menu תפריט קטגוריות
לוגו תורה ודעת

תורה ודעת

``גם לנשמה מגיע אוכל``

לימודי דת יהדות

טלפון: 052-8144488פרטי יצירת קשר:

איש קשר: הרב יוסף ויצמן
כתובת העסק: אצ``ל 16 בני ברק
טלפון: 052-8144488
אימייל העסק: [email protected]
תחומי עיסוק: המרכז ללימודי יהדות תורה ודעת הרב יוסף ויצמן גם לנשמה מגיע אוכל מדרשיה כולל אברכים בית כנסת הצאה מרצה יועץ רוחני

*אתר העסק: לא ידוע או לא קיים
על העסק:

המרכז ללימודי יהדות ``תורה ודעת``

פרויקט חברותות ללימוד אישי לפי הקצב הרמה והזמן שלך!``

המרכז לימודי יהדות תורה ודעת`` שוכן ברחוב אצ``ל 16 בני ברק פועל בכל ערב בין השעות 19.30 21.30
ומיועד לציבור החילוני, הכללי, וכל מי שחפץ להביא מזור לנפש עייפה, ולהכניס אושר תכלית ושמחה לתוך מעגל היום יומי.
המדרשה מפעילה סדר לימודים מהנה ומרתק בשפה ברורה ושווה לכל נפש, ומיועדת לגברים ונערים כאחד, ומחולקת לקבוצות קבוצות ורמות שונות. הן ברמת הלימוד והן בחומר הנלמד אשר משתנה מקבוצה לקבוצה,
גולת הכותרת של המדרשה היא ההנחיה שהועברה לצוות המלמדים, אשר עבר הכשרה מיוחדת על ידי מומחים ונבחר בקפידה, לתת את הרגשה הנעימה החיבה החום הליטוף ומתן העיצה בכל מה שהם נשאלים ומתבקשים לסייע.

מעגל נוסף של לומדים המגיעים פעמיים בשבוע היא קבוצה מיוחדת של אנשי טלויזיה, מפיקי סרטים, ואנשי בוהמה אשר חיים בחברה מתירנית, והגיעו למסקנה הפשוטה שכדי לדעת לחיות באושר חייבים להתחבר אל האור האמיתי! כן כן אותם דמויות המוכרות לציבור הרחב רק מבעד למסכי הפלאזמה השטוחים יושבים לומדים והוגים בתורתו של הבורא יתברך בהתלהבות ובחשקה.

כיום המקום שוקק פעילות מסביב לשעון החל משעות הבוקר המוקדמות בכולל הלכה ובית מדרש גבוהה להכשרת רבנים שהוקם לפני כ12 שנה ומונה כיום 24 אברכי חמד בני עלייה כ``י, וכבר כיום ישנם נציגי כבוד של הכולל בכל רחבי העולם היהודי, בשיעורים שונים בשעות אחר הצהריים בדף היומי, ובמסכתות שונות, וכלה במדרשה הפועלת בכל ערב בין השעות 19.30 - 21.30 כך שהמקום מהווה אבן שואבת לכל שאלה הלכתית אישית וכל דבר שבקדושה.
והכול בהכוונתו של הרב יוסף ויצמן שליט``א ראש כולל ``תורה ודעת``, ומחבר הספרים רבי המכר ``ברית יצחק`` על כל הלכות ברית מילה בו סיקרה נרחבת על ההלכות האקטואליות הן בצד הרפואי והן בצד ההלכתי, ``מערכי תורה`` על הש``ס, וראש המרכז ללימודי יהדות ``תורה ודעת``.

בכל יום חמישי ב19.30 מתקיימת הרצאה מרתקת על פרשת השבוע בצורה אקטואלית רציונאלית וערכית.בשיעור נלמד בצוותא ונפתח צוהר קטן כדי שנוכל להתבונן ולראות את המסתורין שביהדות, נוכל לקבל כלים כדי לחיות בצורה חיובית ובריאה, ולהסתכל על החיים ועל העולם באור הנכון ובפרספקטיבה הראויה למרות כל הקשיים. מקום מיוחד לנשים ונערות המבקשות גם הן להחכים ולהביא שמחה ומזור לנשמתם. (למתקשים להגיע ניתן לקבל את ההרצאה בדוא``ל Yosefweizmangmail).

חושב את עצמיך חכם? בוא ונראה אותך מתמודד עם זה!
אחת לשבועיים מתקיים על ידי ראש המרכז ללימודי יהדות ``תורה ודעת`` הרב יוסף ויצמן שליט``א שיעור וסימפוזיון מיוחד בחשיבה ובניתוח דילמות לבטים ונושאים אקטואליים במעגל החיים ובקצב המסחרר של הדילמות הרבות והמגוונות הקיים בכפר הגלובאלי הקטן בו אנו חיים על פי ההלכה היהודית, תוכן הנושאים משתנה והוא מועבר במייל לכל המעוניין ולהצטרף למעגל הלומדים בין הנושאים השאלות הרות הגורל בעניני החלפת חיילים שבויים תמורת מחבלים, שאלות שונות ומגוונות בפיקוח נפש, השתלות איברים, סחר באברים לצורך מסחר ולצורך כיסוי חובות, הנדסה גנטית, הפריות מבחנה, ועוד נושאים מרתקים ומגוונים.

המרכז ללימוד יהדות ``תורה ודעת`` - הינו מקום שמאפשר לך לגעת בעצמך, להתבונן, להקשיב ולחפש חיפוש אמיתי. כאן תוכלו להיות מי שאתם, לשאול את השאלות הכי קשות - להשמיע, אבל גם לשמוע!

המרכז ללימוד יהדות ``תורה ודעת`` – לצמיחה רוחנית יהודית מציע לכם מבחר שיעורים ומסלולים כדי לגעת במי שאתם.שיעורי ערב – מגוון שיעורים בנושאים שונים המיועדים לקהל רחב – החל מהמפגש הראשון עם עולם היהדות, ולכל מי שמעוניין להרחיב אופקים.

פעילויותנו אינן כרוכות בתשלום, ומתקיימת בכל ערב בין השעות 19.30 – 21.30 במרכז ללימדי יהדות ``תורה ודעת``רחוב אצ``ל 16 ב``ב {קרוב למכון מור}.

ניתן ליצור קשר לכל עניין:Yosefweizmangmail
או בטלפון 052-8144488
וכמובן תמונות...

תורה ודעתתורה ודעתתורה ודעת

עסקים נוספים בתחום => לימודי דת ויהדות

קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -