menu תפריט קטגוריות

שופכים אור על אנרגיה סולרית

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתי בפעם האחרונה קיבלתם צ`ק מחברת החשמל?


מתי בפעם האחרונה קיבלתם צ`ק מחברת החשמל?

החלטת הרשות לשירותים ציבוריים מסוף יוני 2008, קבעה הסדרת ייצור חשמל לצריכה עצמית, והעברת העודפים לרשת, באמצעות מתקנים פוטו-וולטים. או במילים פשוטות, כבר כמעט שנתיים שחברת החשמל לישראל מאפשרת ללקוחות פרטיים להקים מערכת לייצור חשמל סולארי לטובת צריכה עצמית. בנוסף, מתחייבת חברת החשמל לרכוש מהיצרנים הפרטיים עודפים של אנרגיה סולארית, בהתאם לתעריף שנקבע מראש, כך שאחת לחודש תוכלו להפקיד לזכות חשבון הבנק שלכם, צ`ק שעליו חתומה לא ארחץ מחברת החשמל!!!

למי מיועדת ההצעה?

ההסדר של חברת החשמל פונה ללקוחות פרטיים, אשר ברשותם מערכת פוטו-ואלטאית המספקת חשמל סולארי עד 15 קילוואט, או ללקוחות אחרים אשר ברשותם מערכת חשמל סולארית המספקת 50 קילוואט.

קילוואט בודד שווה לאלף וואט. לצורך העניין, נורות הליבון המוכרות לכם, צורכות בין 60 ל-80 וואט, תנור האפייה זולל עד 2500 וואט. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ייצרה ישראל בשנת 2006 כ- 50 מיליון קילוואט, אשר רובם הופקו משריפת פחם, כלומר, לא בדיוק אנרגיה ידידותית.

אנרגיה סולארית ועלויות

אנרגיה ירוקה קיבלה רוח גבית בשנת 2002, עם החלטת ממשלת ישראל כי בשנת 2016 יגיע משק החשמל למצב שבו לפחות 5% ממנו מופק מאנרגיה מתחדשת, הכוללת בתוכה גם אנרגיה סולארית.

נכון לשנת 2006, עלות מערכת אנרגיה סולארית המייצרת הספק שיא של קילוואטאחד הוא כ- 35,000 שקלים. בכדי לייצר 4 קילוואט חשמל סולארי – שהוא גם ההיקף המרבי הפטור ממס - נדרש שטח של 40 מ"ר לפחות, ועלות הקמה של כ- 90 אלף ש"ח, לא כולל ביטוח ותחזוקה שנתיים(עלויות עבור ביטוח ותחזוקה הינם זניחות ) .

מערכת חשמל סולארי של 15 קילוואט תעלה בין 260 ל- 300אלף, ולשם כך יידרש גג של כ- ־150מ"ר.

אנרגיה סולרית - כמה זה משתלם?

נתוני הרווח המדויקים ממערכת אנרגיה סולארית פרטים בישראל, משתנים בהתאם למספר גורמים עיקריים. על פי תעריף חברת החשמל, תרכוש החברה עודפי ייצור של חשמל סולארי במחיר של כ-2 ש"ח לכל קילוואט, ובחוזה התחייבות של 20 שנה. אגב, המחיר שחברת החשמל מוכרת קילוואט בשעת שיא הוא כשקל אחד. חלק מהבנקים בישראל אף מאפשרים כיום מימון אישי, לטובת הקמת מערכת אנרגיה סולארית ביתית. ההערכות באשר לרווחים ממערכת חשמל סולארי פרטית, נעות בין 1000 ל- 1400 ש"ח בחודש, למערכת חשמל סולארי של 4 קילוואט.

ההנחה הרווחת היא כי ביום טוב, כשהשמש זורחת, ניתן לייצר 1600 קילוואט של חשמל סולארי באמצעות מערכת פוטו-וולטאית בעלת הספק של קילוואט אחד. זאת בהתחשב בגורמים כמו לילה וימים מעוננים, בהם ניצולת של מערכת אנרגיה סולארית פוחתת.

מערכות אנרגיה סולארית מורכבות מכדי להרכיב אותן שלא באופן מקצועי, ועליהן לעמוד באישורים ופיקוח של מהנדס חשמל.

התקנות החדשות לייצור חשמל סולארי, הביאו בשנתיים האחרונות להקמתן של חברות המתמחות בהקמת אנרגיה סולארית ביתית. אומרים שאור השמש מרפא הכל, עכשיו הוא גם יכול לחסוך לנו כסף

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

רשימת עסקים מומלצים על ידי פרוסייטס all_inbox
עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -