menu תפריט קטגוריות

יועצי משכנתאות, כל האמת (שלי) בפנים.

דעה אישית – מורן אהרון

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 17/09/2020


שמי מורן, לקחתי משכנתא לפני 12 שנה, למדתי את הנושא במשך כמה שעות, עשיתי בדיקה בשלושה בנקים, ישבתי עוד כמה שעות להבין מה הציעו לי בבנקים. לאחר שהיה לי את כל הפרטים ישבתי עם בת זוגתי במשך מספר שעות והחלטנו על המשכנתא שאנחנו רוצים לקחת.

מאז ועד היום מספר יועצי משכנתאות בדקו לי את המשכנתא (בחינם) ואמרו לי "לא לגעת". "לקחת משכנתא מצוינת" (יש), בלי יועץ משכנתאות. אז בשביל מה צריך יועץ משכנתאות?

אם נחזור 20 שנה אחורה לתחילת שנות ה-2000, לקחת יועץ משכנתאות לא היה דבר מובן מאליו, רוב יועצי המשכנתאות היו עובדי הבנקים.

אז מה קרה? לפני שנתחיל...

האמת שהסיפור שלי הוא פרט שאינו מלמד על הכלל, אני הייתי אז בתקופה שממש אהבתי לחקור דברים, הייתי לוקח נושא וחוקר אותו לעומק, זמן לא היה חסר לי.

יתרה מזאת, אני מחשיב את עצמי לבן אדם שאוהב מספרים וחישובים, ואולי הכי חשוב הייתה לי יועצת משכנתא מטעם הבנק שבאמת נתנה לי יעוץ מדהים.

אז (שוב) מה קרה? לפני שנתחיל....

הייתי מחלק את שוק יועצי המשכנתאות ל-3:
1. יועצי משכנתאות מטעם הבנק.
2. יועץ משכנתאות עצמאי (one-man show), ברשותכם נקרא לו "יועץ משכנתאות פרטי".
3. חברות יועצי משכנתאות – שאתה בעצם נעזר ביועץ משכנתאות שכיר מטעם החברה.

טוב,
כמובן שמדובר בדעה אישית ולא בוצע מחקר בנושא,
אבל ברור לכולם שסכום המשכנתא הממוצע היום גבוהה בהרבה מסכום המשכנתאות בעבר.

היום הדירה שלי שווה יותר מפי 2 ממה שקניתי אותה, אם הייתי צריך לקחת עליה משכנתא היום הייתי צריך להוסיף יותר ממיליון שקל על המשכנתא שלקחתי.

ברור שבמקרה כזה ספק אם הבנק היה נותן לי בכלל משכנתא, ובטוח שהבנק לא היה נותן לי את המשכנתא בתנאים שהוא נתן לי.

נכון לשנת 2019 ממוצע ארצי:

• המשכנתא ממוצעת עומדת 700 אלף שקל.
• המשכנתא הממוצעת לדירה ראשונה עומדת על 840 אלף שקל.

זאת אומרת תשלום של מעל 4500 ₪ לחודש למשך 30 שנה, בערך כמובן, נכון ל-2020.
• תזכרו שזה ממוצע ארצי, אם נבדוק את המרכז (גדרה-חדרה) בטח תוסיפו עוד חצי מיליון לממוצע (לדעתי).

אבל זה לא נגמר שם,

לא מעט ממשקי הבית בישראל שלוקחים משכנתא לוקחים גם "הלוואה לדיור" או במילים אחרות, בגלל שאין להם את הסכום המינימלי להון עצמי למשכנתא, הם לוקחים הלוואה מהבנק להשלים להון העצמי המינימלי שבנק ישראל דורש שיהיה להם לצורך קבלת משכנתא.

טוב, אז זה מה שקרה, המשכנתאות הפכו להיות הרבה יותר יקרות, הסכומים שאנשים לוקחים מהבנקים הרבה יותר גבוהים ולכן העסקה הופכת להיות הרבה יותר מורכבת.

ולכן ההמלצה שלנו:

גם אם יש לכם זמן מיותר לחקור לבד, גם אם אתם אנשים של מספרים, תעשו לעצמכם טובה, ובעיקר שקט, קחו יועץ משכנתאות.

מעבר לזה

ישנם שירותים רבים שיועצי משכנתאות מציעים, החל מבניית תמהיל משכנתא, יעוץ לזוגות לצעירים, ייעוץ למתגרשים, ועד יועצי משכנתאות שמתמחים במשכנתא ללא הון עצמי.

פרוסייטס ממליצים:

אז אם החלטתם לקחת יועץ משכנתאות פרטי, אנחנו ב-פרוסייטס נמליץ לכם על עידן גור, עידן הינו יועץ משכנתאות פרטי מזה 15 שנה, ואולי מהיחידים בארץ (אם לא היחיד) בעל תעודה של יועץ משכנתאות בכיר, עידן עבד בבנקים למשכנתאות ואף ניהל סניף משכנתא.

לכן אפשר בהחלט להגיד עליו שהוא מכיר את כל הכלים שיש לכם מול הבנק והוא מתמחה בנבכי תהליך קבלת משכנתא, לעידן יש יכולות להשיג משכנתא (אנחנו יודעים זאת ממקור ראשון) גם שהמצב נראה על פניו בלתי אפשרי, וגם במצב של משכנתא ללא הון עצמי.

רוצים להכיר את עידן? כנסו לאתר האינטרנט שלו => https://mashkanta1.co.il

אם קראתם עד לפה אז תודה רבה
שלכם מורן אהרון

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -