menu תפריט קטגוריות

טיפולי אקנה בשילוב תוספי תזונה ייחודיים.

על הקשר בין מזון לאקנה, אין תמימות דעים. אך רבים תולים את האשם באכילת אוכל שומני מטוגן, מלוח, חמוץ וחריף.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 28/06/2020


מצב העור משקף את מצבנו הבריאותי ונטילת תוספי תזונה היא דרך יעילה ואידיאלית לספק את הרכיבים החיוניים לטיפוח העור. מחסור בחומרים אלו יגרום להארכת זמן ריפוי הנגעים/הפצעים ויעלה את הסיכון להשארות כתמים וצלקות...   

במשך מאות בשנים, טוענים מומחים כי הבריאות מתחילה ונגמרת במעיים. למערכת המעיים המתפקדת באופן לקוי משוייכים סוגי סרטן שונים, דלקות עור, מחלות כבד, אקנה ואסטמה.

התזונה המודרנית, המורכבת ממזון מעובד המכיל כמויות גדולות של חומרי טעם וריח, צבעי מאכל, וחומרי שימור הינה בין הגורמים העיקריים לתפקוד לקוי של המעיים. ערכם התזונתי של ירקות ופירות שרוססו וזובלו בחומרים כימיים תורמים לדרדור והיחלשות של מערכת החיסון.

צריכה של מזון מעובד ומתועש, פחמימות מזוקקות כסוכר קמח לבן חלב פרה (המכילים הורמונים) מזונות אלה הנטולים ויטמינים ומינרלים, מייצרים משקע רירי הפוגם בתפקוד המעי ומקטינים בצורה משמעותית את ספיגת אבות המזון בדופן המעי .

על הקשר בין מזון לאקנה, אין תמימות דעים. אך רבים תולים את האשם באכילת אוכל שומני ומטוגן, מלוח, חמוץ וחריף. (ג`אנק פוד) ואף בהפרעה הנגרמת במערכת חילוף החומרים בגוף מתזונה החסרה במרכיבים חיוניים כמו: ויטמינים, מינרלים, מתכות חשובות, אנזימים וחומצות אמינו החיוניים להתפתחות רקמות העור.

ברוב המקרים מקורה של תופעת האקנה בחוסר איזון הורמונלי בגוף, הנפוץ בעיקר בתקופות השינויים ההורמונליים האופייניים לגיל הנעורים, אולם חשופים לתופעה לא פחות, אנשים בתקופות עצבנות וחרדה (למתחים נפשיים השפעה ניכרת על האיזון ההורמונאלי). יש המשייכים את תופעת האקנה כסימן מלווה למחלות פנימיות שונות (הרפואה האלטרנטיבית והסינית הקושרת בין המזון שאנו אוכלים לבין האקנה) וגורמים תורשתיים גנטיים. אין ספק כי תופעת האקנה מהווה מטרד ומקור לסבל פיסי ורגשי כאחד בעיקר בגיל הנעורים ומאוחר יותר גם אצל נשים וגברים בגיל מבוגר יותר עקב פעילות יתר של הורמוני המין הגבריים, (אנדרוגנים הקיימים גם בגברים וגם בנשים).

הלוקים באקנה, לא רק שסובלים מאי נוחות אלא גם מפגיעה קשה בדימוי העצמי.

הטיפול הקונבנציונאלי באקנה הינו צריכה משולבת של משחות אנטיביוטיות לשימוש וטיפול חיצוני שאינו יעיל בטווח הארוך ונטילת תרופות,  אנטיביוטיקה, ורואקוטן המחייב מעקב רפואי צמוד על פי דעת רופאים, עקב תופעות הלוואי החמורות הנלוות : עייפות, ישנוניות ואף חולשה, התנהגות אגרסיבית, הופעת מורסות בשדיים, הפרעות במחזור, רגישות לשמש, נשירת שיער וגרד, כאבי פרקים ושרירים, ופגיעה בתפקוד הכבד שלעיתים אף מביא להחמרה במצב האקנה.

מצב העור משקף את מצבנו הבריאותי ונטילת תוספי תזונה היא דרך יעילה ואידיאלית לספק את הרכיבים החיוניים לטיפוח העור. מחסור בחומרים אלו יגרום להארכת זמן ריפוי הנגעים/הפצעים, הפצעונים, הפרונקלים,השומנים השחורים(קומודונים) ויעלה את הסיכון להשארות כתמים וצלקות .

הרפואה הטבעית נותנת היום מענה לטיפול בעור אקנתי בשילוב של תוספי מזון העשויים להקל על שיקום וריפוי העור גם בלי התערבות תרופתית. ייחודם הגדול הוא שהשפעתם על הגוף מתונה ומאוזנת.

כמומחית לטיפולי אקנה העושה כדי להביא את הטוב ביותר בתחום עבור קהל לקוחותיי חקרתי ומצאתי מוצרים טבעיים איכותיים ויעילים הנותנים מענה אפקטיבי לפצעי הבגרות,ולהבהרת הכתמים, כתמי הפיגמנטציה הנילווים בשילוב עם התכשירים והטיפולים בטכנולוגיית IPL הניתנים על ידי.

מיץ אלו ורה וכמוסות שום וקורנית - שני צמחים מעולים המוכרים לאורך ההיסטוריה חוברו בנוסחה אחת מעולה. כל כמוסה שוות ערך לכ-1000 מיליגרם של שום טרי אשר הוכח במחקרים אחרונים כמסייע לשמר בריאות טובה במערכת העיכול והדם.

ג`ל האלו ורה לשתיה  - מיוצר בלעדית מהחלק הפנימי, השקוף של עלה האלו ורה שהופרד ע"י מכשור ייחודי מהציפה הירוקה ונשמר על פי נוסחה המוגנת ע"י ספר פטנטים. תהליך הייצוב שומר על הג`ל מפני התחמצנות תוך שמירת כל 200 המרכיבים הפעילים שבו. המוצר בעל תו האיכות העולמי של המועצה המדעית הבינלאומית לחקר האלו ורה .

International Aloe Science Council מוצר קרוב ככל האפשר לטבע. פעיל ומיוצב בעל תכונות זהות ב-100% לג`ל הטבעי ועם חיי מדף של לפחות 4 שנים. המאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי והFDA - האמריקאי. ועוד ע"י כ-100 מדינות ברחבי בעולם.

לשתייה של ג`ל האלו ורה תכונות ייחודיות הנובעות ממגוון המרכיבים הטבעיים שבו, מאזן ומייצב את כל מערכות הגוף תומך טבעי של המערכת החיסונית, אנטי בקטריאלי, אנטי פטרייתי, מספק ויטמינים, מינרלים, מתכות, אנזימים וחומצות אמינו. מגביר את פעילות הפיברובלסטים שהינם תאים הנמצאים בעור ומשתתפים ביצירת סיבים כגון קולגן ואלסטין, החשובים ביותר גם להחלמת פצעים, בטוח לשימוש ואין לו תופעות לוואי ידועות.

על ידי שתייה של ג`ל האלו ורה עם כל המרכיבים החיוניים הללו שלרוב נעדרים מן התזונה שלך, כולל 19 מתוך 20 חומצות האמינו החיוניות לגוף האדם, ושבע מתוך שמונה החומצות שחיוניות שפשוט אינן ניתנות לייצור, מסוגל הגוף לקבל מספיק כדי לאפשר פעולה יעילה של מערכות אנזימים מורכבות ביותר. לעמידות בפני מחלות ואף התגברות עליהן והתוצאה היא תחושה נפלאה של בריאות.

צמח הקורנית &ndash Timus Vulgaris מייצר חומרים הפוגעים בחיידקים ומטפלים בדלקות. חלקי הצמח בהם משתמשים הם העלים הפרחים וגבעולים צעירים. תכולת השמנים האתריים שבצמח, כולל חומר אנטי בקטריאלי ואנטי ספטי בשם : תימול &ndash Thymol ההופכים אותו לאחד מהצמחים המחטאים החזקים ביותר שישנם, זהו צמח קלאסי לטיפול במצבים דלקתיים וזיהומים. ביכולת החיטוי אנטי ויראלי ואנטי בקטריאלי של הקורנית מפחיתים את העומס החיסוני ומאפשרים לגוף להשתקם בקלות רבה יותר.

שמרי בירה - מהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים, מהם 16 חומצות אמינו לפחות 14 מינרלים שונים וויטמיני B (למעט ויטמין B 12) תכולת הזרחן שלהם גבוהה בשל הרכב זה ניתן להסתייע בהם לאיזון מצב הרוח, ולטיפול בבעיות עור. שמרי בירה- מהווים את המקור הטבעי לקומפלקס ויטמין B, בעלי השפעה של יצירת אנרגיה וחיוניות של הגוף, מסייעים בטיהור מחזור הדם, ניקוי הדם מרעלים במצבים של אקנה, ואקזמה.

אבץ - מינרל חיוני זה הינו בעל תרומה מכרעת בטיפול באקנה. פעילות האבץ נחוצה לכמה וכמה תהליכים מטבוליים בעור: ייצור ההורמונים האנדרוגניים, ניצול יעיל של ויטמין A  ותפקודה ופעילותה התקינה של מערכת החיסון נגד זיהומים. כמו כן, מסייע האבץ בתהליכים דלקתיים, זירוז הגלדה וריפוי פצעים, חידוש תאים ושמירה על בריאות העור.

כתבות נוספות ומידע רב ניתן למצוא באתר הבית שלי.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -