menu תפריט קטגוריות

מתאימים - הנגרייה האינטרנטית

אתר לרכישה אונליין של שירותי נגרות בהזמנה אישית

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 22/12/2020


באתר "מתאימים" תמצאו מענה לרכישה אונליין של מוצרי נגרות בהזמנה לפי מידה, להתקנה עצמית (DIY), כולל משלוח או איסוף עצמי.

חיתוך עץ לפי מידה

הנגרייה הוירטואלית "מתאימים" פועלת בהתאם לרוח הזמן. אתר מתאימים הוא חלוץ לפני המחנה בהנגשת האפשרות לביצוע הזמנות חיתוך עץ לפי מידה און ליין.

כמו כן תוכלו למצוא באתר אפשרות להזמנה של ארונות לפי מידה, מגירות פנימיות לארון לפי מידה, ומגוון אפשרויות להזמנות של מדפים לפי מידה.

פתיחת השוק להזמנה ורכישה מקוונות של חיתוך עץ לפי מידה לצרכנים פרטיים.

הזמנת חיתוך עץ לפי מידה מקובל בתעשייה במגוון תחומים בין אם לצורכי נגרות בניין, ייצור ובניית פריטי ריהוט ובין לצורכי תעשייה לבניית מארזים משטחים וכו`.

עד כה לא היה ניתן לרכוש ולהזמין אונליין, חיתוך עץ לפי מידה ללקוח הפרטי. לשימוש בתהליך עשה זאת בעצמך (DIY).

לא כל שכן הזמנת ייצור של ארונות לפי מידה או מגירות פנימיות לפי מידה. אשר מיועדים לשדרוג והתקנה עצמית על ידי הלקוח.

גם בהשפעת תהליכי הריחוק החברתי (הזמניים), אך גם כחלק מהתפתחות תהליכי המסחר האינטרנטי הבינלאומי ופתיחת השוק הישראלי לרכישות אינטרנטיות בחו"ל.

אך בעיקר לאור הביקוש המקומי הגובר. נערכו מתאימים - הנגרייה האינטרנטית, לתת מענה מותאם אישית ללקוח בתחום שעד כה לא היה זמין לרכישות מקוונות.

דוגמאות למוצרי נגרות ופריטים לפי מידה, אשר זמינים לרכישה ישירה ללקוחות פרטיים.

נדגיש כי אלו הם רק דוגמאות בלבד לחיתוך עץ לפי מידה, או פריטים שונים שניתן לבחור ולהתאים למידות מדויקות לפי צרכי הלקוח. כולל מגוון גימורים.

חיתוך עץ לפי מידה

תוכלו להזמין חיתוך ממגוון סוגים של לוחות, עם או בלי קנטים (לוח סנדוויץ חשוף או לבן, MDF וכו`).

ארון בייסיק לפי מידה

מבחר אפשרויות וגדלים של ארונות אשר יוכנו על פי המידות המדויקות שלכם. כולל בחירה אונליין של המידות ומספר המדפים. צורת הסגירה, ידית ומרווחים בין המדפים.

ארון שירות לפי מידה

גם כאן תוכלו להתאים למידות שלכם! ולהחליט על מספר המדפים והחלוקה הפנימית וכמובן אם הארון יהייה על סטטי על רגליים או נייד על גלגלים ועוד מבחר אפשרויות סגירה, נעילה וידיות פתיחה.

שיפורים ושדרוגים לארון קיים

לבחירתכם מגוון אפשרויות לשיפור ארונות קיימים בכל אחד מחדרי הבית (והמשרד).

תוספת מגירות לארון קיים

יחידת מגירות אשר תיוצר על פי המידות שתזינו באתר ואשר ניתנות להתקנה עצמית בתוך ארון בגדים או כתוספת לארון מטבח.

לבחירתכם מידות רוחב עומק וגובה. מספר המגירות ליחידה והערות ובקשות מיוחדות. ניתן לצרף יחידת מגירות גם להזמנת ארון בייסיק לפי מידה.

מדף לפי מידה

מכניסים את המידות בשדה הרלוונטי ובוחרים אם לצרף או לא מתלים מתאימים לארון שלכם.

חיתוך עץ לפי מידה

החלפת דלתות לארונות

ניתן להזמין דלתות לארונות לפי מידה להתקנה עצמית. שולחים תמונות של ארונות קיימים בתוספת מידות. בוחרים את הגימור לדלת. שולחים במייל ונציג יחזור אליכם עם הצעת מחיר.

נזכיר כי בכל מקרה שלא מוצאים מענה בתפריט המגוון באתר ניתן ליצור קשר עם מתאימים ולקבל הצעת מחיר לפי מפרט שלכם.

גם חיתוך עץ לפי מידה וגם פריטים נוספים שהמידות באתר אינן מתאימות לכם. באתר מתאימים ערוכים לתת מענה לכל הזמנה אונליין מהנגרייה האינטרנטית.

חשוב לציין כי הרכישה היא אונליין מתוך מבחר פריטים גדול. בכל מקרה שלא מצאתם מענה מתוך הפריטים באתר, לצורכיכם. ניתן לשלוח פנייה ולקבל הצעת מחיר מייל: [email protected]

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -