menu תפריט קטגוריות

רקמה על מגבת או על חלוק

רקמה על מגבת ורקמה על חלוק יכולים להפוך כל מגבת או חלוק למתנה אישית מדהימה או למוצר המשמש למיתוג כגון מגבות וחלוקי רחצה של בתי מלון ומרכזי ספא.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 08/09/2019


מתנה ייחודית ומיתוג רקמה על חלוק ורקמה על מגבת

מתנת רקמה על מגבת וחלוק

רקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה היא מתנה מקסימה המתאימה למגוון אירועים.

כאשר מדובר ברקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה עבור עסקים סוג הרקמה יהיה זהה לרקמה עבור מתנה אישית. רוב בתי העסק רוקמים את לוגו החברה או סמל החברה לעומת רקמה לאנשים פרטיים אשר רוקמים שם ושונות.

רקמה ללקוחות פרטיים

רקמה על חלוקרקמה על מגבות וגם רקמה על חלוק רחצה הן לרוב מתנה עבור מסיבת חינה, מסיבת רווקים, מקווה ואף בגני ילדים.

מה ניתן לרקום עבור מתנה לאירועים אלו?

גני ילדים: בכל סוף שנה לפני היציאה לחופש הגדול ועד ההורים בגנים מתארגנים על מתנה לילדים לכבוד היציאה לחופשה, המתנות הם רקמה על מגבת עם שם הילד ודמות מצוירת ולעיתים מוסיפים חופשה מהנה או רקמה על חלוק רחצה עם שם הילד או כיתוב דומה.

מקווה: לפני החתונה כל אישה בישראל מבקרת במקווה השכונתי כחלק מהמסורת היהודית, לכן מתנה מאוד פופולארית היא רקמה על חלוק רחצה, כאשר רקום מאחור מזל טוב, או רקמה של טבעות נישואין.

מסיבת רווקות: גם מתנה פופולארית מאוד היא רקמה על חלוק רחצה בתוספת של רקמה על מגבת עם שמות חתן וכלה וטבעות נישואין או זוג יונים.

מסיבת חינה: לרוב בעדות המזרח מביאים סלסלה עם מגבות גוף ומגבות פנים עם רקמה של ראשי תיבות של חתן והכלה או זוג טבעות, זוג חלוקי רחצה עם רקמה, נעלי בית ועוד.

רקמה ללקוחות עסקיים

רקמה על מגבתרקמה על מגבת או רקמה על חלוק רחצה ללקוח עסקיים בדרך כלל הם בכמויות גדולות לכן חשוב שכל רקמות יהיו זהות ובשמירה על רמת איכות גבוהה, אצלנו במרכז הישראלי לדיגיטציה ורקמה ממוחשבת כל המוצרים אשר מוזמנים הם ברקמת דיוק גבוהה ואיכותית אשר ישרתו את הלקוחות לשנים רבות. סגנון הרקמה ללקוחות עסקיים הם רקמה של לוגו העסק או סמל העסק.

לקוחות אלו מעבירים לנו קובץ המכיל את לוגו העסק, או ממירים את הקובץ לתוכנה לרקמה ממוחשבת לפי הצבעים, צורה וכיתוב ומבצעים את הרקמה על גבי הפריט.

רקמה ממוחשבת היא אומנות לכל דבר, לנו יש את הידע והיכולת להשתמש במאות פונקציות הקיימות בתוכנה לרקמה ממוחשבת (לידיעתכם - לא מעט מפעלים וחנויות לרקמה ממוחשבת משתמשים רק באחוז קטן מכלל הפונקציות הקיימות התוכנה). לכן אנו יכולים להגיד בגאווה שהפריטים הרקומים שלנו האם איכותיים וברמת דיוק גבוהה מאוד.

אנחנו שואפים ומגיעים לשלמות!

חזור למאמרים

אההה... עובדים על זה
קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -