menu תפריט קטגוריות

האם ניתן לוותר על השרינק?

שרינק הוא עוד מוצר שניתן להזמין ולרכוש בחברת Packaging-Products. החברה מתמחה ביבוא, ייצור ושיווק של מוצרי אריזה ובכללם מגוון מידות של ניילון נצמד המותאם לצרכי אריזה ידניים ומכניים כמו גם לשימוש ביתי.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 26/09/2018


שרינק - אריזה אולטימטיבית לבית, לתעשייה ולשדה

איך הגיע השרינק לשמש כמוצר אריזה מועדף

שרינק הוא עוד מוצר שניתן להזמין ולרכוש בחברת Packaging-Products. החברה מתמחה ביבוא, ייצור ושיווק של מוצרי אריזה ובכללם מגוון מידות של ניילון נצמד המותאם לצרכי אריזה ידניים ומכניים כמו גם לשימוש ביתי. להזמנת גלילי ניילון נצמד (שרינק) בעובי וגודל מתאים לצרכי הארגון, החברה או המשרד שלכם צרו עמנו קשר בטלפון: 03-5465684. טלפניות החברה ישמחו לעמוד לרשותכם לצורך קבלת פרטים נוספים והזמנה.

שרינק - אמצעי אריזה יעיל ומועדף

שרינק

עבור מרבית האנשים שרינק הוא חומר האריזה הזמני, האולטימטיבי. שרינק משמש את צורכי הבית מבלי שמשתמשים בו מודעים לאיכויות החומר בו הם עוטפים בעיקר מוצרים בתחום המזון. אכן התכונה הבולטת של החומר היא היותו שקוף וגמיש והעיקר נצמד מעצמו למוצר (או כלי) אותו הוא עוטף. זאת הסיבה לבחירה בו אך במרבית המקרים לא מעניינים מאפיינים ותכונות נוספות של החומר את המשתמשים בו.

תכונה בולטת נוספת של מוצר זה הוא היותו גמיש. המבנה המולקולרי שלו מעניק לו חוזק יחסי רב לעובי החומר. בנוסף הדינמיות המאפיינת את מצב החומר והיכולת למתוח אותו כאשר מולקולות החומר יוצרות לחץ נגדי ושואפות להחזיר את החומר למידותיו טרם מתיחה מאפשרות לחומר לעטוף ולהיאחז במשטחים וחפצים ולאחד אותם זה לזה או להיאחז ולהישאר כעטיפה.

קיימים סוגים שונים של שרינק אך המשותף לכולם היא העובדה שניתן לקבע את העטיפה על המוצרים או בשחרור לחץ לאחר המתיחה או על ידי שינוי טמפרטורה. יש לציין כי מבחינה מולקולרית המתיחה יוצרת חום המאפשר לחומר לשנות צורה. שחרור פעולת המתיחה לאחר שהניילון התקבע ונאחז במוצר מביא לקירור ושמירה על האחיזה.

כמובן שקיים שרינק מיוחד אשר מתכווץ עם החום ואשר משמש לסגירה הרמטית, אפילו בוואקום של מוצרים שיש לשמור עליהם מחשיפה לאוויר או פגעי מזג אוויר.

שרינק - אריזה זמנית חזקה ועמידה ביותר

ניילון נצמד, שרינק תפס את מקומו כמוצר אריזה מוביל במגוון תעשיות וענפי משק מעבר לשימוש הביתי. ניילון נצמד משמש לעיתים אפילו כחלופה לסרט קשירה או סרט הדבקה, כאשר יש צורך לקבע מוצרים שונים או פריטים, לידי מקשה אחת ולמנוע מהם להתפזר אם לצורכי שינוע או לצורכי אחסנה. כמובן שניתן להשתמש בניילון נצמד גם בקצה פס הייצור לאריזת משטחים.

דוגמאות לשימושים בשרינק

בשנים האחרונות ניתן להבחין גם בחקלאות בשימוש בניילון נצמד. שרינק משמש הן את תהליך קטיף הכותנה והן בשלב הקציר ואיסוף החציר והקש את החקלאים בארצות שונות (בעיקר מפותחות עם חקלאות ממוכנת). ניתן לראות ברחבי שדות אשר יבולם נאסף, חבילות ענק של כותנה גולמית עטופה בניילון נצמד ומחכה שיובילו אותה למנפטה. גם חציר נאסף על ידי מכונות ייעודיות שארוזות אותו לידי גלילים גדולים עטופים ניילון נצמד.

כמובן שבשני מקרים אלה האריזה היא זמנית וייעודה לאסוף ולשמור על המוצר בחבילה אחת עד לפינויו למנפטה או להזנה כשמדובר בחציר.

דוגמא נוספת היא כיסוי ואטימה של של סירות שהוצאו מהמים כאשר לא נעשה בהן שימוש לצורך הגנה מפגעי מזג האוויר. נציין כי ניילון נצמד אינו מעביר מים וכך ניתן להשתמש בו גם לצורך הגנה מלחות ומשקעים.

כאמור אריזה בשרינק מקובלת כיום הן בעזרת מכונות אריזה מכניות אוטומטיות והן כאמצעי אריזה ידני היעיל ביותר במקרים רבים.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -