menu תפריט קטגוריות

מנוף סל להשכרה מחיר

כשבוחנים שימוש במשאית מנוף סל להשכרה מחיר זה לא הכל. הבטיחות של המפעיל, העובדים, עוברי האורח וכמובן שמירה על הסביבה משמעותיים לא פחות. לפניכם מחירים אשר שוקללו בסקר מקיף שערכנו עבורכם בין חברות מובילות בתחום. טבלת מחירים רב ממדית מחיר-טווח-זמן.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 26/08/2019


משאית מנוף סל להשכרה מחיר ביחס לגובה וזמן עבודה

מנוף סל להשכרה מחירערכנו עבורכם מחקר שווקים תלת מימדי מקיף בניסיון לענות על שאלה חשובה כאשר אתם בוחנים שימוש במשאית מנוף סל להשכרה מחיר ביחס למשך החכירה, וכן ביחס לגובה מנוף הסל. אנו מניחים כי הנתונים אשר נציג בפניכם יאפשרו לכם לקחת החלטה כאשר אתם צריכים לבצע עבודת גובה מכל סוג שהוא (גיזום, התקנות גובה, תאורת חצר, שילוט חוצות וכו`) ואתם צריכים להחליט על השכרת מנוף סל.

השימוש במשאית מנוף סל או בסל המותקן על מנגנוני הרמה אחרים, מאפשר לבצע ביעילות ובבטיחות עבודה שלא בהכרח ניתן לבצע ללא משאית מנוף סל או מתקן סל הרמה. בגובה רב עדיף לא לקחת סיכונים מיותרים עם סולם

לכן אנו מאמינים כי כשאתם שוקלים שימוש במשאית מנוף סל להשכרה מחיר זה לא הכל. הבטיחות של המפעיל, העובדים הנוספים, עוברי האורח וכמובן שמירה על הסביבה בה אתם פועלים הם נושאים משמעותיים לא פחות.

בטיחות לפני הכל בשימוש במשאית מנוף סל

מנוף סל להשכרה מחירכאשר עליכם לבצע עבודות גובה ואתם שוקלים שימוש במנוף סל להשכרה מחיר הוא כאמור רק שיקול אחד מתוך מספר שיקולים כבדי משקל לא פחות. כפי שציינו השיקול הראשון במעלה הוא נושא הבטיחות. בין אם מדובר בשימוש חד פעמי על ידי אדם אשר שימוש במנוף סל אינו כלול במסגרת עבודתו הרוטינית. ובין אם אתם בעלי מקצוע העושים שימוש תדיר במשאית מנוף סל להשכרה כדרך שבשגרה. נושא הבטיחות הוא מימד משמעותי שיש לתת עליו את הדעת כאשר שוקלים שימוש במשאית מנוף סל להשכרה.

מענה לנושא הבטיחות ניתן לקבל כאשר אתם מקפידים לפנות רק לחברות המספקות מנוף סל הרמה או משאית מנוף סל להשכרה, וניתן לסמוך על כך כי כלי הרמה שהם משכירים עומדים בכל דרישות הבטיחות, תקינה, תחזוקה הטיפולים הנדרשים ורישוי הפעלה. בין אם מדובר במשאית מנוף סל לגובה של 60 מטר או יותר ובין אם אתם זקוקים למתקן הרמה של מנוף סל לגובה של 15 מטר. יש לזכור כי המחיר אינו מייצג רמת הבטיחות של החברה.

אם אתם חסרי ניסיון בעבודה עם מנוף סל, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם חברה ותיקה ובעלת ניסיון, ולהתייעץ לגבי התאמה של מתקן או משאית מנוף סל אשר תתאים לתנאי השטח בסביבה בה יש לבצע את עבודת הגובה. גישה, מרחק, גובה, סוג העבודה וכו`.

טבלת מחירים רב ממדית לשימוש במשאית מנוף סל להשכרה מחיר - טווח (גובה) - זמן.

לפניכם מחירים אשר שוקללו בסקר מקיף שערכנו עבורכם בין חברות מובילות בתחום. לצד המחירים יש לזכור כי לטווח משמעות רבה. הטווח אינו רק הגובה. בשיקולי השכרת מנוף סל  יש לקחת בחשבון את המרחק בין אתר ביצוע העבודה למיקום חנייה הקרוב ביותר האפשרי עבור משאית מנוף הנושאת את הסל. מתקני הרמה רבים ניצבים ישירות מתחת למיקום עבודת הגובה המיועדת להתבצע. משאית מנוף יכולה לפעול גם ממקום מרוחק (לדוגמא - לחנות בחזית הבית ולשלוח זרוע לביצוע גיזום עץ גבוה מאחורי הבית).

בחרנו להציג מחיר משאית מנוף סל להשכרה, לאור הביקוש הרב למשאית מנוף סל והיתרון שלה ביכולת לנוע מאתר עבודה אחד לאחר לצד גיוון רב יותר בסוגי עבודות הגובה שניתן לבצע. טווח המחירים מתייחס לתנאי שטח ומרחק הגעה לאתר העבודה. לקבלת מחיר מדויק יש לפנות לאחת החברות המובילות.

חלק מהחברות משכירות משאית מנוף סל רק לפי שעה וחלקן בתעריף יומי בלבד. המחירים יכולים לההשתנות באחוזים בודדים מחברה לחברה.

משאית מנוף סל להשכרה מחיר לדוגמא לפי שעה וגובה ב-ש"ח כולל מפעיל.

זמן/טווח

מעל 45 מטר

עד 45 מטר

עד 25 מטר

עד 15 מטר

שעתיים ראשונות:

2,000-2,5000

1,000-2,000

1000-1,200

500-1,200

מחיר כל שעה נוספת:

600-750

400-650

300-500

250-300

מחיר ליום שלם:

4,500-6,000

3,800-5,500

2,800-4,600

2,200-3,500

יש לזכור כי המחירים מושפעים מסוג העבודה. גיזום, התקנת שילוט חוצות, טיפול בתאורת רחוב, התקנות גובה וכו`. במרבית החברות המספקות משאית מנוף סל להשכרה מחיר כולל מפעיל. יש להקפיד על כך שהמפעיל הוא בעל הכשרה והסמכה ורצוי גם ניסיון.

אל תתנו לגובה להפחיד אתכם - משאית מנוף סל יכולה לחסוך מכם סיכונים מיותרים בביצוע עבודות הגובה. גם אתם יכולים להרגיש על הגובה.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -