menu תפריט קטגוריות

מיתוג מסעדות

על תהליך מיתוג נכון של מסעדות

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 08/10/2019


בשנתיים האחרונות אנו עדים לעלייה ברמתם המקצועית של מסעדות, ברים , בתי קפה ועסקי מזון נוספים.
עלייה זו באה לידי ביטוי לא רק במוצר הסופי המוגש לצרכן , אלא להתייחסות התרבותית כולה בכל הנוגע לתפיסות , רמת מיצוב וניהול דיאלוג נכון עם הצרכן.
 
עולם המסעדנות הינו עולם קורץ מפתה אשר הזוהר והמסתורין בו רבים. עולם המושך אליו יזמים ומשקיעים רבים הרוצים להגשים חלום.
 
בסדרת המאמרים הבאים , אנסה לשתף אתכם מנסיוני בליווי תהליכי מיתוג מסעדות ובניית קונספט מנצח.
 
חברות המיתוג יודעות עדנה רבה עם עליית קרנן של מסעדות ארצנו.
 
חברות אלו מתמחות בהובלת תהליך שבסופו הן יוצרות מותג חזק עם סיכויי הצלחה טובים להתמודד בשוק תחרותי וקשה כל כך.
 
יחד עם זאת חשוב להזכיר כי רוב החברות הללו נבנו על בסיס נסיון והתמחות בעיצוב חזותי , הוסיפו לעצמן אנשי מקצוע בעלי ידע והתמצאות בעולם המסעדנות והלייף סטייל ובכך הפכו למתווי דרך ליזמים אשר חפצו להקים מסעדה.
 
בתהליך הקמתה של מסעדה חשוב מאד לפעול לפי שלבי עבודה נכונים , המתחילים לטעמי מבדיקת ציפיותיו של היזם או המסעדן לגבי העסק המוקם.
 
בשלב זה , אני מנסה למקד ככל האפשר את מקים המסעדה כדי ליצור אצלו תובנות ברורות ובהירות בדרך הארוכה לבניית המותג.
 
לעיתים תהליך זה נעשה באמצעות שאלות ישירות שלא לאמר נוקבות. חשוב ליצור פתיחות מלאה ולגבש שפה הנמנעת מ"סיסמאות"  ומציבה את הלקוח שלי עם הרגליים על הקרקע .
 
כשמתקבלת תמונה מגובשת , הדרך סלולה לבניית חזון העסק המוקם ,הנותן תשובה במסמך אסטרטגי מובנה: "מה אנחנו רוצים להיות?". בסיום גיבוש חזון העסק המוקם ניתן לבנות רשימה של נושאים הקושרים בין התנהלות העסק לבין הצרכים של קהלי היעד ונקראים ערכי המותג .
 
המסר שלי אליכם הוא שללא תהליך זה, אין כמעט ערך לפן החזותי והיצירתי.
 
לצערי , אני נתקל פעמים רבות במצבים בהם תהליך העבודה הוא הפוך ולקוחות מגיעים אליי עם סקיצות של סמלים , לוגואים והדמיות .
 
מרהיבות ומושכות עין ככל שיהיו הן במידה מסוימת מוליכות שולל ויוצרות טישטוש בדבר זהות העסק המוקם. לכן חשוב לבנות נכון את ערכי המותג ורק אחר כך לתת להם "אישיות" בצורת שפה חזותית.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -