menu תפריט קטגוריות

עבודות מנוף ביומיום

מנופי יוני חברה מובילה לביצוע עבודות מנוף לחברות קבלנים וגורמים פרטיים. אנו מספקים לכם שירותי משאית מנוף 24/6 בעזרת צי משאיות מנוף לעבודה בגובה רב כולל מנוף סל ומנוף ונטוזה. ניתן להזמין עבודות מנוף בתעריף יומי או לפי תעריף שעתי להזמנת משאית מנוף טלפון - 050-5433050.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 19/11/2018


עבודות מנוף צמצום זמן והגברת בטיחות

למה עבודות מנוף כה נפוצות?

עבודות מנוףעבודות מנוף נראות לנו כיום כמובנות מאליהם. אנו איננו שמים לב אפילו למגוון הפעילויות המתרחשות בחיי היומיום מסביבנו בהן מעורבות משאיות מנוף. במרבית המקרים אנו פוגשים את משאית מנוף אשר ממוקמת באופן שחוסם באופן חלקי את מעבר התנועה בכביש או מעבר הולכי הרגל. אנו איננו שמים לב כלל לעבודה שאותה היא מבצעת.

את הנהג והולך הרגל שנחסמה דרכם אין מעניין האם עבודות מנוף המתבצעות כוללות הנפה של חומרים (לבניין למשל), ציוד, ריהוט, מפרטי בנייה גדולים (כגון יחידות מיזוג, דלתות פנורמה מזכוכית), או התקנת שילוט חוצות, תאורת רחוב או גיזום). אנו כהולכי רגל או נהגים בכביש, מעוניינים לעבור ולהמשיך בדרכנו בבטחה וכך איננו שמים למגוון ההולך וגדל של עבודות מנוף המבוצעות בדרך כלל על ידי משאיות מנוף בגדלים שונים.

דוגמאות קלאסיות לעבודות מנוף כיום

אין ספק, כי השימוש במשאיות מנוף, הן להובלות מנוף והן להנפה ועבודות מנוף בגובה, מייעל ואף מקצר תהליכים אשר בעבר היוו גורם מעכב להשלמת ביצוען של עבודות רבות. כיום ניתן להוביל מאתר ייצור והרכבה מפרטים וגופים גדולים אשר פעם היה צורך להוביל אותם בחלקים לאתר היעד ולעיתים להעלות אותם באופן ידני ולהרכיבם רק במקום הסופי.

  • דוגמאות אופייניות לכך ניתן לראות בתחום הבנייה בכל השלבים. לדוגמא כאשר חופרים ומניחים יסודות ניתן לראות משאיות מנוף אשר מגיעות לאתר עם גופי קונסטרוקצית כלונסאות ברזל ליסודות אשר בעבר היה הכרח ליצרם באתר הבנייה ואשר כיום ניתן להוביל אותם מאתר ייצור מרוחק לאתר הבנייה בעזרת משאית מנוף שאף מציבה אותם בחפיר.
  • דוגמא נוספת היא בשלבים מאוחרים של הבנייה, לקראת סיום. כאשר ניתן להוביל מאתר היצור חלונות פנורמיים גדולים, דלתות גדולות מזכוכית. מפרטי מדרגות פנים מעץ מוכנות להתקנה ועוד. בעבר לא היה ניתן לייצר מפרטים אלה רחוק מאתר הבנייה ולהעבירם בשלמות, ולהניף אותם לעיתים לקומות גבוהות לצורך התקנה. עבודות מנוף המבוצעות על ידי משאית מנוף מותאמת מאפשרת כיום ביצוע יעיל ומהיר של פעולות שבעבר היו יכולות לקחת זמן רב.

ניתן להזמין עבודות מנוף על ידי פרטיים

התשובה היא חד משמעית כן. אכן במרבית המקרים מבוצעות עבודות מנוף על ידי חברות וקבלנים העוסקים בתחום. חברת יוני מנופים מספקת שירותי משאית מנוף למספר רב של גופים, חברות וקבלנים העושים שימוש במשאיות מנוף כחלק מעבודות היומיום שלהם אך אנו מספקים שירות משאיות מנוף גם לגורמים פרטיים וקבלני ביצוע מקומיים. ניתן להזמין הובלות מנוף מיצרן לבית פרטי לצורך הובלה בלבד או אף הנפה והתקנה (למשל של דוד שמש, מזגן תעשייתי, דלת או חלון פנורמי המותקנים כחלק משיפוץ בבית פרטי.

גם אם אתם צריכים להחליף פסנתר ישן בחדש ניתן כיום לבצע זאת בעזרת משאית מנוף וזאת דוגמא מצוינת למצב שבו עבודת מנוף יכולה גם לחסוך זמן וגם לאפשר ביצוע החלפה עם מינימום סיכויים לפגיעה בפסנתרים או כל פריט ריהוט גדול שיש להכניסו או להוציאו מהבית. במרבית המקרים הדלת למרפסת השמש או החלון הפנורמי גדולים בהרבה מהפתח לחדר המדרגות או דלת הכניסה לבית.

אל תהססו. יוני מנופים מציע לכם שירות עבודות מנוף גם לגורמים פרטיים. ניתן להזמין משאית מנוף מראש ליום שלם או בתעריף שעתי. כמו כן לרשותכם אפשרות להזמנת משאית מנוף בקריאה מיידית במצב חירום 24/6. צרו עמנו קשר בטלפון - 050-5433050.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -