menu תפריט קטגוריות

מהי החלקה יפנית?

מהי החלקה יפנית. אמיר קל מעצב שיער ומאפר כלות

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 31/12/2012


 מהי החלקה יפנית ? 

החלקה יפנית היא טכנולוגיה שפותחה במעבדות ביפן. מטרתה של ההחלקה היפנית, היא להחליק את השיער ולהעניק ברק וגמישות לשיער, וכן להוריד נפח. 
לשם כך פותחו עוד 2 סוגי החלקות, ראה חדש 
החלקה ברזילאית

מהי החלקת שיער? 
גוף השערה מורכב משני חלקים, חיצוני ופנימי. 
החלק הפנימי, שאחראי למבנה הצורני הטבעי, מורכב מפיגמנטים ומחומצות אמינו, שהמרכזית שבהן נקראת סיסטין. החלק החיצוני של השערה עשוי מקרטין, והוא מגן על החלק הפנימי במבנה של קשקשים (הנראים כמו רעפים של גג).  

בהחלקה קבועה (שאינה נעשית במייבש שיער) משנים את מבנה השערה הטבעי על ידי שינוי המבנה המולקולרי של הסיסטין. לשם כך משתמשים בחומרים כימיים בעלי PH בסיסי (אלקלי), שאמורים לחדור את אותו גג רעפים, כלומר, את החלק החיצוני של השערה. בסיום מנטרלים את פעולת החומרים הבסיסיים בחומרים כימיים אחרים, בעלי PH חומצי, וכך מקבעים את השינוי במבנה השערה ומבטיחים כי ההחלקה תחזיק מעמד לאורך זמן.  

השיטות השונות להחלקת שיער (יפנית או ברזילאית) פועלות בשני מישורים: הראשון מתאמץ לשבור את המבנה הפנימי של השערה, והשני מתמקד בשיקומה. אמנם גם כאן עדיין לא נמצא תחליף לחומרים הכימיים, שרק בכוחם לשנות את המבנה המולקולרי של השערה, אבל הפורמולה מועשרת בחומרים מזינים כמו קולגן, מינרלים ומולטי ויטמינים, שמחזקים את השיער ודואגים לטיפוחו. 

למי מתאימה החלקת שיער?
בניגוד לפורמולות מהדור הישן, שהכילו ריכוז קבוע של חומרים כימיים פעילים וגרמו להחלשה מאסיבית של שיער צבוע או מובהר (שנחשב פגיע יותר) עד להרס מוחלט, ההחלקות היפניות מציעות פורמולות ייעודיות לרוב סוגי שיער. 
היחס בין ריכוז החומרים הכימיים לריכוז החומרים המזינים משתנה בין שיער טבעי, צבוע או בהיר, ומותאם בכל פעם לרמת עמידותו של השיער ולפעולות הכימיות שכבר נחשף אליהן בעבר. 
השיטה היפנית מגשימה את חלום השיער החלק גם למתולתלים: אפשר כיום להשיג את הקיבוע המיוחל, ואחריו נעשית גם פעולת מתיחה ויישור המשווה לשיער, בסיום התהליך, מראה חלק למשעי. 
ועם זאת, גם לקסם החלק יש גבולות. בעלי שיער פגום מאוד ושרוף או בעלי שיער מובהר שנעשה בו שימוש בחמצן מעל 9% צריכים להימנע מהחלקה יפנית לחלוטין, מכיוון ששערם עלול להיפגע עוד יותר מהשימוש בחומרים הכימיים ולהגיב בנשירה מאסיבית.

שאלה החלקה יפנית החלקה ברזילאית
כמה זמן ההחלקה מחזיקה? ההחלקה קבועה רק צריך לחדש שורש אחת ל-8 חודשים ההחלקה קבועה רק צריך לחדש שורש בין 5-7 חודשים
האם המגהץ לא שורף את השיער? בוודאי צריך מגהץ מיוחד קרמי על אידוי ולא כל מגהץ... וכמובן שידע מקצועי חשוב מאוד ברגעים אלו.
כמה זמן לוקח כל תהליך ההחלקה? בין 2.5-3.5 שעות 2-3 שעות
מתי ניתן לחפוף את השיער? חמישה ימים מלאים.
האם ניתן לצבוע את השיער? כעבור שבועיים.
האם ניתן להשתמש בחומרים רגילים כמו שמפו רגיל וכד&rsquo? בחודשים הראשונים מומלץ שלא ורצוי להשתמש בחומרים מקצועיים.

מה אסור לעשות לאחר ההחלקה?
- להיכנס לבריכה אלא רק אחרי שבועיים.
- לא להשתמש בשמפו אחר.
- לא לאסוף את השיער ב-5 ימים הראשונים עד לחפיפה (לא גומיות ולא סיכות).

לפרטים נוספים : אמיר קל מעצב שיער

מספרת אמיר קל
[email protected]
כתובת: בוגרשוב 74, ת"א
טלפון: 03-6292304

שעות פתיחה:
א&rsquo - ה&rsquo: 10:00 - 20:00
ו&rsquo: 10:00 - 15:00


חדש

קומפלקס היופי החדש של אמן השיער  אמיר קל ברח&rsquo יחזקאל שטרייכמן 9 פינת ארתור רובינשטיין (הגוש הגדול, רמת אביב). הקומפלקס מציע  מגוון טיפולי עיצוב שיער, יופי וטיפוח.הנכם מוזמנים
טלפון: 03-7364644

מפה

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -