menu תפריט קטגוריות

קורס הנדיוומן

בית הספר פינגרסקול של עצ-בעות - קורסי הנדיוומן לנשים בכל הרמות

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 04/08/2020


לימודי תחזוקת הבית - קורס הנדיוומן בפינגרסקול המרכז להכשרה והתנסות חוויתית מעשית לנשים בתחום תחזוקת בית פרטי.

קורס הנדיוומן בפינגרסקול הוא ההזדמנות הטובה ביותר למי שמעוניינת להתנסות ואף להעמיק בכל תחומי תחזוקת בית. בפינגרסקול מספר מסלולי הכשרה חווייתיים לכל רמות הידע והניסיון האישי. אנו מתאימים כל פונה לקורס הנדיוומן להשתתפות בקבוצת קורס המותאמת לכישוריה וניסיונה האישי.

קורס הנדיוומן בפינגרסקול

קורס הנדיוומן בפינגרסקול - אנו מציעים לך מסלולי הכשרה והתנסות המיועדים מצד אחד, למי שמעולם לא התנסתה בעבודת תחזוקת בית כלשהי. מצד שני אנו מציעים קורס הנדיוומן מתקדם יותר, המיועד לנשים שעד כה כן היו מבצעות תיקונים קטנים בבית אך עדיין לא "השתלטו" על תחזוקת הבית באופן מלא.

נשים שבפועל מילאו תפקידי הנדיוומן פשוטים, אך בחירתן היא להעמיק ולהרחיב את התחומים, בהם הן יכולות לסמוך על עצמן. להימנע מהצורך להזמין הנדימן מקצועי ולחסוך לעצמן גם זמן וכמובן גם לצמצם את הוצאות הבית.

אנו מציעים הזדמנות, לאלו מכן שכבר מבצעות תיקונים קטנים בבית, להעמיק ולהרגיש בטוחות בביצוע סוגי תיקונים קטנים בבית, שבחיי היומיום של הבית עד כה טופלו על ידי הנדימן מקצועי אותו הן היו מזמינות.

אנו מזמינים גם אותך להתנסות ולחוות בצורה ישירה תהליך התמודדות מעצים של פתרון בעיות תחזוקה יומיומיות לצד ביצוע תיקונים והתקנות פשוטות.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ישירות לפינגרסקול לעמוד קורס הנדיוומן הרלוונטי לך או להתקשר - 058-433-1994. נשמח לעמוד לרשותך.

קורס הנדיוומן

נושאים לדוגמא הנלמדים בקורס הנדיוומן

נביא במאמר זה שתי דוגמאות מכל קורס הנדיוומן. דוגמאות לתיקונים קטנים בבית הכלולים במסלול קורס הנדיוומן בסיסי. כמו כן יובאו דוגמאות של התקנות ותיקונים קטנים בבית אשר נדרש לביצוע התקין, ניסיון וידע קצת יותר מעמיק. ידע זה מוקנה למשתתפות בקורס הנדיוומן למתקדמים.

ראוי לציין כי השתתפות בקורס המתקדם מחיבת השתתפות בקורס הבסיסי.

כמו כן אנו מאפשרים לך להשתתף בקורס הנדיוומן חד יומי. קורס חוויתי התנסותי הכולל מפגש יחיד שבו מתרכזים בטיפול בתקלה או התקנה יזומה יחידה.

דוגמאות ממסלול הקורס הבסיסי

הקורס הוא בן ארבע מפגשים של שלוש שעות כל מפגש. התמודדות מעשית אישית עם ביצוע תיקונים קטנים לבית בזמן המפגש. ורכישת הידע והניסיון לביצוע המשימה באופן עצמאי.

משימות תחזוקה בסיסיות יומיומיות - תיקון נזילה בניאגרה, החלפת מושב אסלה, פתיחת סתימה בכיור, החלפת סיפון, שימון צירים ועוד.

תיקונים והתקנות יזומות - תיקון מגירה, תליית תמונה, תליית מדף, תליית וילון, סתימת חורים בקיר ועוד.

פינגרסקול

דוגמאות לתיקונים והתקנות במסלול קורס הנדיוומן למתקדמים

קורס זה מאפשר לבוגרות הקורס לבחור ולהיות הנדיוומן מקצועיות. הקורס בנוי ברמה גבוהה ועושה שימוש במרבית כלי העבודה להם נזקק עובד תחזוקה מקצועי. כמובן שאת מרבית העבודות תחזוקה לבית פרטי תוכל בוגרת הקורס לבצע בעצמה.

קרוס זה הוא לא רק אמצעי לחיסכון בהוצאות על תחזוקת הבית. בוגרת הקורס תוכל לעסוק במקצוע הנדיוומן כמקור פרנסה ולייצר הכנסה על סמך הידע והניסיון שנרכש במהלך ההכשרה בפינגרסקול.

כאמור אלו רק מספר משימות אתם לומדות משתתפות הקורס להתמודד בהצלחה.

החלפת צירים ומנעולים - החלפת מחזיר דלת, החלפת ציר פייפ, החלפת צילינדר לדלת פלדלת, החלפת מנעול פבלוק ועוד.

תיקונים והתקנות יזומות - תיקון שלבי רפפה, תיקון מגופים לתריסים, החלפת גלגלים חלון ויטרינה, תליית טלויזיה על זרועות ברקן, החלפת רצועות לתריס גלילה ידני, החלפת מנגנון דלת קלפה, החלפת ברז גינה ועוד.

קורס הנדיוומן במסלולי ההכשרה של פינגרסקול, בית הספר למקצועות תחזוקה של הנדימן עצ-בעות. נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה פני אלינו בטלפון - 058-433-1994

קורס הנדיוומן בפינגרסקול

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -