menu תפריט קטגוריות

מאמר חובה לפני צביעת ג`נטים

צביעת ג`נטים בתהליך של צביעה אלקטרוסטטית באבקה, מאפשר לכל אחד החפץ בכך לבצע שדרוג ויזואלי משמעותי של המראה החיצוני של רכבו. לעתים צביעת ג`אנטים מבוצעת באופן ידני, אך אם ברצונכם שהצבע יהייה בעל עמידות זהה לצביעת יצרן יש לבצע צביעה אלקטרוסטטית באבקה בסדנה לצביעה מקצועית.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 29/01/2019


צביעת ג`נטים בצבע לפי הטעם שלי

האם כל אחד יכול לצבוע ג`אנטים לפי בחירתו?

צביעת ג`נטיםהתשובה היא כן, כל אחד יכול לבחור ולצבוע ג`נטים ברכבו לפי טעמו. צביעת ג`נטים מקובלת על פי רוב כאשר רכב, ארבע או דו גלגלי עובר תהליך שדרוג, קסטומיזציה או חידוש צבעים מקוריים שנשחקו תמיד קיימת עדיפות במקרים אלה לצביעה  חשמלית בתנור -  צביעה אלקטרוסטטית באבקה. מרבית בעלי הרכב אינם מקדישים תשומת לב יתרה טיפול או צביעת ג`אנטים ברכב שלהם. אל מולם צעירים רבים אוהבים להשקיע בטיפוח הרכב שלהם מבפנים ומבחוץ. צביעת ג`נטים הוא אחד הסממנים הבולטים לעין של רכב מטופח ומושקע שבעליו מיחס חשיבות גם למראה החיצוני שלו.

צביעת ג`אנטים באופן עצמאי על ידי בעל רכב בהחלט אפשרית אך יש לזכור כי לתהליך הצביעה משמעות רבה בקביעת איכות התוצר הסופי במקרה זה. לא ניתן אפילו להשוות בין צביעת ג`אנטים ידנית (אם בהתזת ספריי או במברשת), המבוצעת בבית או אפילו בבית מלאכה או על ידי עסק לצביעת רכב, לבין צביעת ג`נטים אשר מבוצע על ידי סדנת צביעה מקצועית ייעודית שמבצעת זאת בתהליך של צביעה אלקטרוסטטית באבקה.

תהליך צביעה אלקטרוסטטית באבקה זהה במהותו לתהליך הצביעה המתבצע אצל יצרני חלקי רכב מובילים. בעיקר כאשר מדובר בחלקי רכב יוקרתיים.

השוואה בין צביעת ג`נטים לבד או בסדנת צביעה ייעודית

המראה הסופי של צביעת ג`אנטים

צביעת ג`אנטיםעלינו לזכור שתפקידה של צביעת ג`נטים הוא השגת מראה חיצוני ייחודי, בעל נראות ובולטות ברורה ומושכת עיניים. באופן רגיל צבע הג`אנטים אינו בולט לעין ומשתלב במראה הכללי של הרכב. ברכבי קסטום או רכבי ספורט ויוקרה כאשר מושקע מאמץ רב ביצירת מראה חיצוני מצודד לרכב גם הג`אנטים מקבלים תשומת לב הן בקביעת הצורה שלהם והן בצבעים. בעוד צורת הג`נטים מושפעת משיקולים אוירודינמיים, שיקולי קירור לבלמים והתאמה לקווי המבנה החיצוני של הרכב. הצבע מותאם לצבעי הרכב אך תפקידו הוא אסטתיקה בלבד.

כאשר משתמשים בתהליך צביעה בהתזת ספריי או מברשת גם מי שמתמחה בצביעה לא יוכל להשיג רמת גימור שווה על פני כל המשטחים של הג`אנט. ניתן להגיד כמעט בוודאות שגם צבאי מקצועי ישאיר עקבות של נזילת צבע או אזורים בהם אין כיסוי מלא. יש להדגיש כי הדבר נכון גם כאשר משתמשים בצבעי רכב רגילים. כלומר צובעים את הג`אנטים יחד עם הרכב ומכניסים את כל הרכב לתנור לא ניתן להגיע לאיכות גימור דומה לרמת הגימור של היצרן.

רק תהליך צביעה אלקטרוסטטית באבקה, צביעה חשמלית בתנור, מבטיח שמראה הצבע לאחר סיום צביעת הג`אנטים יהיה בעל מראה יוקרתי מקורי.

עמידות הצבע בצביעת ג`נטים ידנית

צביעת ג`נטיםכפי שנאמר כל אחד יכול לבצע צביעת ג`נטים ידנית אולם עלינו להזכיר כי הג`נט שעליו יושב הצמיג מצויים בקרבה לכביש ולכן חשופים למפגעים שונים. שני אלמנטים חשובים ראויים לציון בהקשר של עמידות צביעת ג`אנטים ידנית מול הצביעה החשמלית בתנור. תהליך צביעה אלקטרוסטטית באבקה אשר מתבצעת בסדנה לצביעה מקצועית כוללת תהליך ניקוי חול לפני הצביעה עצמה. כאשר משתמשים בצביעה בצבע נוזלי הכיסוי אינו מלא ושווה וגם לאחר הייבוש התוצאה אינה עמידה לאורך זמן.

צביעת ג`אנטים בתהליך צביעה אלקטרוסטטית מבטיח גם פיזור שווה ומלא של הצבע. גם הצמדות למתכת ויצירת שכבה אחידה ברמה מולקולרית של הצבע. התוצאה היא שכבה אחידה ועמידה יותר באופן משמעותי מצביעה רגילה.

האם כל אחד יכול לבחור צבע ולהזמין צביעת ג`אנטים

כפי שנאמר התשובה היא חד משמעית כן. ניתן כיום למצוא סדנאות בוטיק לצביעת ג`אנטים בהליך צביעה אלקטרוסטטית באבקה (צביעה חשמלית בתנור) אשר מאפשרים גם לאדם פרטי להביא את הג`נטים שלו לצביעה בצבע לבחירתו.

אנו ממליצים לכם שאם אתם מתכננים לצבוע את הג`אנטים שלכם. כדאי לשקול להזמין גם צביעת קליפרים בצבעים תואמים. בסדנה מקצועית של צביעה אלקטרוסטטית באבקה ניתן לצבוע על פי רוב את כל חלקי המתכת בתהליך קסטום של רכב.

בסדנת הצביעה ניתן לקבל גם שירות צביעה ייחודי בפוליאוריאה לציפוי ובידוד משטחים וארגזי טנדרים ומשאיות.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -