menu תפריט קטגוריות

טיפול באקנה בישבן ובירכיים - בטכנולוגיית IPL

נגעי האקנה המופיעים באזורים מוסתרים ופחות חשופים בגוף, כמו: גב, כתפיים, עורף, חזה ירכיים וישבן, נוטים להיות פחות מטופלים, כי לא רואים אותם, אך בסיטואציה אינטימית...או כשרוצים בקיץ ללבוש בגד ים...אם לא תטפל/י בזה היום, זה עלול ללוות אותך גם עד גיל 40...! ואולי 50...!אקנה בישבן או פצעונים בישבן עשויים להתפתח מזיעה והיגיינה נמוכה, נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות כלואה...טיפול בטכנולוגיית IPL קרן אור ללא כאב, ללא תרופות וללא תופעות לוואי...

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 31/12/2012


נגעי האקנה המופיעים באזורים מוסתרים, ופחות חשופים בגוף, כמו: גב, כתפיים, עורף, חזה, ירכיים וישבן,  נוטים להיות פחות מטופלים... כי לא רואים אותם, אך בסיטואציה אינטימית...או כשרוצים בקיץ ללבוש בגד ים...! 

האקנה מופיעה בעיקר באזורי הגוף העשירים בבלוטות חלב. אזורים אלו כוללים את הפנים, החזה, הכתפיים העורף והגב. אולם, אין זה מן הנמנע שתופעות אקנה תופענה גם במקומות אחרים בגוף - כמו בירכיים ובישבן.

אקנה, פרונקלים פצעים פצעונים וכתמים בישבן עשויים להתפתח  מזיעה והיגיינה נמוכה,  נקבוביות סתומות, עור יבש או לחות כלואה, ריבוי בפעילות ספורטיבית, ישיבה מרובה וממושכת, לבישת בגדים צמודים מבדים סינטטיים שאינם מאפשרים אוורור האזור,  חיידקים הנקראים: סטפלוקוקוס אואורוס (לעיתים גם סטרפטוקוקים) גנטיקה ולעיתים אף מתגובה לטיפול בתרופות.

 זה כואב לך, מציק לך, לא נעים ולא אסטטי לעיתים גם מדכא אותך? ואם לא תטפל/י בזה ה י ו ם זה עלול ללוות אותך גם עד גיל 40...! ואולי 50...!  אין צורך להמתין כל כך הרבה זמן כי היום, יש לאקנה בישבן פתרון - איכותי אפקטיבי יעיל ולאורך זמן,  טכנולוגיית IPL קרן אור.

הטיפול שניתן הינו אישי ופרטני על ידי ומתאים לבני נוער ולמבוגרים.

טכנולוגיית IPL - קרן אור 

בשנים האחרונות התפתחו טיפולים חדשים באקנה, המבוססים על מקורות אור ולייזרים. החידוש המהותי ביותר בטיפול באקנה בעולם בשנים האחרונות היא האפשרות להביא לשיפור באקנה ובפצעי הבגרות בעזרת קרן אור. דגם I-PULSE יוצר באנגליה והוא פרי פיתוח חדשני של רופאים מאוניברסיטת וולס הנמצא בשימוש ב-11 מדינות בעולם כולל יפן.

המכשיר עטור אישורי בטיחות בינלאומיים - משרד הבריאות האמריקאי  FDA, משרד הבריאות האירופאי CE, מכון התקנים האנגלי BSI, ומכון התקנין הישראלי. המכשיר נבחן בקפדנות באקדמיה המדעית והוכח שאינו מזיק לבריאות - לטיפול יעיל ובטוח באקנה, פצעי הבגרות בכל אזורי הגוף גם בגיל ההתבגרות.

טכנולוגיית IPL - קרן אור - אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויאולט). במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף.

יעילות הטיפול -  טיפולי אקנה בישבן, פרונקלים פצעים ופצעונים והבהרת הכתמים בישבן בטכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה P.ACNE ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן . הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.

טכנולוגיית IPL - יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם באיזון יצור הסבום (השומן) בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים חומים, אדומים הנלווים לאקנה בישבן. 

יתרונות הטיפול  - אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה. מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV הוא אינו גורם לכוויות או כל נזק אחר לעור כמו מערכות לייזר אחרות העלולות לגרום לכוויות וכתמי פיגמנטציה. למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה חולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.  עלינו לזכורצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.   

רק מכשירי הדור האחרון עם תכנת ההתאמה של אימפולס האור למאפיינים האינדיבידואליים של עור הלקוח מבטיחים ומניבים תוצאות טיפוליות מהירות ואפקטיביות לכל בעיות האסתטיקה בעור: "טיפול באקנה ונזקי אקנה", הבהרת כתמים ( כתמים חומים/אדומים, כתמי פיגמנטציה) וצמצום נקבוביות מורחבות .

הטיפול מתאים לבני נוער ולמבוגרים בריאים. במידה והנך נוטל תרופות או לוקה במחלות כלליות יש לדווח על כך.  

וכמומחית לטיפולי אקנה והבהרת כתמים בישבן בטכנולוגיית IPL אני משלבת את סדרות הטיפול לפצעי בגרות המבוססות על פורמולות טבעית בשילוב חומרים פעילים פרא-רפואיים הבטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים והגוף. מסייעים לאזן את הפרשת השומן בעור ונותנים מעשה מושלם וריפוי אמיתי וארוך טווח לפצעים, הפצעונים, הפרונקלים הקומודונים (שומנים/שחורים) והכתמים, ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה, מתאימים ביותר לאקלים הישראלי,  מאושרים ע"י משרד הבריאות ומבטלים את הצורך בשימוש בתרופות, רואקוטן ואנטיביוטיקה.

 כתבות נוספות ומידע רב בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -