menu תפריט קטגוריות

עורך דין גירושין

לפעמים זאת דווקא הדרך הקלה וזולה יותר

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 23/12/2020


למה בחירת עורך דין גירושין מתאים יכולה להיות משמעותית גם כאשר יש הסכמות?

עורך דין גירושין

עורך דין גירושין הוא לעיתים מורה הדרך המתאים ביותר. למציאת המסלול הטוב ביותר על מנת שלא להיקלע למשבר, או לסיים את המצב המשברי הקיים בחיי הנישואין.

לעיתים דווקא עורך דין גירושין בעל ניסיון בגישור. יכול להיות גורם מפשר ומגשר במצבי עימות בתוך המשפחה ויכול להוביל להסכם שלום בית והשבת הרגיעה ליחידה המשפחתית.

ללא קשר לסיבה שבגללה נקלעים למשבר בחיי הנישואין. וגם בלי כל קשר למורכבות המשפחה (ילדים, נישואים קודמים וכו`).

עורך דין גירושין

יש רכוש אין רכוש?

קיומו או אי קיומו של רכוש משותף, או רכוש שאינו משותף מכל סוג. על פי רוב וגם כאשר פונים לתהליך גירושין בבית דין רבני.

יש יתרון משמעותי לליווי משפטי על ידי עורך דין גירושין, אשר בקיא בכל רזי הבירוקרטיה מול הגורמים השונים העשויים להיות מעורבים בתהליך.

בחירה להיעזר בעורך דין גירושין בעל ניסיון חשובה גם כאשר לכאורה המצב אינו כה מורכב. פעמים רבות תחילתו של תהליך "הפרדת כוחות" נראה רגוע ושליו.

לתהליך הגירושין מספר רב של שלבים והוא יכול לזמן אין ספור נקודות "פיצוץ".

אי-הסכמות מינוריות עלולות בתהליך זה, לצמוח למימדים וגבהים, אשר כמעט בלתי ניתן לחצות אותן ללא ליווי משפטי.

הסכם שלום ביית

איך לבחור עורך דין גירושין אשר מתאים לי/לנו

כן! פעמים רבות עורך דין גירושין נותן ליווי משפטי לשני בני הזוג. מצב זה אפשרי במקרים הכי פשוטים. לדוגמא: זוג צעיר שרק נישא לפני שנים בודדות.

זוג ללא ילדים, וללא רכוש משותף או רכוש שאינו משותף יכול להגיע להסכמות. להציב מערכת ציפיות משותפת מתהליך הגירושין. לנטרל "רעשי רקע" (של המשפחה והחברים למשל).

ואז להיעזר בעורך דין גירושין יחיד שילווה אותם לאורך הדרך על מנת שתהייה קצרה, עניינית ומהירה ככל הניתן. במקרים כאלה עורך הדין הוא באמת מורה דרך לשני בני הזוג.

על פי נתונים סטטיסטיים עדכניים (2019) כמעט 1 מתוך כל 3 זוגות יגיע לתהליך גירושין. רבים מהזוגות מתגרשים כבר בשנים הראשונות וחלקם ממש בסמיכות לתאריך הנישואין.

לצערנו זהו מצב מאוד נפוץ כיום. בני זוג, גם כאלו שקיימו חיים משותפים לפני החתונה, ללא ילדים. חווים משברי זוגיות משמעותיים מיד לאחר הנישואין. משברים שגורמים לפירוק החבילה.

אין צורך לציין כי כאשר מדובר ב"חבילה מורכבת", כלומר בני זוג עם ילדים ורכוש משותף ולעיתים אפילו ילדים מנישואים קודמים המצב מורכב הרבה יותר.

במצב כזה כמעט לא ניתן להגיע למיצוי הליך הגירושין בבית הדין הרבני למשל, ללא התערבות וליווי משפטי של עורך דין גירושין בעל ניסיון.

משרד עורכי דין גירושין

האם כדאי לחסוך, להימנע מהוצאות על עורך דין. לנסות לעבור את התהליך באופן עצמאי?

הסיבות לריבוי הגירושין רבות ומגוונות. ללא קשר לסיבה שמביא בני זוג למצב בו נשקל כניסה לתהליך גירושין. המסלול עלול להיות מלא בהפתעות.

במרבית המקרים תהליך הגירושין כולל לא רק פנייה והתייצבות בבית הדין הרבני. גם לזוגות צעירים ללא ילדים עלולות להיות אי הסכמות או הצטברות של כעסים הדדיים שהביאו להחלטתם.

לכאורה ניתן לפנות ולהירשם בבית הדין הרבני ולאחר תשלום אגרות להצליח לצלוח את המסלול ללא ליווי משפטי. אולם זהי תמונה חלקית ולא מלאה.

ראוי לזכור, שגם אי הסכמה פשוטה, או מצב בלתי מוגדר משפטית, באשר לרכוש משותף. עלול להופיע כמכשול שעל מנת לצלוח אותו יהיה צורך בהוצאה משפטית גדולה על מנת להגיע מוכנים לבית הדין.

סיבה נוספת היא כי גם אם זוג נישא לאחר שחתם על הסכם ממון עדיין ישנה כתובה. גם אם לא קיימת כל הילה משפטית אחרת לעימות.

במרבית המקרים, (גם של זוגות צעירים ללא ילדים), לצורך לעמוד בתנאי הכתובה, עשויות להיות השלכות כלכליות מרחיקות לכת. לעיתים המשמעות הכלכלית היא המונעת מהזוג להתגרש.

רק עורך דין גירושין בעל ניסיון. יכול כבר בשלב מוקדם, לאתר במיומנות את נקודות ההסכמה, האינטרסים המשותפים לפירוק החבילה ולהתוות את התהליכים (כולל המשפטיים) שיש לעבור על מנת להצליח ולהתגרש.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -