menu תפריט קטגוריות

עיתונות מקומית

לחץ לפרטי כותב המאמר

לעיתונות מקומית קל יותר להגיע , גם לכתבות וגם מחירי הפרסום בהם מין הסתם זולים יותר ומתאימה מאוד לעסקים קטנים .


יש נטייה לא ברורה לזלזל בעיתונות המקומית ולרצות לייצר כתבות בעיתונים הגדולים , אך לא תמיד  זה
נכון . אם יש לכם קלינקה בחיפה סביר להניח שמטופלים מאילת , אשדוד או ת"א לא יגיעו אליכם אז מי אתם רוצים שיהיה מודע לקיומכם? האוכלוסייה המקומית ראשונים.
יש משהו נכון ביצור מעגלים סביבנו , המשפחה , החברים והסביבה הקרובה מודעים לשירותים שאנחנו מציעים , עכשיו תרחיבו את זה לשכונה ולעיר בה אתם מתגוררים או ישובים אחרים.
לעיתונות מקומית  קל יותר להגיע , גם לכתבות וגם מחירי הפרסום בהם מין הסתם זולים יותר ומתאימה מאוד לעסקים קטנים .
 
בכדי להכיר את העיתונות המקומית , רצוי קצת לקרוא את המקומונים שמופצים באזוריכם ,כדי פשוט לאסוף גיליונות העיתון בכל חודש , גם המקומונים שנראים לכם קטנים וזניחים  יש בהם פוטנציאל שיווקי וממוקד לאזור שלכם.
 
אז פשוט תתחילו לקרוא את המקומונים ולהציע את העסק שלכם לכתבות או אייטמים ולטפח את העיתונות המקומית , תזכרו שגם אם דוחים אתכם פעם אחת תמיד תוכלו לשלוח הזמנה לעוד אירוע ועוד סדנא עד שהעיתונאי שלכם ירצה לפרגן לכם, מערכת יחסים עם העיתונאים היא השקעה לטווח ארוך לכן חשוב לטפח את הקשר.
 
בהצלחה
 

רוצים להרחיב את הידע שלכם וללמוד איך לרתום את התקשורת לטובתכם? הצטרפו לסדנא הקרובה

של יח"צ  לעצמאי ולעסק הקטן פרטים נוספים תמצאו בקישור

 

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -