menu תפריט קטגוריות

משרד פרסום

לחץ לפרטי כותב המאמר

איך היה נראה משרד פרסום הראשון בהיסטוריה?


משרד פרסום מודרני ומשרד פרסום פעם

משרד פרסום הראשון אי פעם נולד ישר אחרי שנולד לאור העיתון הראשון, בשנייה שנולד העיתון הראשון, בעליו קלטו שכדי להרוויח כסף, הם יצטרכו להשיג מפרסמים לעיתון. המפרסמים יהיו אלה שיציעו את השירותים שלהם על גבי דפי העיתון וישלמו לעיתון על כך תשלום פר המודעה.

המפרסמים הראשונים פרסמו את עסקיהם, שלהם ללא שום משרד פרסום, אך כאשר התחרות גדלה והעיתון התמלא בפרסומות שונות ומשונות, בעלי העסקים הבינו את הצורך במשרד פרסום או איש פרסום, שיעצב את המודעה בצורה נכונה כך שהיא תבלוט מעל הפרסומות המתחרות ותגיע לקהלהיעד  שיהיה רווחי ונכון למפרסם.

משרד פרסום ראשוני בתקופה הראשונה, עשה מודעות פשוטות במיוחד, היות ולא היו אפשרויות גרפיות מתקדמות, משרד פרסום בתקופה זו התפרנס בעיקר מניתוח השוק של העסק, כדי להבין מה רלוונטי למפרסם ומה לא, מיקום המודעה הפרסומית בין דפי העיתון השונים  ובחירת גודל המודעה ביחס לכסף שישולם תמורתה.

מחקר שוק, זה נושא שאין לזלזל בו בכלל, גם היום כל משרד פרסום עוסק קודם כל ולפני הכול באסטרטגיה, הרבה לפני שמגיעים לפרסום באמת, ההבדל בין משרד פרסום מודרני לבין משרד פרסום בתקופה ההיא, הוא הגרפיקה, שלא הייתה קיימת פעם. המון כלים חדשים נולדו, הפרסום נהיה ויזואלי וצבעוני ועבר ברובו לאינטרנט.  משרד פרסום מודרני, פחות עוסק היום באסטרטגיה ומקדיש את עיקר זמנו לעיצוב הפרסומת, כך שתהיה מושכת, צבעונית ומעניינת עבור קהל היעד שלה, כדי למשוך את התעניינותם.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -