menu תפריט קטגוריות

סולם מתקפל לעליית הגג - לעלות בהינף יד

סולם מתקפל לעליית הגג, הינו פתרון נפלא למדרגות נשלפות, בטוחות ומעוצבות, המשמשות לעלייה או ירידה אל עליית הגג וממנה, ללא תפיסת מקום מיותר, ומגיעות בשלל דגמים ועיצובים.

לחץ לפרטי כותב המאמר

מתאריך 19/01/2020


סולם מתקפל לעליית הגג - למי זה מתאים?

סולם מתקפל לעליית הגג, מהווה פתרון אידאלי לאלו מאיתנו בעלי עליית גג, שאינם מעוניינים בבניית מדרגות שיתפסו מקום רב ויהיו מגושמות. בין אם הפתח לעליית הגג נמצא בסלון, במקום מרכזי, או בפינה נסתרת יותר של הבית, החיסכון שמהווה התקנת סולם מתקפל, שאינו נופל ברמת הבטיחות והיציבות שלו מסוגי מדרגות מסוימים, אם במקום ואם בעלויות ההתקנה, הינו גדול משמעותית. בעזרת התקנת סולם מתקפל שישמש אתכם לעלות ולרדת מעליית הגג, תוכלו לשמור על עיצובו ושטחיו הפתוחים של המבנה, מבלי לפגום במראה המעוצב, ולקבל את אותה הפונקציונאליות.

מהם סוגי הסולמות המתקפלים שניתן למצוא בשוק?

ישנו מגוון רחב של סולמות מתקפלים בעיצובים מעיצובים שונים, כאשר מרבית הסולמות המתקפלים, באים כיחידה המורכבת על המכסה הפתח מעץ שסוגר ופותח את עליית הגג ונפתחים בשליפה קלה, שאין צורך בכוח פיזי רב לבצעה. מרבית הסולמות המתקפלים בעלי עמידות וכושר נשיאה של בין מאה וחמישים לשלוש מאות קילוגרם לסולם ממוצע, כאשר חלקם מגיעים בגבהים סטנדרטיים וחלקם נבנים בהתאמה אישית ללקוח, לפי צרכיו ולפי הנתונים בשטח ההתקנה.

ניתן לחלק את סוגי הסולמות לכמה סוגים עיקריים:

1. סולם מתקפל סטנדרטי - אלו הסולמות המתקפלים הנמצאים בשימוש ברוב הבתים הפרטיים או מקומות בהם יש עליית גג. אם כי הם יכולים להגיע בעיצובים ודגמים שונים, העיקרון שלהם הינו זהה. אלו סולמות מתקפלים, העשויים לרוב מברזל מגלוון בצורת שמיניות, ומורכבים על התקרה, על גבי לוח העץ המשמש כדלת לעליית הגג, ונתמך במעקות עליונים ברוב המקרים. סולמות מתקפלים אלו בנויים בצורה בה לא ניתן להוסיף להם חוליות, והם באים בגדלים סטנדרטיים בלבד של פתיחה עד שלושה מטרים בקירוב.

2. סולם מתקפל בעל מעקה טלסקופי - סולמות מתקפלים אלו, הינם סולמות מתקדמים מעט יותר. גם הם עשויים ברוב המקרים ברזל מגלוון, או במקרים מסוימים, עץ או מתכת, בנויים בשיטת השמיניות, אך ניתן להסיר ולהוסיף להם חוליות על מנת להתאימם אישית לגובה הרצוי. והם מורכבים על התקרה, על לוח עץ העשוי מסיבית או מ-MDF.

3. סולם יציקה מתקפל מאלומיניום - סולמות מתקפלים אלו, מיועדים ומתוכננים לשאת עומסים כבדים. ונעשה בהם שימוש נרחב בחללים מסחריים ובעלי מעקה טלסקופי ומערכת קפיצים כפולה, שתעמוד בשימוש יומיומי ונרחב.

4. סולם מתקפל אנכי - סולם מתקפל אנכי, הינו סולם ייחודי, שבשונה משאר הסולמות המתקפלים, מיועד להתקנה על קיר ולא על התקרה. הוא מגיע עם מערכת קפיצים כפולה, ולרוב אינו מגיע עם מעקה כלשהוא.

אודות

חברת עליית גג מייבאת, משווקת ומתקינה סולמות מתקפלים לעליית גג וחלונות גג. האיכות הגבוהה של הסולמות המתקפלים לעליית הגג מבטיחה עמידותם לשנים רבות ובטיחות גבוהה. אצלנו מגוון סולמות מתקפלים מברזל מגולוון במידות שונות ואיתם גם דלתות חיפוי עשויות עץ מלא או מתכת. אצלנו ניתן לרכוש סולמות מתקפלים לתקרה וגם לקיר. בקרו באתר, התקשרו ובואו להתייעץ:

www.aliat-gag.co.il

 

חזור למאמרים




קישורים מומלצים
פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

פרסום עסקים חינם

כרטיסי עסק חדשים

דבר העורך:

פרוסייטס שמה לעצמה מטרה להקים ברשת האינטרנט פורטל עסקים המספק כרטיסי עסק חינם ומקדמם ברשת האינטרנט ברמה גבוה, כך שאנשים ימצאו את כרטיסי העסק בחיפוש במנועי חיפוש, על מנת שכרטיסי העסק ייקודמו ברשת האינטרנט פרוסייטס משתמשת ביידע הרחב שקיים ברשותה ומכוונת בעיקר לקידום במנוע החיפוש גוגל שמהווה למעלה מ 95% החיפושים בישראל, בפתיחת כרטיס עסק אתה הלקוח מתבקש למלא את כל הפרטים והאפשרויות הקיימות בכרטיס העסק, ולעדכן את כרטיס העסק כל כמה ימים ( או שבועות) , בעזרת הידע שלנו בקידום ועדכון הכרטיס באופן שוטף הן באופציות הקיימות והן באופציות שמתעדכנות מפעם לפעם כרטיס העסק ישגשג, ובעזרתו גם העסק שלך, ביחד נדאג שאתה תרוויח. כרטיס העסק בפרוסייטס הינו כרטיס עסק דינמי וחינמי , כרטיס העסק קל לפתיחה , התחל בפתיחת כרטיס עסק על ידי לחיצה על הכפתור " כרטיס עסק חינם " בראש הדף, בשלב הראשון תתבקש למלא פרטים כללים אודות העסק לאחר שלב זה יהיה בידך שם משתמש וסיסמה לעדכון כרטיס העסק, כאשר תיכנס לעדכן את כרטיס העסק תבחין כי ישנם אפשרויות נוספות כגון: הוספת תמונות וידאו, מוצרים ושירותים וכו', כל קושי או שאלה שמתעוררת בזמן פתיחת כרטיס העסק פרוסייטס מזמינה אותך ליצור קשר עם הנהלת האתר ואלה ישמחו להעניק לך את מלוא תשומת הלב, פרוסייטס מאחלת ללקוחותיה עסקים פוריים.

למה לי לפתוח כרטיסי עסק ? ולמה בפורטל העסקים פרוסייטס

בפרוסייטס הבחינו כי לעסקים רבים יש קושיי באחזקת אתר וקושיי רב יותר לקדמו ברשת האינטרנט על כן פרוסייטס הקיימה אינדקס עסקים אשר בתכליתו הוקם לקדם עסקים, על מנת שלך יהיה קל פרוסייטס תשלח לך מייל אחת לכמה שבועות אשר תתבקש לבצע עדכון או הוספת אינפורמציה כזאת או אחרת, ברשת האינטרנט קיימת סטיגמה לאתרים שמספקים שרות פתיחת כרטיס עסק חינם, "פתח ושכח" פרוסייטס מבקשת באופן מפורש מהלקוחות לדאוג לעדכן את כרטיס העסק אחת לכמה ימים ( או שבועות ספורים ) על מנת שהקידום בכרטיס העסק יהיה מקסימאלי, כמו כן פרוסייטס תשמח לעזור בהקמת כרטיס העסק אם בכתיבת החומר ואם בהכנסת תמונות, ואף בבחירת מילות מפתח/תיאור העסק, אנו מלאי תקווה כי הצלחנו להעביר את מטרת האתר בצורה טובה, והבחנת שלא מדובר בעוד כרטיס עסק.

*פורטל עסקים/אינדקס עסקים פרוסייטס ראשית למחוק כרטיסי עסק על פי דעתה ורצונה בלבד וללא כל התחשבות בשום גורם בכל זמן ובכל עת.
תודה פורטל עסקים פרוסייטס.
קידום עסקים בפורטל העסקים על ידי כרטיס עסק

Copyright © 2007-2019 prosites.co.il . All rights reserved.
  -  
  -