menu תפריט קטגוריות

דיבורית בלוטוס לרכב

ישנם לא מעט סוגי דיבוריות בלוטוס לרכב חלקן קבועות וחלקן ניידות. דיבוריות אלה מתאימות לכל סוגי הסמארטפונים. כפי שידוע לכולם חל איסור על אחיזת טלפון נייד בזמן הנסיעה, לכן דיבורית בלוטוס היא הפתרון הטוב ביותר לסוגיה זו.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 08/10/2018


נסיעה בטוחה בראש שקט - דיבורית בלוטוס לרכב

דיבורית בלוטוס לרכב - שתי ידיים על ההגה

דיבורית בלוטוסדיבורית בלוטוס לרכב מאפשרת לנו ליהנות ולהעביר את זמן הנסיעה בשיחות טלפון עם חברים, משפחה אולי קצת עסקים וזאת, ללא חשש של ביצוע עבירה תעבורה אשר גם מסכנת חיים. בעזרת הבקרים והלחצנים אנו יכולים לענות ולנתק שיחה בקלות, להגביר את עוצמת השמע ללא הורדת עיניים מהכביש.

מהם ההבדלים בין דיבורית בלוטוס לרכב ניידת לדיבורית קבועה

דיבורית בלוטוס לרכב קבועה

דיבורית זאת היא דיבורית אשר מצריכה התקנה מקצועית ובמקרים רבים כרוכה בביצוע התאמות וחיווט חדש. הדיבורית הקבועה מתאימה לאנשים אשר מרבים בנסיעות ובדיבור בזמן הנסיעה. דיבורית בלוטוס קבועה ניתן לחבר למערכת האודיו המקורית של הרכב. חיבור אשר מאפשר שמיעה דרך הרמקולים המקוריים של הרכב. חיבור דיבורית בלוטוס לרמקולים המקוריים של הרכב, מספק איכות שיחה גבוהה יותר ומשפרת את הפחתת רעשי הרקע.

דיבורית בלוטוס לרכב ניידת

דיבוריות ניידות הן דיבורית אשר מתחברת בדרך כלל למגן השמש ברכב. דיבורית אשר משקלה קל ואשר ניתנת להעברה בקלות יחסית, מרכב לרכב. העברה זאת יכולה להתבצע גם על ידי מי שאינו מתקין מקצועי. דיבורית ניידת מתאימה יותר, לאנשים אשר לא מרבים בדיבור בזמן הנסיעה, הדיבורית מופעלת ונטענת על ידי חיבור לשקע המצת ברכב והתאמה לתדר של הטלפון.

מהם היתרונות של התקנת דיבורית בלוטוס לרכב

 • בראש ובראשונה דיבורית בלוטוס מאפשרת לכם לנהוג על פי החוק, כלומר 2 ידיים על ההגה ללא הסחות דעת. (יתרון שכיום יכול לחסוך מיכם אלפי שקלים ואף צבירת נקודות שליליות…).
 • דיבוריות בלוטוס לרכב קלות ונוחות לתפעול.
 • ניתן לחבר 2 טלפונים לאותו מכשיר בו זמנית (לרוב בדיבורית בלוטוס קבועה).
 • התחברות מיידית אוטומטית לנייד בעת כניסה לרכב (מותנה בהגדרה מתאימה)
 • מתאימה לכל סוגי הסמארטפונים.
 • ניתן לשמוע מוזיקה (בהתאם למודל מערכת השמע או מערכת המולטימדיה לרכב שמותקנת ברכב).

עלות דיבורית בלוטוס לרכב משתנה בהתאם לסוג הדגם והיצרן. להלן חלק קטן של יצרני דיבוריות בלוטוס.

יצרניות מובילות של דיבורית בלוטוס לרכב:

 • חברת Supertooth Buddy
 • חברת Jabra Drive
 • חברת Discovery
 • חברת Bury
 • חברת Noa

תקנות התעבורה, החוק בהקשר לדיבורית בלוטוס לרכב

החוק קובע כי אחזקת טלפון נייד בזמן נהיגה נחשבת כנהיגה בחוסר זהירות. העונש הוא צבירת 6 נקודות שליליות בתוספת קנס בסך 1000 ש"ח.

החמרה בחוק נכנסה לתוקפה בינואר 2018, כאשר מספר התאונות וההרוגים, עלו דרסטית, בהשוואה לשנים קודמות. משטרת ישראל פועלת באכיפה מוגברת בתחום זה, על ידי חלוקת קנסות לנהגים אשר נתפסים כאשר הם מדברים בנייד ללא דיבורית.

לכן בשנים האחרונות ישנה עלייה בצריכת הדיבורית בלוטוס לרכב.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -