menu תפריט קטגוריות
לוגו רן ארז יו``ר ארגון המורים

רן ארז יו``ר ארגון המורים

רן ארז

ארגונים

טלפון: 037106777פרטי יצירת קשר:

איש קשר: לילך
כתובת העסק: דרך מנחם בגין 23 תל אביב
טלפון: 037106777
פקס :03-5667704
אימייל העסק: [email protected]
תחומי עיסוק: ארגון המורים, רן ארז, מאבק המורים

על העסק:

מאבק המורים אשר התחולל השנה היה מאבק לקידום החינוך בישראל וכן להעלאת כבודם ומעמדם של ציבור המורים. מאבק זה כלל פעילויות שונות וסייע לציבור להבין טוב יותר את טענותיהם של המורים, המאבק גרף תמיכה חסרת תקדים בקרב הציבור. בשיאו של המאבק נערכה הפגנה גדולה בכיכר רבין בתל אביב, הפגנה אשר משכה אליה קהל רב ומגוון ובמהלכה נשאו רבים דברים אודות חשיבות המאבק וקידום החינוך בישראל. רן ארז, יו``ר ארגון המורים העל-יסודיים נשא גם הוא דברים במהלך הערב ואמר: `` כשנכנסתי לתפקידי כיו``ר הארגון שמתי לעצמי כמטרה לפעול להחזרת כבודם ומעמדם של המורים ואין בכוונתי להפסיק לפעול להשגת מטרה חשובה זו .``

במסגרת המאבק פעלו המורים לשם שיפור מעמדם ותנאיהם ואכן עם תום המאבק נחתמו הסכמים והושגו הבנות בין משרד האוצר, משרד החינוך וארגון המורים. בין ההישגים החשובים אשר השיגו רן ארז והמורים במאבקם היו הגדלת מכסות הפנסיה. מורים רבים אשר רוצים לצאת לפנסיה מוקדמת יוכלו לעשות זאת עקב הגדלת המכסות מ-220 בשנה ל-350 בשנה. כמו כן, הושג הסכם המשפר את זכויות הפנסיה והינו ייחודי לציבור עובדי ההוראה.

הישגים אלה והישגים חשובים נוספים הושגו עקב מאבק המורים בראשו עמד רן ארז. אמנם הושגו הישגים רבים ונחתמו הסכמים, אך חלק מן ההבטחות שניתנו וההסכמים שנחתמו מופרים. בהם ההבטחה להפחתת מספר התלמידים בכיתה ל-32 לכל היותר וכן ההתחייבות להשבת שעות לימוד שקוצצו בחינוך העל-יסודי. כעת מתמקד ארגון המורים, כאשר רן ארז בראשו בדאגה לכך שמה שהובטח במסגרת ההסכמים יתקבל וכי ההסכמים השונים ייושמו. פעולות אלה מתבצעות תוך הקפדה שלא לפגוע בציבור המורים. חשיבות מאבק המורים הינה בהשגת הישגים חשובים אשר תורמים לקידום מעמד המורה ולשיפור מערכת החינוך בישראל.עסקים נוספים בתחום => ארגונים


אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -