menu תפריט קטגוריות

התקנת פרקט עץ איך מתקינים פרקטים מעץ

התקנה של רצפת פרקט עץ אפשרית כמעט בכל מקום בבית, באמצעות תחזוקה נכונה רצפת פרקט מעץ יכולה לתפקד שנים רבות, לבד מתחזוקה שוטפת התקנה מקצועית כמו בכל הליך בניה היא גורם משמעותי, מתקין פרקטים מעץ מיומן ומנוסה ובחירת בעלי מקצוע מיומנים בעבודות עץ הכרחית.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 31/12/2012


התקנת רצפות פרקטים מעץ מוצלחת של תומר פרקט תלויה בתכנון וביצוע נכון של כל השלבים הדרושים להתקנת ריצוף מעץ. התקנה של רצפת פרקט עץ אפשרית כמעט בכל מקום בבית, באמצעות תחזוקה נכונה רצפת פרקט מעץ יכולה לתפקד שנים רבות, לבד מתחזוקה שוטפת התקנה מקצועית כמו בכל הליך בניה היא גורם משמעותי, מתקין פרקטים מעץ מיומן ומנוסה ובחירת בעלי מקצוע מיומנים בעבודות עץ הכרחית.יש לבחון את התשתית על גביה מתקינים פרקטים מעץ, ריצוף פרקט עץ ניתן להתקנה על גבי מספר תשתיות כולל בטון, אריחים ועץ. יש להתקין על גבי משטח ישר, יבש ומפולס בלבד, מומלץ להוביל אריזות פרקט מעץ טבעי לאתר לפחות 48 שעות לפני התקנה. להגדיר מראש כיווני התקנת לוחות פרקט, לאורך או לרוחב החדר ולאפיין נקודת התייחסות בהתאם לכניסה או לקירות. התקנת פרקט מעץ על גבי חימום תת רצפתי דורשת בדיקת יצרן והכנה מקדימה הכוללת הפעלת החימום שלושה שבועות לפני הרכבת פרקטים, יש לקחת בחשבון שבמהלך התקנת פרקטים מעץ שיעור הפחת הוא כ-8%. מומלצת התקנת פרקט עץ טבעי בשלב הבניה הסופי כדי לצמצם את מספר בעלי המקצוע הנוספים שעלולים לגרום נזק תוך כדי עבודה על גבי ריצוף עץ ולהקפיד על אוורור טבעי ויבוש התשתית בבית לפחות שבוע לפני התקנה, חובה לבדוק לחות לפני תחילת הרכבה.ריצוף פרקט מעץ טבעי מושפע מתנאי אויר, לחות ואור. כמוצר טבעי יש לצפות לשינוי בצבע העץ שבדרך כלל מכהה וזאת בחשיפה לאור טבעי או מלאכותי ובייחוד לקרינת שמש ישירה. קורות רצפת פרקט עץ טבעי מתרחבות ומתכווצות בהתאם לשינוי טמפרטורה ולחות עונתי, תזוזת רצפות פרקטים מעץ היא טבעית, יש לצפות למרווחים בין לוח פרקט אחד לשני בתנאי יובש, בעליית לחות המרווחים יסגרו.התקנת רצפת פרקט עץ טבעי בסיכות או מסמור ישיר:פרקט עץ גושני ורב שכבתי ניתן להתקנה על ידי שיטת המסמור, שימוש בסיכות או מסמרים במכשיר פנאומטי המחדיר את הסיכות או המסמרים בלחץ אויר. קורות פרקט מעץ מוצמדות לתשתית עץ O.S.B, אין להשתמש בשיטה זו במרתפים. ללא קשר לשיטת הרכבה אין להתקין רצפות פרקטים מעץ גושני בקומות מרתף הבנויות מתחת לפני השטח ובעלות רמות לחות ורטיבות גבוהה, יציקות בטון חדשות הן בעלות רמת לחות גבוהה.יש להעדיף התקנת ריצוף פרקט מעץ טבעי בסיכות או מסמור ואף לשלב הדבקה ככל שקורות העץ עבות, רחבות וארוכות. על גבי משטח גדול במיוחד התזוזה של כל לוח פרקט עץ גדולה יותר בהתאם לזן העץ.התקנת ריצוף פרקט מעץ טבעי בהדבקה: הרכבת פרקטים מעץ טבעי מבוצעת באמצעות דבקים אפוקסיים חזקים וגמישים במיוחד, יש אפשרות להדביק פרקט עץ גושני מלא במידה ואינו עבה ללא כל בעיות מיוחדות, תמיד יש לבדוק המלצות יצרן פרקטים ואת הוראות יצרן הדבקים בכדי להתאים סוגי דבקים לבין סוגי פרקטים מעץ, שיטה זו נפוצה בהתקנת רצפת פרקט עץ רב שכבתי. ניתן להשתמש בשיטה זו בכל מפלס בבית, יש להקפיד על מריחת דבקים בצורה אחידה.התקנת פרקטים מעץ טבעי בשיטה הצפה: הרכבת רצפות עץ בשיטה זו מומלצת אך ורק בהרכבת פרקטים רב שכבתיים. הנחה של יריעה מוקצפת שמונעת מעבר לחות על המשטח הקיים, להפחית רעשים וליצור גמישות. קורות פרקט עץ מונחות מעל היריעה, החיבור נעשה רק אחד לשני באמצעות דבק או קליק. שיטה זו היא מהירה קלה וזולה יותר משיטות התקנה אחרות בצורה משמעותית, בכל מקרה מומלצת תמיד התקנה בהתאם להוראות יצרן.http://www.timber-tom.com/Instructions.htmCopyright © 2012 Tomer Parquet All Rights Reserved

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -