menu תפריט קטגוריות

מג יק קורנר - הפתרון לארון הפינה במטבח

שדרוג והתקנה של מג`יק קורנר גם למטבחים קיימים

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 03/11/2020


ניצול מקסימלי, יעיל ונוח גם של ארונות מטבח עם גישה בעייתית בעזרת Magic Corner

מג`יק קורנר (Magic Corner) הינו מתקן אחסון מיוחד למטבח שאנו יכולים להמליץ לכם עליו. המתקן זמין במספר דגמים וניתן להתאמה והתקנה במרבית ארונות מטבח פינתיים, על ידי בעלי מקצוע המתמחים בכך.

בסוף המאמר תמצאו רשימה של בעלי מקצוע מומלצים. בעלי מקצוע בעלי ניסיון רב בביצוע שדרוגים והתאמות להתקנת סוגים שונים של מג`יק קורנר ומתקנים לייעול האחסון גם במטבחים קיימים.

מג`יק קורנר - פתרון לארון הפינה במטבח

במטבח חדש כאשר מתכננים התקנת מג`יק קורנר מתוכנן ומיוצר הארון הפינתי או ארון אחר באופן שיאפשר את את שילוב יחידת האחסון שנבחרה ללא קושי רב.

במקרה זה אנו מדגימים התקנה של מג`יק קורנר במטבח קיים. המערכת מורכבת מיחידות סל רשת בצבע נירוסטה. המתקן שלפנינו נפתח ונשלף מפינת הארון בקלות ובנוחות.

שני מדפים על שתי יחידות צמודות אשר נעות פנימה החוצה וגם לצד. על מנת לאפשר למדפים להיכנס למלוא העומק של יחידת הארון הפינתית.

מבנה המדפים מאפשר אחסון מגוון גדול של מוצרים. מדפים העשויים בצורת סלסלה עם פנלים גבוהים מונעת נפילה של המוצרים הנמצאים בסל בעת הפתיחה והסגירה.

למג`יק קורנר יתרון גם בשמירה על המוצרים. גם בשמירה על הסדר בארון והכי חשוב יתרון עצום בנוחות הגישה אל כל מה שמצוי בארון המטבח הפינתי.

בתהליך התקנה ושדרוג מטבחים קיימים. כאשר אתם בוחרים לשלב מג`יק קורנר בארון הפינתי או ביחידה אחרת של ארון המטבח. לעיתים יש לבצע התאמות שונות כגון גודל הפתח לדוגמא או פינוי מדפי אחסון קיימים.

אל תוותרו על אף פינה בארון המטבח, או מה היה שם לפני המג`יק קורנר?

כולנו מכירים את המקומות במטבח אליהם אנו מתקשים להגיע. לעיתים יש ארונות מטבח גבוהים מהישג ידינו. אך בארונות אלה כיום מותקנות דלתות נוחות לפתיחה ומאפשרות גישה לכל הארון.

ומה עם הארון בפינה למטה? במרבית המטבחים קיימת יחידה פינתית שבה יהיו מותקנים מדפים או מתקן קרוסלה. כאשר מותקנים מדפים ביחידת הבסיס הפינתית של המטבח אנו ממש מתקשים להגיע לפינות הרחוקות.
לעיתים יש צורך ממש לזחול עם חצי גוף אל תוך הארון על מנת להגיע לקצה העמוק של הארון (זוכרים?).

כאשר מותקנת קרוסלה ביחידה פינתית. מדפי קרוסלה עשויים מרשת כסופה, מתכת, פלסטיק או עץ הם על פי רוב עגולים כך קיימת בעייה של ניצול השטח.

אחוז ניכר משטח הארון הפינתי הוא רווחים בין מדפי מתקן קרוסלה מעוגלים לפינות הארון הרבוע. לעיתים נראה שזהו לא שטח רב אבל זהו אכן בזבוז שטח אחסון שאינו מנוצל.

מג`יק קורנר - פתרון לארון הפינה במטבח

שתי בעיות נוספת אשר מצדיקות התקנת מג`יק קורנר

בנוסף לכך שאנו מתקשים להגיע לפינות הרחוקות של ארון פינתי עם מדפים. מתבזבז שטח אחסון כשיש קרוסלה. על קרוסלה יש קושי לארגן ולסדר ולאחסן דברים מעצם היותה עגולה.

בעייה נוספת היא, שפעמים רבות מוצרים שאוחסנו על המדפי של הקרוסלה, נופלים מהמדפים. מתגלגלים ונתקעים ברווחים בין המדף העגול לארון המרובע.

עצם סיבוב קרוסלה של מדפים יכול לגרום למוצרים לנשור החוצה מהמדפים או הסל העגול בגלל השפעת הסיבוב עצמו. פעולת הסיבוב כידוע גורמת ללחץ על הפריטים להתרחק ממרכז הקרוסלה אל הקצוות.

לאט לאט מצטברים פריטים שונים אשר נושרים מהקרוסלה ומתאספים בשולי הארון. לעיתים התוצאה המצטברת היא שלא ניתן יותר לסובב את הקרוסלה על אף שהיא תקינה.

אז מה קיבלנו…? מוצרים או דברים שאוחסנו על המדף בקרוסלה וגלשו אל החלק האחורי. מאחורי הקרוסלה. אנו לא תמיד זוכרים אפילו מה נתקע שם.

יש קושי ממשי להגיע אליהם. במצבים אלה אנו נאלצים לעיתים לרוקן את הארון כולו על מנת להצליח ולהגיע אל מאחורי הקרוסלה.

יש פתרונות יעילים כיום לשדרוג מטבחים והקלה על ניצול כל שטח ארון המטבח. בעלי מקצוע מיומנים יכולים לשדרג ולהכניס גם למטבח שאינו חדש מגוון אמצעים שיקלו על השימוש היומיומי בכל שטחי הארונות במטבח.

מתקן מג`יק קורנר הוא דוגמא מצוינת להכנסת אלמנט חדש גם למטבח קיים. הוא מיועד לאפשר גישה נוחה לאחסון והוצאה של מוצרים, כלים ו/או כל מה שאמור להיות מאוחסן בארון הפינתי במטבח.

ארון שבמקרים רבים פשוט מפסיקים להשתמש בו באופן יומיומי והוא הופך מעין ארון מחסן לדברים שלא משתמשים בהם.

בעלי מקצוע שאנו ממליצים עליהם להתקנת מג`יק קורנר במטבח קיים

בעלי מקצוע אלה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר, בתכנון ומציאת פתרונות, להתקנת מג`יק קורנר. עריכת השינויים וההתאמות הנדרשים בארונות המטבח.


 

עופר נהרי - הנדימן עצ-בעות

מתמחים במתן פתרונות, שדרוגים והתאמות למטבחים ולכל חדרי הבית והמשרד. אנו ממליצים עליהם בחום להתקנת מג`יק קורנר בכל סוגי המטבחים. כולל שינויים והתאמות בחזית המטבח. בתמונות ניתן לראות התקנה שבוצעה על ידי הנדימן עצ-בעות.

טלפון: 058-4331994
מייל: [email protected]
א
תר: https://www.fingers.co.il/


 

נגריית אהרון כהן

מתמחה בעבודות נגרות לבית ולמשרד כולל תכנון וייצור מטבחים ופריטי ריהוט לכל חדרי הבית. נגריית אהרון כהן מספקת לכם גם שירות שדרוג מטבח קבלן כולל התקנת מג`יק קורנר ושילבו בארון מטבח חדש או התאמתו למטבח הקיים.

טלפון: 03-7519816
מייל: [email protected]
אתר: https://www.nagar.co.il/
כתובת הנגריה: רחוב הרקון 9, מתחם הבורסה, רמת גן.


חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -