דלקן אוניברסל

לחץ לפרטי כותב המאמר

שירותי קצין בטיחות בתעבורה להכנת תקנות שיפור התחרותיות בין חברות הדלק - דלקן אוניברסלי - על פי ההחלטות התקפות כיום על ארגונים וחברות שבבעלותן ציי רכב להיערך לקראת מימוש החוק לתקנת התקן תדלוק אוטומטי כללי - דלקן אוניברסלי. יש לנקוט בצעדי ניהול מתבקשים לאור כניסתן הסופית לתוקף של תקנות משק הדלק להגברת התחרותיות שיכנסו לתוקף ב-1.1.19.


דלקן אוניברסלי  - תקנות, התקנה והיערכות

ממשיכים בדרך עם דלקן אוניברסלי (התקן תדלוק אוטומטי כללי)

היערכות לקראת דלקן אוניברסלי על ידי לופו שירותי קצין בטיחות בתעבורה וניהול ציי רכב. אנו מתמחים בניהול משא ומתן וחתימת חוזים מול חברות הדלק ויצרניות הדלקן האוניברסלי. ניהול נכון של המעבר והחלפת הדלקנים הקיימים יאפשר לכם להמשיך בדרך, תוך התאמה מירבית של החוזים ותנאי התשלומים מול חברות הדלק השונות לחברתכם. לופו ניהול ציי רכב ממליצה להיכנס באופן מיידי לתהליך ההתארגנות הנדרש מאחר והשמן שנותר קצר ביותר.

מתפקידה של חברה הפועלת באירגונכם ומעניקה לכם שירותי קצין בטיחות בתעבורה לבצע תכנון והיערכות נכונה ויעילה שתאפשר גם לארגונכם לעמוד בדרישות החוק וכמו כן מהווה הזדמנות לבחינה כללית של הוצאות הארגון על דלקים ותחזוקה.

תקנות לקידום התחרות בהתקנת דלקן אוניברסלי ,תשע"ב-2011

במשך שנים ארוכות לא עלה בידי הרגולטורים, להתגבר על ההתנגדות של חברות הדלק הגדולות, אשר בשל מניעים של רווח ישיר מנעו את יישומן של התקנות המחייבות את תחנות הדלק להתקין דלקן אוניברסלי שישרת את כל חברות הדלק. לאחר מאבקים משפטיים ארוכים בכל הערכאות. יעץ להם בית המשפט העליון למשוך את עתירתם האחרונה. נקבעה תקופת ביניים של כשנה שבה יותר לחברות להציב בו זמנית דלקנים אוניברסליים וגם דלקני חברה אך בתום התקופה (31.12.2018). יהיה ניתן לתדלק אך ורק באמצעות דלקנים אוניברסליים.

מצב זה מצריך היערכות מצד בעלי ציי הרכבים וחברות המעניקות להם שירותי קצין בטיחות בתעבורה ומטפלות בהכנת הרכבים עצמם על ידי התקנת הטבעת של דלקנים אוניברסליים מתאימים.

התחרות אפשרית במצב זה כי שינוי חוזי תדלוק עם חברת הדלק אינם מחייבים החלפת דלקנים.

היערכות ליישום התקנות והתקנת דלקן אוניברסלי על ידי לופו ניהול ציי רכב

לופו שירותי קצין בטיחות בתעבורה וניהול ציי רכב ממליצים לכם להיכנס למהלך מידי להחלפת הדלקנים בצי הרכב שלכם. התקנת דלקנים אוניברסליים כרוכה הן במשא ומתן עם יצרני הדלקנים וכן מול חברות הדלק, לשם סגירת חוזי אספקת הדלק בתנאים החדשים. חברת לופו ניהול ציי רכב מתמחה בביצוע כלל ההיערכות להשלמת יישום התקנות, מבלי לפגוע בפעילות השוטפת של חברתכם.

בעלי חברות, מנהלי ארגונים פרטיים וציבוריים שברשותם ציי רכב. שימו לב.  על מנהלי ציי רכב, קציני בטיחות בתעבורה, האמונים על ציי הרכב שלכם וכל גורמי הניהול להימצא בשלבים אחרונים  של ההתארגנות. אמנם הרכבים החדשים שעולים על הכביש מתחילת 2018 מצוידים לרוב בדלקן אוניברסלי אולם יש להשלים את ההיערכות במלואה עד 1.1.2019 תאריך תחולתה של הוראת החוק, להחלפת כלל הדלקנים בכל תחנות הדלק לדלקן אוניברסלי בלבד.

לבירורים נוספים וייעוץ בנושא החלפת דלקנים בצי רכב לדלקן אוניברסלי אנו ממליצים ליצור קשר עם לופו ניהול ציי רכב, בהקדם על מנת להימנע משיבושים או תקלות באספקת הדלק לרכבי חברתכם.חזור למאמרים

עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -