menu תפריט קטגוריות
לוגו סימוני הצפון בעמ

סימוני הצפון בעמ

הסדרי תנועה

סימון כבישים

טלפון: 0505498840פרטי יצירת קשר:

איש קשר: simuneyhatsafon
כתובת העסק: זמיר כרמיאל
טלפון: 0505498840
אימייל העסק: simuneyha[email protected]
תחומי עיסוק: סימון כבישים,תמרור, שילוט,הסדרי תנועה

*אתר העסק: לא ידוע או לא קיים
על העסק:

מי אנחנו?
אנחנו `סימוני הצפון בע``מ, ח.פ. 513200378הינה חברה שהוקמה בשנת 1999 על ידי דניאל אמסלם מנכ``ל החברה כיום. מעל ל- 20 שנים אנחנו מבצעים, פרויקטים מגוונים בהנדסה אזרחית משלב התכנון ועד לשלב העשייה וההקמה בשטח. אנחנו מומחים במערכות ופרויקטים מורכבים ומחזיקים במערכת ניהול איכות מאושרת ISO 9001-2015, בתו תקן משרד הביטחון, בתקני משרד התחבורה ובידע מקצועי שאפשר לרכוש רק מניסיון ומעבודה יומיומית בשטח! אנחנו אוהבים מאוד את העבודה שלנו ואת האתגרים שהיא יוצרת.
מי האנשים שלנו?
סימוני הצפון בע``מ מורכבת מראשי צוותים מקצועיים ומנוסים שיודעים מה הם עושים! בעלי תעודת הסמכה להסדרת בטיחות התנועה ותעודות סמן מאושר לסימון כבישים. אנחנו יודעים לתת פתרונות לכל אתגר או בעיה כבר משלב התכנון ומגיעים לשטח מוכנים עם כל הכלים והציוד הנדרש והחדיש ביותר. אנו מעריכים כל לקוח ולקוח ומקפידים על שרות מקצועי, ענייני, מדויק ומהיר תוך שמירה אדוקה על בטיחות ועל ביטחון כל המעורבים בפרויקטים.
עם מי אנחנו עובדים?
עם מוסדות וגופים ציבוריים ועסקיים גדולים: משרד הביטחון, רשות שדות התעופה , רכבת ישראל, בתי זיקוק חיפה, מפעלים, מרכזי ביג, עיריות, מועצות, קבלני אספלט ובנייה וזאת רק ההתחלה!
דוגמאות לפרויקטים שאנחנו עושים:
מומחים בטכנולוגיות ההנדסה האזרחית:סימון כבישים בצבע חד רכיבי ,דו רכיבי,סימון חנינים חדשים,חידוש חניונים קיימים.שילוט ותמרור סולרי ,מדי מהירות ,אבטחת כבישים ,עגלות חץ מוארות ,עיני חתול מכל הסוגים,גדרות פלסטיק לאתרי עבודה,מעקות להולכי רגל ,מעקות בטיחות בכבישים,אבזור בטיחותי לחניונים:פסי האטה ,מראות פנורמיות,פסי בלימה ועוד.ציפוי מגרשי ספורט בצבע אפוקסי,סילר (הגנה ) לאספלט חדש ואיטום סדקים.
נשמח לשמוע מכם ולסלול עבורכם את הדרך לפרויקט מקצועי ומדויק!שירותים ב - סימוני הצפון בעמ

סימון כבישים בצבע חד רכיבי ,דו רכיבי,סימון חנינים חדשים,חידוש חניונים


מוצרים ב - סימוני הצפון בעמ

שילוט ותמרור סולרי ,מדי מהירות ,אבטחת כבישים ,עגלות חץ מוארות ,עיני חתול מכל הסוגים,גדרות פלסטיק לאתרי עבודה,מעקות להולכי רגל ,מעקות בטיחות בכבישים,אבזור בטיחותי לחניונים:פסי האטה ,מראות פנורמיות,פסי בלימה ועוד.ציפוי מגרשי ספורט בצבע אפוקסי,סילר (הגנה ) לאספלט חדש ואיטום סדקים.עסקים נוספים בתחום => סימון חניה וכביש

חברת ``מימד`` מספקת מעטפת שירות ייחודית המבוססת על העיקרון של .ONE STOP SHOP ...קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -