menu תפריט קטגוריות

שליחת ילד לבד במונית…?

המחשבה על "שליחת הילד לבד במונית" מלחיצה אתכם? לא בטוחים עד כמה ניתן לסמוך על נהג המונית? הדילמה של כל הורה האם מותר... אסור... מהן הסכנות? בדקנו עבורכם ולהלן המסקנות לגבי שליחת ילד קטן לבד במונית.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 23/05/2019


 

הילד צריך הסעה האם כדאי לשלוח אותו לבד במונית

האם אפשר לסמוך על מוניות?

מוניות פתח תקווהבעידן של היום לרוב הילדים יש יותר מחוג אחד בשבוע, מרבית החוגים נמצאים במרחק הליכה מהבית, אולם ישנם גם חוגים המצריכים נסיעה ברכב. מה קורה כשיש בבית יותר מילד אחד (לפעמים שנים או שלושה..) שגם רשום לחוג, איך מסתדרים כשהחוגים בו זמנית? את מי לוקחים ראשון? מי ישאר לבד בחוג? ומה קורה אם אחד הילדים חולה ואין את האפשרות לצאת מהבית?

שאלות מחיי היומיום של משפחה שילדיה הם צרכנים של חינוך משלים וחוגי העשרה וספורט ויש צורך בתוכנית הסעות קבועה... האם נסיעה במוניות הוא הפתרון? כאשר ישנם ילדים קטנים עד גיל 8, אף הורה לא מעלה על דעתנו לשלוח את הילד לבד לחוג, במקרה הכי גרוע הילד יתלווה לאחד מחבריו בליווי הורה אחר. אך לא תמיד ישנם חברים בחוג של הילד.

ואז מתעוררת השאלה - מה, נשלח את הילד לבד במונית?

הסעת ילדים במוניות לחוג או לחברים

ביום שאתה זוכה להיות הורה אתה לומד מהי המשמעות של המילה "דאגה", ככל שהילד גדל, כך גם הדאגות גדלות. אנחנו בתור הורים מתקשים לשחרר ומעמיסים על עצמנו יותר ויותר רק כדי שהילד יהיה מוגן.

כיום ישנו פתרון ל"שגעת" הסעות לחוגים והחברים, שליחת הילדים במונית. בזכות הטכנולוגיה מתקדמת אפשר להסיר את החששות מליבנו ולשלוח את הילד לחוג או לחבר במונית.

כמעט לכל תחנת מוניות מסודרת בארץ יש מערכות GPS אשר מותקנות ברכבים, המאפשרת למוקד ולמנהלים לדעת היכן נמצאת המונית בכל זמן נתון. בנוסף ניתן להתקין בכל טלפון נייד אפליקציה מעקב לאותו נייד, המאפשרת להורה לראות היכן הילד נמצא בכל רגע נתון.

דגשים עבור הסעת ילד במונית ללא ליווי הורה

מוניות פתח תקווההסעות ילדים במוניות לחברים או חוגים, הם פתרון טוב במידה והמקום מרוחק מהבית ויש לחצות כבישים. תדאגו להזמין מונית מתחנת מוניות ותיקה, אמינה ומוכרת, כאשר מותקנת במונית מערכת GPS המאפשרת לדעת היכן נמצאת המונית.

עדכנו את המוקד שהילד נוסע לבדו שידאגו לשלוח נהג סובלני וידידותי, אשר גם ידאג להוריד את הילד ליד הכניסה לחוג או בכניסה לבית החבר. עליכם להקפיד (על פי תנאי בטיחות בתעבורה) שהילד ישב במושב האחורי וידאג לחגור את חגורת בטיחות בכל זמן הנסיעה. דרשו מהילד להתקשר אליכם ברגע שהוא יורד מהמונית.

לסיכום - כל עוד היזמנתם מונית מתחנת מוניות מסודרת, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם.

הפתרון של שליחת או החזרת הילד מחוגים או מחברים ע"י מונית הינה מבורכת ומקלה על ההתנהלות היומית לאותו היום עבור ההורה.

ראוי לציון שתחנות מסוימות מאפשרות קביעת מועדי הסעה על ידי נהגים קבועים מראש כך שגם הילד וגם הנהג מתרגלים.

למרות שאין חוקים החלים על הסעת קטין לבדו במונית, לכל הורה יש את האחריות לדאוג לבטחונו האישי של הילד ע"י ליווי הילד למונית, הושבתו במושב האחורי וידוי חגירת חגורת בטיחות.

 המאמר בחסות מוניות אחדות

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -