menu תפריט קטגוריות

פוליאוריאה ציפוי אולטימטיבי רב תכליתי

הפוליאוריאה הנו חומר ציפוי ואיטום מורכב, המופק בטכנולוגיות מתקדמות על ידי עירוב של שני חומרים בתהליך האפליקציה, היישום של החומר על המשטח המיועד לחיפוי, ציפוי, הגנה או איטום

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 26/09/2018


פוליאוריאה העוצמה של גמישות החומר

דינמיות ויכולת התחברות ברמה מולקולרית פוליאוריה

רייטק הנה חברה המתמחה ביישום ואפליקציה של פוליאוריאה לציפוי חלקים ומשטחים בתחום הרכב הממונע, רכבי 4 גלגלים ורכבים דו-גלגליים ממונעים ושאינם ממונעים ומשטחים נוספים הזקוקים לחיפוי ואיטום. לקבלת פרטים נוספים על ציפוי וחיפוי בפוליאוריאה והצעות מחיר התקשרו לטלפון: 054-6500543.

פוליאוריאה

הפוליאוריאה הינו חומר ציפוי ואיטום מורכב, המופק בטכנולוגיות מתקדמות על ידי עירוב של שני חומרים בתהליך האפליקציה, היישום של החומר על המשטח המיועד לחיפוי, ציפוי, הגנה או איטום. מבנהו המולקולרי והתכונות הייחודיות של החומרים המרכיבים ויוצרים פוליאוריאה על ידי ערבוב שלהם, אינם מאפשרים להגיע למלוא העוצמה הטמונה בחומר, אלא אם נעשה שימוש במכשור ייעודי המאפשר לערבב בין שני החומרים בתהליך החיפוי עצמו.

כל תהליך אפליקציה וחיפוי בחומרים המרכיבים את הפוליאוריאה שלא על ידי מכשור ייעודי, פגומת ואינה מאפשרת לפוליאוריאה, להגיע למימוש הפוטנציאל הטמון בחומר חיפוי מתקדם זה. החומרים המרכיבים פוליאוריאה הם Isocyanate ו-Synthetic Resin. התכונות הבולטות משילובם מאפשר להגיע לחומר חיפוי בעל תכונות מפתיעות בעוצמתן ועמידותן תכונות אלה מעניקות לחיפוי בפוליאוריאה יתרון משמעותי על מרבית החיפויים האחרים המצויים בשוק.

ללא קשר אם מטרת החיפוי היא ציפוי לשמירה על על שלמותו של האזור המצופה, או לייעל את השימוש בתכונותיו הסופיות האחרות של החומר.

קצת היסטוריה ותכונות של פוליאוריאה

הפוליאוריאה נרשמה רק ב-1990 כפטנט כך שזהו חומר "צעיר" יחסית אך על אף ניסיונות לחקות את החומר ולמצוא דרכים פשוטות יותר לצורכי היישום שלו על משטחים שונים. לא ניתן להגיע למלוא האיכות של החומר ללא שימוש במכשיר הייעודי.

התכונה הבולטת ביותר המחייבת שימוש במכשיר התזה ייעודי זה היא מהירות הייבוש של החומר כאשר שני מרכיביו באים במגע זה עם זה. החומר מגיע לייבוש ראשוני מלא תוך 4 שניות ולכן נכשלו כל הניסיונות ליצור תהליך שונה כגון מריחה של החומר או לחלופין התזה של החומר משני מתזים נפרדים רגילים.

ראוי לציין כי ישנם בישראל בעלי מקצוע ועסקים בתחומי הצביעה והאיטום, שמתהדרים במתן שירותי ציפוי בפוליאוריאה אך אלה, עושים זאת של בדרך היחידה המאפשרת למצות את מלוא הפוטנציאל מהחומר.
מהירות הייבוש של החומר מאפשרת

התכונות הבולטות ויתרונות של פוליאוריאה

פוליאוריאה למה היא כל כך מבוקשת כציפוי ואיטום

  • כפי שצויין מהירות הייבוש של חומר חיפוי זה מעניק לו יתרון משמעותי כאשר יש צורך לבצע במהירות ציפוי ואיטום. החומר מגיע למלוא הייבוש במהירות מדהימה גם כן.
  • התכונה הבולטת הנוספת היא רמת התקשות של החומר לאחר שיבש. פוליאוריאה מצטיין בעמידות גבוה משמעותית מכל חומרי הציפוי המקובלים (כולל צבעים בתעשיית הרכב שעוברים ייבוש בתנור) והחומר חזק אף יותר מסוגי פלסטיק שונים המשמשים לציפוי וייצור מוצרים שונים.
  • תכונה נוספת היא היכולת להדבק ולהתחבר באופן כמעט מושלם למשטחים שונים בטון, עץ, ואפילו מתכות שונות. אחיזתו של החומר במשטח בלתי ניתנת להפרדה והחיפוי מתגבש לחלק אינטגרלי מהגוף המצופה.
  • תכונה בולטת נוספת היא הגמישות הקיימת בחומר ומאפשרת לו עמידות רבה כאשר הוא בא במגע וחיכוך עם חומר קשה אחר. החומר הינו בעל גמישות המאפשרת לו יצירת חיפוי ואטימה גם של סדקים ברוחב של 2 מ"מ. תכונה זאת הינה בעלת יתרון באיטום קירות מבנים וגגות.
  • התכונה הבולטת ומשמשת רבות את עולם הרכב הוא מקדם החיכוך הגבוהה של פוליאוריאה לאחר הייבוש. מקובל לצפות ארגזי רכבים ואף משטחי עבודה שיש למנוע בהם את ההחלקה. לעיתים נעשה שימוש בחיפוי זה גם במתקנים ובתי חרושת בהם יש צורך מוגבר במניעת החלקה מהעובדים לשמירה על בטיחות במקום העבודה.

לסיכום חשוב לחזור ולהדגיש כי האיכויות של החומר באות לביטוי מלא אך ורק אם החיפוי נעשה בעזרת המכשור הייחודי לאפליקציה ויישום החומר על משטחים מגוונים.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -