menu תפריט קטגוריות

עיסוי זוגי בבית הלקוח

חוויה זוגית משנה מציאות מבלי לצאת מהבית

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 13/08/2020


שבירת שגרה, הרגעות, ועלייה על מסלול החלמה בעזרת עיסוי זוגי בבית הלקוח

עיסוי זוגי בבית הלקוח, הוא אחת מהדרכים המומלצות ביותר ליצירת חוויה משותפת לבני זוג. חווית העיסוי בה כל אחד מבני הזוג מקבל תשומת לב טיפולית מיוחדת. התייחסות ישירה למצבו הייחודי. תהליך העיסוי מלווה לצד החוויה האישית, התהוות מרחב אנרגטי זוגי של רגיעה והחלמה.

עיסוי זוגי בבית הלקוח

אז למה דווקא עיסוי זוגי בבית הלקוח - בבית שלכם ולא במקום אחר?

במקרים רבים היציאה של שני בני הזוג אל מחוץ לבית בו זמנית לקבלת עיסוי זוגי כרוכה בהיערכות מורכבת עד בלתי אפשרית ולכן מוותרים עליה.

עיסוי זוגי בבית הלקוח מאפשר תהליכי התארגנות הרבה יותר פשוטים. אתם קובעים זמן שמתאים לכם ואנחנו מגיעים לביתכם עם כל מה שנחוץ. כל מה שנותר לכם הוא להתמסר לתהליך העיסוי הזוגי ולתת לנו לטפל בכם.

בנוסף לכך תהליך העיסוי הזוגי שמתרחש בבית מחולל תהליכים שוברי שגרה, שינויים משמעותיים שלהם ערך מוסף בפני עצמו.

כמו בכל עיסוי גם בעיסוי זוגי בבית הלקוח לצד תהליכי ההחלמה הפיזיים המתרחשים בזמן הטיפול מתרחשים גם תהליכים עמוקים יותר.

מפגש עיסוי זוגי בבית הלקוח משמש במקרים רבים, כאקורד פתיחה לתהליך הדהוד מתמשך של תחושות התחדשות, שינוי, והחלמה. השפעותיו של העיסוי הזוגי חורגות הרבה מעבר למימד הפיזי, ומשמשות מנוף גם להתמודדות עם אתגרים שאינם פיזיים דווקא.

כאשר מתרחש עיסוי זוגי בבית הלקוח, ההשפעה חורגת ועוטפת גם את יתר בני המשפחה (כאשר ישנם כאלה). "הבית" כולו נטען באנרגיות חדשות משותפות לשני בני הזוג. זהו במרבית המקרים תהליך מעצים ומחזק למערכת הזוגית.

עיסוי זוגי

מה קורה לכל אחד לחוד וגם לשניכם ביחד כש העיסוי הזוגי הוא בבית הלקוח

תהליך העיסוי הזוגי, בו מתרחש טיפול בו זמנית, בשני בני הזוג. מעורר תהליכי שינוי, החלמה, הטבה, ותחושות של רגע מיידיות. אולם, השפעותיו של עיסוי זוגי בבית הלקוח, ניכרות לעיתים גם ימים רבים לאחר מכן.

לתהליך עיסוי זוגי, ללא קשר אל טכניקת הטיפול שנבחרה, השפעות מידיות במימד הפיזי: הקלה או הכחדת כאבים, הגדלת טווחי תנועה, שחרור כיווצים שרירים ועוד.

כמובן שניתן להתמקד בטיפול בפתולוגיות פיזיולוגיות ספציפיות יותר על ידי שימוש בעיסוי רפואי. שמאפשר לנו להתמודד, להקל ולהתחיל בתהליכי החלמה גם בפתולוגיות כרוניות ו/או מצבים אקוטיים זמניים.

אלו הם תהליכים טיפוליים שנתאים במדויק למצבו של כל אחד מבני הזוג. לדוגמא: במקרים רבים אחד מבני הזוג, זקוק לעיסוי שוודי. הוא צריך שחרור מתחים מצטברים בשרירים בעיקר בחלק הגוף העליון, שכמות, צוואר, כתפיים וידיים לצד תחושת מתח כללית. בו בזמן בן/בת הזוג, מתמודדים עם בעיות עיכול, לחצים בגב התחתון למשל.

אנו נתאים לכל אחד מבני הזוג את הטיפול הראוי. כיום מקובל לשלב אלמנטים מטכניקות טיפול מגוונות על מנת לתת מענה מדויק ככל האפשר מצוקתו של המטופל.

עיסוי זוגי בבית הלקוח

מצבים שבהם עיסוי זוגי בבית הלקוח מומלצים

ישנם מצבים פיזיים ברורים שבהם כדאי להיעזר בעיסוי זוגי בבית הלקוח. חיי השגרה בחברה בה אנו חיים עמוסים ואינטנסיביים ביותר. לעיתים לא מצליחים בני הזוג להתפנות משגרת היומיום. מצב זה אופייני מאוד להורים שלהם ילדים צעירים בבית למשל.

אנו מכירים את הזוגות הורים שרק מחכים שאחרון הילדים נירדם, והם יוכלו לפנות לעניינים שאינם נוגעים לטיפול בילדים. לעיתים אם ההורים אינם עובדים בשישי. כאשר הילדים במסגרות החינוכיות זה הזמן היחיד הפנוי להם וג הוא מוקדש פעמים רבות ל"סידורים".

קשה לשבור את השגרה. עיסוי זוגי בבית הלקוח נועד לאפשר לכם ליהנות משינוי משמעותי מבלי לשנות מקום. זהו מענה לצורך להתערסל בידיו האמונות המטפלות. של מישהו, רק לשם הפגת המתחים מחיי היומיום.

המצב הנוסף הוא כאשר בני הזוג חווים בעיות בריאותיות אשר ברבות מהן ניתן לטפל בעזרת עיסוי רפואי משולב. העיסוי הרפואי המשולב הוא הבסיס לעיסוי זוגי כאשר יש לכל אחד מבני הזוג צורך טיפולי שונה.

גם כאשר מדובר בעיסוי זוגי כמענה לבעיות בריאותיות אקוטיות. תהליך הטיפול המקבי בשני בני הזוג הוא בעל ערך החלמתי משמעותי ביותר.

מניסיוננו במקרים רבים, אנו מקבלים פידבקים, על כך כי המיוחד בעיסוי זוגי בבית הלקוח הוא, שיחד עם החוויה האישית מתרחשת חוויה זוגית כה עוצמתית שמשאירה את עקבותיה המבורכים בחיי היומיום הזוגיים.

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -