כרטיס העסק של יעדים לחיים בצבע מלא

קטגוריה : רפואה אלטרנטיבית

לחיות בצבע מלא

טלפון: 03-6772635
לחץ על התמונה להגדלה
לחץ על התמונה להגדלה

איש קשר: הדס יוספוביץ
כתובת העסק: מרום נווה רמת גן
טלפון: 03-6772635
אימייל העסק: hadas.aurasoma@gmail.com
תחומי עיסוק: שיטת יעדים לחיים בצבע מלא היא שילוב ייחודי של אבחון ואימון. הטיפול בפן הרגשי המראה לנו את החסמים הפעילים בחיינו, יעשה דרך איבחון ``אורה סומא``, ותחילת עבודה עם בקבוק אישי לשחרור וריפוי החוסם אותנו מלהשיג את מטרותינו. במהלך האבחון נבחרת מטרה עליה רוצים לעבוד ואותה רוצים להשיג. האימון האישי הוא תהליך ממוקד, שדרכו מקדמים את אותה מטרה.

*אתר העסק: לא ידוע או לא קיים

המלצות: לחץ לצפייה בהמלצות

מוצרים למכירה: לחץ לצפייה במוצרים למכירה

``אורה סומא`` היא שיטת טיפול המבוססת על צבעים. בתוך 106 בקבוקי ריפוי צבעוניים המכילים צמחי מרפא, שמנים ארומתיים, מינרלים וקריסטלים, נמצאים גם הבקבוקים המיועדים לך. צבע הוא שפה של רגש, מחשבה ואמונה. כוחו המרפא של הצבע יכול לחזק כל תחום בחיינו, עמו למשל את רווחתנו הכללית ואת אושרנו. ה ``אורה סומא`` מחברת אותנו למהות האמיתית שלנו. כל צבע מבטא עוצמה ייחודית לו, שיכול להפוך ליתרון אם נדע להשתמש בו. כדי שנוכל לנהל את חיינו במלואם בביטוי מלא של קשת הצבעים והעוצמות שלנו, עלינו להבין קודם כל את השפעות הצבעים.אבחון עפ``י תורת האורה סומא הוא הזדמנות לפתיחת מודעות חדשה ומרעננת, לחיזוק ותמיכה לגילוי הפוטנציאל הטמון בתוכנו, להרגשה רגועה ושלווה, לקבלת החלטות הנכונות לנו, ולביטוי איכויות ייחודיות אלו שלנו. כיצד מתבצע האבחון? ע``י בחירה של 4 בקבוקי צבע תתגלה מפת חייך. העוצמות והיכולות שבך, היעוד שלך וכיצד לממש אותם בחייך. כמו כן יתגלו לך קשיים ואתגרים מן העבר וההווה. אחד מן הבקבוקים יהיה בקבוק הריפוי שלך שהשימוש בו ע``י מריחה על הגוף. בקבוק זה יאפשר לך להגיע לאיזון ושחרור נושאים המקשים על חייך. אפשר לקבל שובר מתנה המעניק איבחון לאדם אהוב, לחבר או חברה, כמתנת יום הולדת או כמתנת יום נישואין


לחץ לעדכון כרטיס עסק זה
בעלי עסק נוספים לפי תחום => רפואה אלטרנטיבית
עודכנו לאחרונה

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -