menu תפריט קטגוריות

אריק אינשטיין

מאמר : אריק אינשטיין מאת : מתי פרג`י

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 02/09/2019


אריק אינשטיין כבר בן 70, וואלה מזל טוב. הנה אדם שעושה את מה שהוא אוהב ואוהב לעשות לכולנו טוב, אני נהנה לשמוע אותו ומחכה לעוד הרבה שירים ואינשאללה הופעה. אריק מזמן הפך לנכס צאן ברזל בארצנו ואם בנכסים עסקינן אזי צריך מישהו שידע למכור אותם.

רעייתי שתחיה נוזפת בי קלות תמיד אתה מוצא דרך לחבר הכול לתיווך?

מה אני אעשה עניתי, הרי תיווך זה הסוד שבחיבור, אין סיר בלי מכסה ואין אדם בלי דירה, בשביל זה יש מתווך.

תיווך עבורי זה אהבה, פרנסה ושמחה, אני אוהב את החיבור ללקוחותי שעבור חלק מהם זו התנסות ראשונה בעולם הנדל"ן, אני מתפרנס ומחייך כל הדרך אל הלקוח הבא ואני שמח מאוד בכל הצלחה ועם כל משפחה שסייעתי לה למצוא דירה ובכך להקים בית בישראל.

עוד מילים רבות אני יכול לשפוך ולספר על קסמי הנדל"ן ועל נפלאות התיווך ואיך אני נהנה ו...

אבל את מי זה מעניין? לא חראם לשלם  2%?  בשביל מה צריך מתווך ?  ראשית אתם צודקים, צריך לחסוך. בואו נגדל פירות ונגבן גבינות, נלמד לתפור, מי צריך ליווי`ס.

הגזמנו, נשאיר לתנובה את החלב וגם בקאסטרו יש מבצע עכשיו. די מספיק כבר לא מצחיק.

תיווך זה מקצוע במשרה מלאה, מתווך המכבד את הלקוח יודע כי עליו לספק את הסחורה, לספק מידע עדכני ואמין, להיות קשוב ולמצוא עבור הלקוח את ההצעה הטובה ביותר.

היום עם ריבוי התחרות, נדרש מכל העוסקים בענף להתמקצע, לא די בהוצאת רישיון התיווך ולעמוד בדרישות משרד המשפטים, אלא יש להבין את צרכי הלקוח ולהעניק לו סל שירותים רחב ומגוון שיסייע בקבלת ההחלטה הכספית המשמעותית ביותר עבור רובנו.

אנו במשרד התיווך יוזמה כמו גם במשרדים נוספים, מציעים בנוסף למתווכי המשרד יעוץ ע"י עו"ד ממומחה לנדל"ן, שמאי מקרקעין, אדריכלית, סיוע בקבלת משכנתא ובתנאים מועדפים, הערכת עלות שיפוץ הדירה ועוד.

כלים אלו ונוספים הינם בבחינת אור בחשיכה עבור רבים שאינם יודעים כיצד לרכוש דירה במינימום סיכונים.

ובכל זאת ישנם רבים הסבורים כי שכ"ט המתווך הינו רב ועדיף לוותר על שירותיו. מניסיוני ובהנאה גדולה אני יכול לספר על עסקאות רבות שנעשו ולקוחותינו שהפכו באחת לברי מזל...שכל...וכסף, כן כסף, מזמן כבר לא מילה גסה.

מתווך טוב החי את השוק ופעיל בו יודע לאתר ולמצוא את הדירות האטרקטיביות ביותר, את הקונה הרציני עם הדרישות המתאימות בדיוק לדירתכם. הדירה לא תהפך לתחנת רכבת של קונים והקונים לא יתרוצצו במבוך סתום ובמבוכה גלויה.

חשוב למצוא מתווך שניתן לחבור אליו,לסמוך עליו ולהרגיש כי הינו סבלני וקשוב הייטב לדרישותיכם וחרוץ. המלצה בהחלט יכול לסייע, התייעצו עם משפחה, חברים תמיד יש בקרבנו אדם שקנה/מכר דירה לאחרונה, אומרים כי האינטואיציה הנשית מדוייקת, תשתמשו גם בזה, אבל הכי חשוב זה מבחן התוצאה אם המתווך עשה עבודתו נאמנה, הרווחתם, הצלחתם, אתם וגם המתווך.

אנחנו בתיווך יוזמה מאמינים והרבה מזה בזכות לקוחותינו האהובים, כי מתווך טוב לא עולה כסף, תחשבו(תחסכו)על זה.

התחלתי עם האגדה בת ה- 70 חיפשתי קווים משותפים בינינו, אריק היה אלוף הארץ בקפיצה לגובה לי יש פחד מגבהים, איינשטיין נחשב לאנציקלופדיה מהלכת בתחום הספורט, אני לא זוכר כמה יצאה בית"ר בשבת. מאות אלפי אנשים מאזינים לשיריו ואני לפעמים לא מוצא עם מי לדבר.

לאחר חיפושים מקיפים מצאתי שניינו ענקים, הוא זמר ענק ואני במשקל ענק. הבטחתי לעצמי כפינאלה לבחור בית מאחד משיריו, אפשרויות לא חסר: אוהב להיות בבית, ארץ ישראל, ביתי אל מול גולן, טוב שבאת הביתה, ואקנח במשהו קליל, חינני עם קצת חומר למחשבה, בבית מהשיר סיום של נתן אלתרמן ונשמע נפלא בקולו של הנער הנצחי, אריק. ידיעות והסברות קבל מן העתון
אך אצלנו בוא קבל זריקה של מבסוטון
את הרע צריך לראות כדי להלחם בו
על הטוב צריך לשמור בכדי להתנחם בו

אל תרכיבו משקפיים...
בהצלחה

תיווך יוזמה – רחוב שמעוני 24 ירושלים  02-6483040

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -