזכור כי עלות השימוש ברכב פרטי אינו רק מחירו של הדלק. יש להוסיף לחישוב את הוצאות ההחזקה והטיפולים. עלות טסט שנתי, עלות ביטוח והוצאות ניקיון. כאשר אני מבקש לנסוע מנקודה לנקודה יש להוסיף לכך את עלות החנייה. בשעות הפעילות העסקית בשעות היום לנהגי המוניות יתרון גם בקיצור זמני נסיעה בשל האפשרות לנוע בנתיבי התחבורה הציבורית.

יש לזכור כי הוצאה על מוניות לצורכי עבודה הנה הוצאה מוכרת באופן מלא לצורכי מס. השימוש במוניות מאפשר להצהיר על מלוא השימוש במוניות ולא רק הצהרה חלקית כאשר הרכב הינו רכב פרטי.

הנוחות ומזג האוויר, משתנים המשפיעים על החלטה להזמין מוניות ממוניות אחדות.

בהילקח מכלול משתנים אלה בחשבון המסקנה המתבקשת הינה חד משמעית. כאשר יש להגיע ממקום למקום באזור המרכז למוניות יתרון משמעותי. ישנם שני גורמים בעלי משמעות שגם להם השפעה חשובה על קבלת ההחלטה לגבי נסיעה חד פעמית ואף כאשר נקבעת מדיניות הארגון לגבי השימוש במונית אחדות באופן שוטף.

בישראל מזג האוויר מגיע לעיתים למצבי קיצון, הן של חום והן של לחות וקור בחורף. כאשר יש לצאת מהבית או המשרד וללכת אל הרכב ולאחר החניית הרכב לצאת רגלית אל היעד אנו עלולים להיתקל באי נוחות גדולה. בנוסף לכך יש לזכור כי כאשר אנו נוסעים עם נהג מונית מיומן יש באפשרותינו לנצל את הזמן להמשיך ולעבוד על המחשב או הטלפון או פשוט לנוח ולהיות פנויים לתכנון הפגישה אליה אנו נוסעים.

אזרחים פרטיים בוחרים מוניות אחדות במקום רכב פרטי

רבים מתושבי המרכז הגיעו למסקנה שהבעלות על רכב פרטי מיותרת עבורם והם נוהגים להשתמש דרך קבע בשירותי תחנת מוניות אחדות לכל צורכי התעבורה שלהם וזאת מתוך רצון לחסוך בהוצאות וזמן מיותר. לסיכום ניתן להצביע על יתרון ברור וחד משמעי לשימוש בשירותי מוניות עם דגש על אזור המרכז והזמינות הגבוהה של המוניות.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -