menu תפריט קטגוריות

אבי קושניר בעקבות אהבת הקהל

הבדרן הותיק ממשיך להפציץ הופעות מדהימות בכל רחבי הארץ, חובה לראות.

לחץ לפרטי כותב המאמר

אבי קושניר- המוח הגברי

הייתי במופע של אבי קושניר "המוח הגברי", היה מעולה, לא פלא שזה רץ וממשיך לרוץ בכל רחבי הארץ כבר יותר משנה. איזה כוחות דרושים מאבי קושניר, שלמעשה מריץ מופע של איש אחד כבר יותר משנה, שלוש פעמים בשבוע, בלי הפסקות בלי מנה ניסיון ומחויבות למקצוע לעמוד מול אולם מלא של צופים, שלא מתעניינים בהיסטוריה הארוכה של אבי קושניר, לא ברזומה המקצועי, לא בזה שכבר השיג הכול בחיים המקצועיים, אין ספור תוכניות בערוץ 2, תוכניות שהוא עצמו יצר והפיק, הם שילמו כסף והם רוצים מופע. מצידם שקושניר יעשה את זה בפעם המיליון, הם רוצים הופעה והם רואים את זה בפעם הראשונה. הם לא ראו את המופע של אבי קושניר בשבוע הקודם ולא אתמול באותו המקום, כשמול קושניר ישבו אנשים אחרים באותם כיסאות וגם הם היו שם בפעם הראשונה.

כמה כוחות נפש צריך כדי לעמוד לבד על הבמה, לדקלם מונולוג של שעתיים עם עצמך, אין רגע להפסיק, לקחת אוויר, לצאת לפרסומות, זה רק קושניר מול הקהל והקהל רוצה בידור, הוא רוצה לצחוק והוא רוצה לצחוק עכשיו.

לא יודע אם הייתי יכול לעשות את זה. להתעלם מהיסטוריה של עשרות שנים בפריים טיים של ערוץ 2 ולחזור להופיע על במות, רק אתה והקהל. ברור שיש עוד המון בדרנים מדהימים, כמו רשף לוי למשל, אבל רשף לוי הוא בחור צעיר יחסית, ללא קריירה עשירה בכל הבמות האפשריות, שמנסה עכשיו להרוויח את התדמית והמוניטין שלו, לזכות באהבת הקהל. לעומתו, אבי קושניר הוא ותיק קרבות ואפילו ותיק במילואים, הוא כבר עבר הכול וראה הכול ועדיין הוא מתרוצץ על הבמות כמו טירון, מחפש אהבה מאנשים זרים.

רובנו סובלים מפחד במה, ומחקרים מוכיחים שאנשים ממוצעיםמפחדים מלהופיע על במה יותר מהמוות. זה אומר שהבן אדם הממוצע היה מעדיף למות מאשר לעלות על במה. אבי קושניר כבר עשרות שנים מופיע על כל הבמות האפשריות ועדיין הוא עולה לבדו על הבמות, ערב אחרי ערב ומריץ מונולוג של שעתיים. תחשבו על זה, סתם לדבר במשך שעתיים רצוף- זה ממש קשה. עכשיו תדמיינו את עצמכם עומדים על הבמה במשך שעתיים מדקלמים את המונולוג מול מאות של אנשים, המסתכלים רק עליכם. עכשיו כשהקיץ מתקרב, המון הופעות חדשות וגם כאלה שכבר רצות יהיו זמינות, ביניהן גם אבי קושניר ורשף לוי, לדעתי, שווה מאוד ללכת לראות.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -