menu תפריט קטגוריות

דמיון מודרך המפתח האישי

כך שאנו יכולים לבחור, להשתמש בדמיון מודרך כדי להתכוון, למרכז, לפקס למצוא את התשובות בתוכנו. לדוגמא אנחנו יכולים להזמין מנטאלית הרגשה טובה תוך כדי שאנחנו מתחברים למקום, לרגע, לאווירה, לנוף, למוסיקה, לריח, לאנשים ועוד המאפשרים לנו להרגיש מאוד טוב עם עצמנו בעצמנו.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 07/01/2012


דמיון מודרך המפתח האישי
 
אל מול דרישות היום יום, לחץ החיים המודרניים, תקשורת, מטלות, אנשים, בקשות ועוד... אנחנו מוצאים את עצמנו פעמים רבות פשוט הולכים לאיבוד.
מגלים לעיתים שאיבדנו את הפוקוס, את המטרות שלנו, החלומות שלנו, את הדרך שלנו - לאן אנחנו הולכים, מתי נמצא גם זמן לעצמנו, מתי נצליח להגשים, להשיג, להגיע, לחוות, לחיות.
לעיתים נגלה שאנחנו מרגישים תקועים במקום שאנחנו לא אוהבים/רוצים להיות בו ובתחושה שמשם לא נוכל לברוח / לשנות / להגיע למקום אחר.
 
במהלך השנים רובנו למדנו להתייחס אך ורק אל המחשבה המודעת שלנו ולפטפטת הפנימית. אותם קולות קטנים / גדולים בתוכנו המשמיעים מונולוגים, מנתחים באופן "רציונאלי", אלה המתייחסים רק לפרספקטיבה האישית של עולמנו הפנימי, האישי.
כך אנו מוצאים את עצמנו פעמים רבות פשוט הולכים לאיבוד בתוך שלל המחשבות שלנו, שוכחים את כל החלקים האחרים שבנו. 
 
רק שאנחנו הרבה יותר מאשר סך כל המחשבות שלנו.
החלקים שבנו רבים ועשירים.
יש בנו תחושות, רגשות, זיכרונות, השראה, ערכים, מניעים, מטרות, שאיפות, תפיסות ואמונות.
אלה מבוטאים באופן מלא יותר בעזרת ההתנסות שלנו בדמיון יותר מאשר על ידי המחשבה המילולית המודעת שלנו.
ועם זאת בתרבות המערבית אנחנו נוטים לייחס פחות חשיבות לאיכויות האלה ולרגשות שהן מעבירות, מאפשרים בעיקר לקולות שבמוחנו המודע להשתולל ללא הבחנה.
 
וויליאם ג`יימס, פסיכולוג ופילוסוף, מתאר כך: "הכול יודעים מהו קשב. זהו מצב בו הדעת לוקחת בעלות, באופן ברור ובהיר על אחד מתוך כל האובייקטים או נתיבי המחשבה האפשריים... מתרכזת בו ומתרחקת מאחרים".
ולכן, במה / היכן שנשקיע את הקשב שלנו / תשומת הלב שלנו, נוכל לאפשר לו לגדול, להתפתח: בין אם זו הגינה שלנו, הילדים שלנו, קריירה, בריאות, הרגשה, או מנגד הפחדים שלנו, או הדאגות שלנו.
 
כך שבדיוק עם אותה ידיעה, הבנה ומודעות אנחנו יכולים לבחור, להחליט ולרתום אותו לטובתנו. 
ההבנה שיש לנו את היכולת, הבחירה והשליטה מאפשרת לנו להשתמש במשאבים שלנו כדי לעשות שינויים, כדי לאפשר לעצמנו להיות חיוביים, רגועים ומפוקסים במה שנכון ומתאים לנו בשלב זה בחיים.
 
המפתח בדמיון מודרך
 
כאשר אנחנו בוחרים להשתמש ביכולות ובמשאבים המשמעותיים והחיוביים שלנו,
אנו מוזמנים לחבר אליהם את המראות והתחושות המתאימים.
 
כולנו חווינו בשלב זה או אחר של חיינו הצלחה, אהבה, סיפוק, עוצמה, השגנו מטרות, שמחנו, היינו רגועים, מחוברים לעצמנו.
לכן הידע כיצד להגיע, להשיג, להגשים &ndash נמצא בתוכנו.
כאשר נאפשר לעצמנו להתחבר אליו באופן מלא בשילוב כל החושים, נקבל את המפתח האישי שלנו כדי לצאת לדרך המתאימה והנכונה לנו, להשיג את מה שאנו מבקשים לעצמנו.
 
כל האינפורמציה הזו נמצאת בתוכנו כתמונות מנטאליות.
תמונות מנטאליות מוגדרות כמחשבה עם איכויות חושיות.
משהו שאנחנו רואים, שומעים, מריחים, טועמים ומרגישים בעיני רוחנו. זהו הדמיון שלנו.
 
כך שאנו יכולים לבחור, להשתמש בדמיון מודרך כדי להתכוון, למרכז, לפקס למצוא את התשובות בתוכנו.
לדוגמא אנחנו יכולים להזמין מנטאלית הרגשה טובה תוך כדי שאנחנו מתחברים למקום, לרגע, לאווירה, לנוף, למוסיקה, לריח, לאנשים ועוד המאפשרים לנו להרגיש מאוד טוב עם עצמנו בעצמנו.
 
ומתוך זה אנחנו מוזמנים לשתף את המודע ולנהל דיאלוג עם התמונה שעולה: כמו, מה היא מאפשרת לנו? מה יש במקום / באנשים / בתפאורה שגורמים לנו להרגיש טוב, מה עוד אפשר להוסיף כדי להעצים את ההרגשה ועוד. כל זה כדי לאפשר לנו לחקור, לגלות וליישם ביום יום את האופציות שעולות כדי להמשיך ולהרגיש ממש טוב.
התשובות שנקבל יאפשרו לנו למצוא עוד משאבים, יכולות, תחושות כדי להמשיך ולהרגיש כך עוד ועוד. שוב ושוב.
 
העבודה עם דמיון מודרך מתייחסת למגוון רחב של טכניקות הכוללות: עבודה עם מטפורות, שיחה עם תת המודע תוך כדי הרפיה, עבודה עם חלומות, ציור, כתיבה ושיחה ישירה עם תת המודע בה מאפשרים לחלקים משמעותיים לעלות.
וכך דרך תמונות / מטפורות העוברות אינטרפרטציה ועבודה משלבים באופן פעיל גם את המודע שלנו.
החיבור בין שניהם יוצר שלמות אחת שאיתה אפשר לצאת לדרך המתאימה לנו.    
 
התמונות המנטאליות שבנו נוצרו הרבה לפני שלמדנו להבין ולהשתמש במילים.
הן נמצאות בלב, בשורש של מי שאנחנו. במה שאנחנו מאמינים שזוהי משמעות המילה,
מה שאנחנו מרגישים שמגיע לנו, מה שאנחנו חושבים שיקרה לנו וכמה מוטיבציה יש לנו כדי לדאוג לעצמנו.
תמונות אלה, גם אם חלק גדול מהזמן איננו מודעים להן, משפיעות בעוצמה על האמונות והגישה שלנו. כמו למשל איך נכשלנו ומה יאפשר לנו להצליח. כמו איך חלינו ומה יאפשר לנו להחלים.
 
כל תהליך החלמה, גם פיסי וגם נפשי, מערב בתוכו מניפולציות של התמונות הללו באופן גלוי או באופן נסתר, לכן העבודה עם תהליכי הדמיון המודרך נחשבת כאחד הכלים החזקים והמשמעותיים ביותר בכל תהליך של שינוי שנחליט לעבור.
 
כאשר נבין את כל זה ונלמד כיצד להרגיע את המוח הפטפטני שלנו, את הרגשות הגועשים שבנו, יתאפשר לנו להיות רגועים, פרודוקטיביים ושמחים.
וכיוון שנאפשר לעצמנו להיות מפוקסים בקלות רבה, נוכל גם לפנות את המיותר, להתרכז במה שחשוב ומשמעותי לנו ביותר בחיינו, וכך נגלה שאנחנו מצליחים באופן חד משמעי לחיות חיים מלאים, מספקים, רגועים ומלאים באהבה לעצמנו ולאחרים.
 

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -