menu תפריט קטגוריות

השכלה פיננסית לשיפור העסק

חברות אשר נזקקות למימון יכולות לעשות זאת באמצעות קרן סיוע לעסקים, אשר הינה קרן בערבות מדינת ישראל, המספקת הלוואות בתנאים נוחים וגמישים לחברות המעוניינות להרחיב את הפעילות העסקית, חברות חדשות הזקוקות למימון לצורך הקמת עסק חדש או חברות אשר נתקלו בקשיים של תזרים וזקוקות להלוואה לצורך השלמת הפערים.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 28/07/2013


קרן סיוע לעסקים בערבות המדינה ניתן לקבל במגוון של מסלולים, ובהתאם לצרכים של החברה. יחד עם זאת, הקרן מעמידה תנאי סף שונים, ולכן, חשוב מאוד, במידה ומעוניינים להגיש בקשה לקבלת מימון מן הקרן, לעשות זאת בצורה נכונה ובהתאם לנהלים.

לאחר הגשת הבקשה, באמצעות אחד מן הבנקים השונים, בודקת הועדה של הקרן את התאמת החברה. קבלת המימון מן הקרן ניתנת לתקופה של כחמש שנים, עם אפשרות ללקיחת גרייס של עד תקופת זמן של חצי שנה.

תוכלו לקבל הלוואה מן הקרן  בסכומים שונים, בהתאם לגודל החברה ובהיקף הרווחים של החברה, בין אם לצורך הרחבת הפעילות ובין אם לצורך הקמה או פיתוח של פעילות עסקית חדשה. 

האמונה שלנו היא שרק השכלה פיננסית אמיתית יכולה להביא לשגשוג, הרי לא יכול להיות בעל עסק שאין לו שום הבנה בתחומי הפעילות המוניטרית. הדרך להשיג זאת היא פשוט, קורס חשבי שכר.

בחברת גבע באראט ישמחו לעמוד לשירותכם, לצורך הכוונה, סיוע ואיתור של קרן המתאימה למימון של פעילותכם העסקית. הניסיון הרב שצברנו בתחום גיוס הון לצורך מימון פעילות עסקית, הקמה וגיבוש של תוכנית עסקית ומימושה, מאפשרת לנו להעניק לכם את הייעוץ הטוב ביותר והמקצועי ביותר, באמצעות צוותי היועצים והכלכלנים שלנו.

חזור למאמרים
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -