menu תפריט קטגוריות

אנרגיה סולארית – תנו לשמש לעלות

אנרגיה סולרית נועדה להקטין את סיכונים בריאותיים, והרי מי מעמנו שראה זריחה, בטח זוכר את המחזה

לחץ לפרטי כותב המאמר

ומי מאיתנו שראה בשעות זריחה מוקדמות בגוש-דן את קו הרקיע האדמדם מערפיח, כנראה גם זוכר את המחזה הלא נעים הזה; הערפיח – תערובת של פחמן דו חמצני וחנקן, הנפלטים מכלי רכב וארובות תחנות כוח – נחשב לסיכון בריאותי הגובה מידי שנה מיליוני קורבנות בעולם, ופוגם משמעותית באיכות האוויר, ובאיכות החיים כמובן.

כ- 50% מהחשמל בישראל, מיוצר בתחנות כוח פחמיות, כאשר לתחנות הגדולות והמוכרות שבהן, "אורות רבין" הממוקמת בחדרה, ו"רוטנברג" הממוקמת באשקלון, תרומה נכבדת לענני הערפיח.

אנרגיה סולארית היא אחד הפתרונות המוצעים בישראל בשנתיים האחרונות בזכות מערכות חשמל פוטו-ואלטאיות לבית. כלומר, תאים קולטי שמש, המספקים חשמל סולארי. על פי ההיגיון שמאחורי השיטה – יותר חשמל סולארי פירושו יותר חיסכון באנרגיה. יותר חסכון, פירושו פחות פחם שיישרף אי שם בתחנת כוח פחמית וייצר עוד ערפיח ברקיע המקומי. ופחות ערפיח פירושו יותר זריחות.

תחנות כוח פחמיות למול אנרגיה סולארית בישראל

רק כ- 3.5% מהחשמל בישראל, מיוצר כיום בדרך של אנרגיה ירוקה, שעיקרו מגיע מטורבינות הרוח ברמת הגולן. בשנת 2002 החליטה הממשלה כי עד 2016, לפחות 5% מיצור החשמל יופק מאנרגיה מתחדשת, המוכרת גם כאנרגיה ידידותית. תחנת כח לייצור אנרגיה סולארית עדיין לא הוקמה בישראל, אך בסוף 2007 פרסם משרד התשתיות מכרז להקמת שתי תחנות חשמל סולארי בנגב.

הדיון הציבורי האקטואלי אודות הקמת תחנת הכוח הפחמית החדשה באשקלון, מעלה מחדש את הרלוונטיות של ייצור חשמל סולארי. הדרישה לעצירת תחנת כוח פחמית נוספת, מגובה בהצעה לעודד הקמה ובניית תשתית של אנרגיה סולארית. תחנת הכוח הפחמית בחדרה, תוכננה במקור להפיק חשמל ממזוט, אולם בעקבות מלחמת יום הכיפורים, התקבלה החלטה אסטרטגית שלא להסתמך רק על מוצרי נפט, ולפיכך הוסבה התחנה לפחמית. להקמת תשתית של אנרגיה סולארית, בארץ שטופת שמש ובעלת מדבר, אולי גם חשיבות אסטרטגית לצד התרומה לאוויר נקי.

אנרגיה סולארית ביתית – אתם לא לבד!!!

המערכות הביתיות להפקת אנרגיה סולאריות המוצעות כיום בשוק, נבנות תוך כחודשיים על גג הבית, ומסוגלות לספק 4 קילוואט לפחות. לחלק מהחברות המתקינות מערכות חשמל סולארי, הסכמי מימון עם בנקים בישראל, אשר מעניקים מימון של עד 100% ממחיר המערכת. החברה המתקינה, מלווה את הלקוח בשלב האישורים וההיתרים הנדרשים, כמו אישור העירייה ואישורי חברת החשמל. לצד פיקוח של מהנדס חשמל, מפקחת החברה גם על הליך חתימת החוזה של הלקוח מול חברת החשמל - חוזה הנחתם לתקופה של 20 שנה. חלק מהחברות המתקינות מערכות אנרגיה סולארית, מבטיחות אחריות של מספר שנים על התאים הפוטו-וולטים, כמו גם על רמת תפוקה קבועה – זאת בתגובה לטענות לפיהן חלה ירידה בתפוקת חשמל סולארי מהמערכת, כעבור מספר שנים.

המשרד להגנת הסביבה ער לסיכונים העלולים להיווצר עם הקמת תחנת כוח פחמית נוספת, וכחלק מתכנית חלופית, מציע עידוד הקמה של תשתית אנרגיה סולארית. חשמל סולארי עשוי להביא לחסכון כספי יחד עם צמצום הזיהום, וזאת מבלי לציין את העובדה כי חשמל סולארי יכניס לכם הרבה אור הביתה...

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -