menuתפריט קטגוריות
workשעות עבודה

מג יק קורנר - הפתרון לארון הפינה במטבח

שדרוג והתקנה של מג`יק קורנר גם למטבחים קיימים

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 03/11/2020


ניצול מקסימלי, יעיל ונוח גם של ארונות מטבח עם גישה בעייתית בעזרת Magic Corner

מג`יק קורנר (Magic Corner) הינו מתקן אחסון מיוחד למטבח שאנו יכולים להמליץ לכם עליו. המתקן זמין במספר דגמים וניתן להתאמה והתקנה במרבית ארונות מטבח פינתיים, על ידי בעלי מקצוע המתמחים בכך.

בסוף המאמר תמצאו רשימה של בעלי מקצוע מומלצים. בעלי מקצוע בעלי ניסיון רב בביצוע שדרוגים והתאמות להתקנת סוגים שונים של מג`יק קורנר ומתקנים לייעול האחסון גם במטבחים קיימים.

מג`יק קורנר - פתרון לארון הפינה במטבח

במטבח חדש כאשר מתכננים התקנת מג`יק קורנר מתוכנן ומיוצר הארון הפינתי או ארון אחר באופן שיאפשר את את שילוב יחידת האחסון שנבחרה ללא קושי רב.

במקרה זה אנו מדגימים התקנה של מג`יק קורנר במטבח קיים. המערכת מורכבת מיחידות סל רשת בצבע נירוסטה. המתקן שלפנינו נפתח ונשלף מפינת הארון בקלות ובנוחות.

שני מדפים על שתי יחידות צמודות אשר נעות פנימה החוצה וגם לצד. על מנת לאפשר למדפים להיכנס למלוא העומק של יחידת הארון הפינתית.

מבנה המדפים מאפשר אחסון מגוון גדול של מוצרים. מדפים העשויים בצורת סלסלה עם פנלים גבוהים מונעת נפילה של המוצרים הנמצאים בסל בעת הפתיחה והסגירה.

למג`יק קורנר יתרון גם בשמירה על המוצרים. גם בשמירה על הסדר בארון והכי חשוב יתרון עצום בנוחות הגישה אל כל מה שמצוי בארון המטבח הפינתי.

בתהליך התקנה ושדרוג מטבחים קיימים. כאשר אתם בוחרים לשלב מג`יק קורנר בארון הפינתי או ביחידה אחרת של ארון המטבח. לעיתים יש לבצע התאמות שונות כגון גודל הפתח לדוגמא או פינוי מדפי אחסון קיימים.

אל תוותרו על אף פינה בארון המטבח, או מה היה שם לפני המג`יק קורנר?

כולנו מכירים את המקומות במטבח אליהם אנו מתקשים להגיע. לעיתים יש ארונות מטבח גבוהים מהישג ידינו. אך בארונות אלה כיום מותקנות דלתות נוחות לפתיחה ומאפשרות גישה לכל הארון.

ומה עם הארון בפינה למטה? במרבית המטבחים קיימת יחידה פינתית שבה יהיו מותקנים מדפים או מתקן קרוסלה. כאשר מותקנים מדפים ביחידת הבסיס הפינתית של המטבח אנו ממש מתקשים להגיע לפינות הרחוקות.
לעיתים יש צורך ממש לזחול עם חצי גוף אל תוך הארון על מנת להגיע לקצה העמוק של הארון (זוכרים?).

כאשר מותקנת קרוסלה ביחידה פינתית. מדפי קרוסלה עשויים מרשת כסופה, מתכת, פלסטיק או עץ הם על פי רוב עגולים כך קיימת בעייה של ניצול השטח.

אחוז ניכר משטח הארון הפינתי הוא רווחים בין מדפי מתקן קרוסלה מעוגלים לפינות הארון הרבוע. לעיתים נראה שזהו לא שטח רב אבל זהו אכן בזבוז שטח אחסון שאינו מנוצל.

מג`יק קורנר - פתרון לארון הפינה במטבח

שתי בעיות נוספת אשר מצדיקות התקנת מג`יק קורנר

בנוסף לכך שאנו מתקשים להגיע לפינות הרחוקות של ארון פינתי עם מדפים. מתבזבז שטח אחסון כשיש קרוסלה. על קרוסלה יש קושי לארגן ולסדר ולאחסן דברים מעצם היותה עגולה.

בעייה נוספת היא, שפעמים רבות מוצרים שאוחסנו על המדפי של הקרוסלה, נופלים מהמדפים. מתגלגלים ונתקעים ברווחים בין המדף העגול לארון המרובע.

עצם סיבוב קרוסלה של מדפים יכול לגרום למוצרים לנשור החוצה מהמדפים או הסל העגול בגלל השפעת הסיבוב עצמו. פעולת הסיבוב כידוע גורמת ללחץ על הפריטים להתרחק ממרכז הקרוסלה אל הקצוות.

לאט לאט מצטברים פריטים שונים אשר נושרים מהקרוסלה ומתאספים בשולי הארון. לעיתים התוצאה המצטברת היא שלא ניתן יותר לסובב את הקרוסלה על אף שהיא תקינה.

אז מה קיבלנו…? מוצרים או דברים שאוחסנו על המדף בקרוסלה וגלשו אל החלק האחורי. מאחורי הקרוסלה. אנו לא תמיד זוכרים אפילו מה נתקע שם.

יש קושי ממשי להגיע אליהם. במצבים אלה אנו נאלצים לעיתים לרוקן את הארון כולו על מנת להצליח ולהגיע אל מאחורי הקרוסלה.

יש פתרונות יעילים כיום לשדרוג מטבחים והקלה על ניצול כל שטח ארון המטבח. בעלי מקצוע מיומנים יכולים לשדרג ולהכניס גם למטבח שאינו חדש מגוון אמצעים שיקלו על השימוש היומיומי בכל שטחי הארונות במטבח.

מתקן מג`יק קורנר הוא דוגמא מצוינת להכנסת אלמנט חדש גם למטבח קיים. הוא מיועד לאפשר גישה נוחה לאחסון והוצאה של מוצרים, כלים ו/או כל מה שאמור להיות מאוחסן בארון הפינתי במטבח.

ארון שבמקרים רבים פשוט מפסיקים להשתמש בו באופן יומיומי והוא הופך מעין ארון מחסן לדברים שלא משתמשים בהם.

בעלי מקצוע שאנו ממליצים עליהם להתקנת מג`יק קורנר במטבח קיים

בעלי מקצוע אלה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר, בתכנון ומציאת פתרונות, להתקנת מג`יק קורנר. עריכת השינויים וההתאמות הנדרשים בארונות המטבח.


 

עופר נהרי - הנדימן עצ-בעות

מתמחים במתן פתרונות, שדרוגים והתאמות למטבחים ולכל חדרי הבית והמשרד. אנו ממליצים עליהם בחום להתקנת מג`יק קורנר בכל סוגי המטבחים. כולל שינויים והתאמות בחזית המטבח. בתמונות ניתן לראות התקנה שבוצעה על ידי הנדימן עצ-בעות.

טלפון: 058-4331994
מייל: [email protected]
א
תר: https://www.fingers.co.il/


 

נגריית אהרון כהן

מתמחה בעבודות נגרות לבית ולמשרד כולל תכנון וייצור מטבחים ופריטי ריהוט לכל חדרי הבית. נגריית אהרון כהן מספקת לכם גם שירות שדרוג מטבח קבלן כולל התקנת מג`יק קורנר ושילבו בארון מטבח חדש או התאמתו למטבח הקיים.

טלפון: 03-7519816
מייל: [email protected]
אתר: https://www.nagar.co.il/
כתובת הנגריה: רחוב הרקון 9, מתחם הבורסה, רמת גן.


חזור למאמרים

פרסום מודעות דרושים חינם
אולי יעניין אותך משהו מהרשימה:

מדריכים ועסקים כותבים

אבחון מחלות עצמי של אמא, הקשבה להרגשה והאינטואיציה הטבעית שלנו כמכשיר אבחוני ראשוני לפני האפליקציות...


אבחון מחלות עצמי הינו מאמר דעה בלבד, הכותב הינו כותב תוכן לאינטרנט, ואינו רופא או עוסק בתחום הרפואה. להשתמש בשפע המידע הזמין ברשת בדרך לרופא אבחון מחלות ...

חשבתם להכניס חבר חדש לחיים? היום נדבר על האם כדאי לאמץ או לקנות כלב...


חשבתם להביא כלב הביתה, אך אינכם יודעים אם לאמץ או לקנות כלב, אתם שואלים את עצמכם מדוע לקנות כלבים בכסף אם יש המון כלבים בכלביות שמחפשים בית, אבל מצד שני הי...

איזה מוצרי ספיגה ניתן לרכוש על פי חוק הסיעוד החדש?...


האם כדאי לי להזמין מביטוח לאומי חיתולים ומוצרי ספיגה אחרים? האפשרות לקבל חיתולים למבוגרים דרך ביטוח לאומי לא תמיד מוכרת אך היא מעוגנת בחוק הסיעוד החדש.כמו...

משרד אדריכלים בדרום מהווה כלי חשוב מאין כמוהו בתהליך הפיתוח המואץ העובר על חלקה הדרומי של מדינת ישראל. ...


בחלק זה של ישראל מצויות עתודות הקרקע הגדולות ביותר אשר מחכות לשלב בו ינגסו שיני הבולדוזרים באדמה כחלק מהכנת הקרקע לבנייה והקמת תשתיות. משרד וותיק של אדריכ...

רכשתם ארון איקאה או רהיט להרכבה עצמית (DIY) ונתקלתם בקושי? אנחנו כאן לעזור, עצ-בעות מתמחים בהרכבת ארונות איקאה והרכבת רהיטי א...


לבירורים והצעות מחיר התקשרו - 058-4331994, נשמח לעמוד לשירותכם. הרכבת רהיטי איקאה והרכבת ארונות איקאה בבית הלקוח הרכבת ארונות איקאה אפשר לעשות באופן עצ...

להתגרש בטוב זה לא שם של סרט זאת אופציה מציאותית...


איך מתגרשים יפה גם כשיש ילדים, נכסים משותפים ירושות ואכזבות? איך מתגרשים יפה היא שאלה שהתשובה עליה יכולה לשנות את מסלול חייהם של שני בני הזוג.גם מתוך מסך ...

עיסוי רפואי משולב עם טכנולוגיית PEMF Therapy...


השילוב המיטבי לטיפול במצבים קליניים אקוטיים ומצטברים בתחום האורתופדיה פיזיולוגיה ועוד עיסוי מסאג רפואי בטכניקות עיסוי מסורתיות ובשילוב PEMF Therapy הוא מס...

חידושים ויתרונות בהתפתחות הטכנולוגיה בעולם מוצרי הספיגה ...


השימוש במוצרי ספיגה למבוגרים עולה מדי שנה. בריחת שתן כיום הוא דבר נפוץ מאוד גם אם לא שמעתם על זה כי המון אנשים מתביישים. כיום כשליש מהנשים מעל גיל 40 סובל...
קישורים מומלצים link
מאמרים אחרונים more
כרטיסי עסק חדשים more
עודכנו לאחרונה more
המלצות אחרונות more
עסקים מפרסמים מודעות דרושים בפרוסייטס more
עוד בפרוסייטס more